Titelhonger bij Union: "We willen doorvlammen!"

91 stemmen
Titelhonger bij Union:

Naast KRC Genk (eindzege met Paul Onuachu) en Club Brugge (drie nevenklassementen), werd ook Union SG één van de grote winnaars op de uitreiking van de 68ste Gouden Schoen. Zo werd Felice Mazzu verkozen tot 'Trainer van het Jaar'. Deniz Undav (4de) en Dante Vanzeir (7de) haalden dan weer de top 10 in de einduitslag.


Een mooie avond dus voor de promovendus, maar al snel was het weer tijd voor de orde van de dag. Union sloot de eerste seizoenshelft immers af op de leidersplaats met een voorsprong van 7 punten. Hoewel er in de komende maanden nog heel wat kan gebeuren, lijkt de landstitel dus niet langer utopie. Binnen de club is de honger alvast groot om de ultieme stunt ook compleet te maken.

Zo staat Undav te popelen om weer aan de slag te kunnen gaan. "Zaterdag spelen we tegen Seraing en vervolgens wachten duels tegen de 4 à 5 beste ploegen in het kampioenschap. Dan zullen we zien waar we staan. Ik kan niet wachten tot het zaterdag is", aldus de Gouden Stier. Ook Vanzeir heeft er zin in. "We hebben één ambitie en dat is zo hoog mogelijk eindigen. Ons seizoen is nog niet klaar. We willen gewoon doorvlammen."

GEKKE KEREL
De onderlinge sfeer bij het koningskoppel zit in ieder geval nog snor. Zo kon Undav het niet laten om de draak te steken met de opvallende strik van Vanzeir. "Hij is een gekke kerel. We moeten hem accepteren hoe hij is. In alles wat hij doet wil hij grappig zijn en daarom heb ik hem zo graag. Hij is niet zoals iedereen, hij is gewoon gek", lachte Undav in een video op de clubkanalen.

LEES OOK: Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Union wordt kampioen ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

71
71
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

23
23
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

126
126
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

236
236
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

273
273
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

176
176
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

229
229
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

133
133
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

279
279
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

259
259
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

570
570
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

448
448
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws