Titelhonger bij Union: "We willen doorvlammen!"

door
Titelhonger bij Union:

Naast KRC Genk (eindzege met Paul Onuachu) en Club Brugge (drie nevenklassementen), werd ook Union SG één van de grote winnaars op de uitreiking van de 68ste Gouden Schoen. Zo werd Felice Mazzu verkozen tot 'Trainer van het Jaar'. Deniz Undav (4de) en Dante Vanzeir (7de) haalden dan weer de top 10 in de einduitslag.


Een mooie avond dus voor de promovendus, maar al snel was het weer tijd voor de orde van de dag. Union sloot de eerste seizoenshelft immers af op de leidersplaats met een voorsprong van 7 punten. Hoewel er in de komende maanden nog heel wat kan gebeuren, lijkt de landstitel dus niet langer utopie. Binnen de club is de honger alvast groot om de ultieme stunt ook compleet te maken.

Zo staat Undav te popelen om weer aan de slag te kunnen gaan. "Zaterdag spelen we tegen Seraing en vervolgens wachten duels tegen de 4 à 5 beste ploegen in het kampioenschap. Dan zullen we zien waar we staan. Ik kan niet wachten tot het zaterdag is", aldus de Gouden Stier. Ook Vanzeir heeft er zin in. "We hebben één ambitie en dat is zo hoog mogelijk eindigen. Ons seizoen is nog niet klaar. We willen gewoon doorvlammen."

GEKKE KEREL
De onderlinge sfeer bij het koningskoppel zit in ieder geval nog snor. Zo kon Undav het niet laten om de draak te steken met de opvallende strik van Vanzeir. "Hij is een gekke kerel. We moeten hem accepteren hoe hij is. In alles wat hij doet wil hij grappig zijn en daarom heb ik hem zo graag. Hij is niet zoals iedereen, hij is gewoon gek", lachte Undav in een video op de clubkanalen.

LEES OOK: Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Union wordt kampioen ...

Meest recent

Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

7
7
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

25
25
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

26
26
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

164
164
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

122
122
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

42
42
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

122
122
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

41
41
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

123
123
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

75
75
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

186
186
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

511
511
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

416
416
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

51
51
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

384
384
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

135
135
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

61
61
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

121
121
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

104
104
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

378
378
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

250
250
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

303
303
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

209
209
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

133
133

Meer sportnieuws