Mannaert duidelijk over vertrek Lang

door
Mannaert duidelijk over vertrek Lang

De delegatie van Club Brugge droop woensdagavond behoorlijk teleurgesteld af na de uitreiking van de Gouden Schoen. Blauw-Zwart sleepte nochtans drie nevenklassementen uit de brand, maar greep uiteindelijk naast de hoofdprijs. Vooral bij Noa Lang was de deceptie zichtbaar groot.


De 22-jarige Nederlander had er vooraf geen geheim van gemaakt dat hij zichzelf als dé grote favoriet zag. En na de overwinning van Paul Onuachu bleek die mening nog niet veranderd. "Ik denk dat iedereen weet wie eigenlijk de beste voetballer is. En dat ben ik", klonk het in een eerste reactie na zijn 'nederlaag'. Aan vertrouwen dus geen gebrek. Toch is de kans klein dat Lang in de toekomst alsnog de Gouden Schoen in zijn prijzenkast zal zetten.

Zo heeft het er alle schijn van dat de Oranje-international weldra de stap naar een grotere competitie zal zetten. Die ambities heeft hij nooit onder stoelen of banken gestoken. En tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen zette hij zijn plannen nogmaals in de verf. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het tijdens de uitzending. Toch maakt men zich bij Blauw-Zwart nog geen grote zorgen.

GÉÉN WINTERTRANSFER
Zo liet CEO Vincent Mannaert aan La Dernière Heure weten dat dergelijke uitspraken normaal zijn, maar ook dat een vertrek in januari niet aan de orde is. "Als je zo ambitieus bent, is het normaal dat je in de grootste competities wil gaan spelen. Maar we gaan de zaken niet overhaasten. Noa had het over een vertrek binnen enkele maanden, hij is dus zeker nog gefocust op het vervolg van het huidige kampioenschap", aldus Mannaert.

LEES OOK: ‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

17
17
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

57
57
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

16
16
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

39
39
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

79
79
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

98
98
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

183
183
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

175
175
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

31
31
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

43
43
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

250
250
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

74
74
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

164
164
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

39
39
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

110
110
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

140
140
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

140
140
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

191
191
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

579
579
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

530
530
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

378
378

Meer sportnieuws