Mannaert duidelijk over vertrek Lang

door
Mannaert duidelijk over vertrek Lang

De delegatie van Club Brugge droop woensdagavond behoorlijk teleurgesteld af na de uitreiking van de Gouden Schoen. Blauw-Zwart sleepte nochtans drie nevenklassementen uit de brand, maar greep uiteindelijk naast de hoofdprijs. Vooral bij Noa Lang was de deceptie zichtbaar groot.


De 22-jarige Nederlander had er vooraf geen geheim van gemaakt dat hij zichzelf als dé grote favoriet zag. En na de overwinning van Paul Onuachu bleek die mening nog niet veranderd. "Ik denk dat iedereen weet wie eigenlijk de beste voetballer is. En dat ben ik", klonk het in een eerste reactie na zijn 'nederlaag'. Aan vertrouwen dus geen gebrek. Toch is de kans klein dat Lang in de toekomst alsnog de Gouden Schoen in zijn prijzenkast zal zetten.

Zo heeft het er alle schijn van dat de Oranje-international weldra de stap naar een grotere competitie zal zetten. Die ambities heeft hij nooit onder stoelen of banken gestoken. En tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen zette hij zijn plannen nogmaals in de verf. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het tijdens de uitzending. Toch maakt men zich bij Blauw-Zwart nog geen grote zorgen.

GÉÉN WINTERTRANSFER
Zo liet CEO Vincent Mannaert aan La Dernière Heure weten dat dergelijke uitspraken normaal zijn, maar ook dat een vertrek in januari niet aan de orde is. "Als je zo ambitieus bent, is het normaal dat je in de grootste competities wil gaan spelen. Maar we gaan de zaken niet overhaasten. Noa had het over een vertrek binnen enkele maanden, hij is dus zeker nog gefocust op het vervolg van het huidige kampioenschap", aldus Mannaert.

LEES OOK: ‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

3
3
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

79
79
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

48
48
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

163
163
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

145
145
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

108
108
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

180
180
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

155
155
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

669
669
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

194
194
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

145
145
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

776
776
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

422
422
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

150
150
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

251
251
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

886
886
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

370
370
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

227
227
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

98
98
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

580
580
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

208
208
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

202
202

Meer sportnieuws