Titelhonger bij Union: "We willen doorvlammen!"

91 stemmen
Titelhonger bij Union:

Naast KRC Genk (eindzege met Paul Onuachu) en Club Brugge (drie nevenklassementen), werd ook Union SG één van de grote winnaars op de uitreiking van de 68ste Gouden Schoen. Zo werd Felice Mazzu verkozen tot 'Trainer van het Jaar'. Deniz Undav (4de) en Dante Vanzeir (7de) haalden dan weer de top 10 in de einduitslag.


Een mooie avond dus voor de promovendus, maar al snel was het weer tijd voor de orde van de dag. Union sloot de eerste seizoenshelft immers af op de leidersplaats met een voorsprong van 7 punten. Hoewel er in de komende maanden nog heel wat kan gebeuren, lijkt de landstitel dus niet langer utopie. Binnen de club is de honger alvast groot om de ultieme stunt ook compleet te maken.

Zo staat Undav te popelen om weer aan de slag te kunnen gaan. "Zaterdag spelen we tegen Seraing en vervolgens wachten duels tegen de 4 à 5 beste ploegen in het kampioenschap. Dan zullen we zien waar we staan. Ik kan niet wachten tot het zaterdag is", aldus de Gouden Stier. Ook Vanzeir heeft er zin in. "We hebben één ambitie en dat is zo hoog mogelijk eindigen. Ons seizoen is nog niet klaar. We willen gewoon doorvlammen."

GEKKE KEREL
De onderlinge sfeer bij het koningskoppel zit in ieder geval nog snor. Zo kon Undav het niet laten om de draak te steken met de opvallende strik van Vanzeir. "Hij is een gekke kerel. We moeten hem accepteren hoe hij is. In alles wat hij doet wil hij grappig zijn en daarom heb ik hem zo graag. Hij is niet zoals iedereen, hij is gewoon gek", lachte Undav in een video op de clubkanalen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Union wordt kampioen ...

Meest recent

‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

14
14
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

80
80
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

119
119
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

250
250
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

234
234
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

296
296
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

191
191
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

52
52
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

414
414
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

296
296
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

312
312
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

150
150
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

56
56
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

259
259
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

314
314
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

456
456
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

246
246
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1571
1571
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

611
611
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

257
257
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

162
162
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

359
359
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

335
335
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

1016
1016
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

394
394

Meer sportnieuws