Mannaert duidelijk over vertrek Lang

door
Mannaert duidelijk over vertrek Lang

De delegatie van Club Brugge droop woensdagavond behoorlijk teleurgesteld af na de uitreiking van de Gouden Schoen. Blauw-Zwart sleepte nochtans drie nevenklassementen uit de brand, maar greep uiteindelijk naast de hoofdprijs. Vooral bij Noa Lang was de deceptie zichtbaar groot.


De 22-jarige Nederlander had er vooraf geen geheim van gemaakt dat hij zichzelf als dé grote favoriet zag. En na de overwinning van Paul Onuachu bleek die mening nog niet veranderd. "Ik denk dat iedereen weet wie eigenlijk de beste voetballer is. En dat ben ik", klonk het in een eerste reactie na zijn 'nederlaag'. Aan vertrouwen dus geen gebrek. Toch is de kans klein dat Lang in de toekomst alsnog de Gouden Schoen in zijn prijzenkast zal zetten.

Zo heeft het er alle schijn van dat de Oranje-international weldra de stap naar een grotere competitie zal zetten. Die ambities heeft hij nooit onder stoelen of banken gestoken. En tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen zette hij zijn plannen nogmaals in de verf. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het tijdens de uitzending. Toch maakt men zich bij Blauw-Zwart nog geen grote zorgen.

GÉÉN WINTERTRANSFER
Zo liet CEO Vincent Mannaert aan La Dernière Heure weten dat dergelijke uitspraken normaal zijn, maar ook dat een vertrek in januari niet aan de orde is. "Als je zo ambitieus bent, is het normaal dat je in de grootste competities wil gaan spelen. Maar we gaan de zaken niet overhaasten. Noa had het over een vertrek binnen enkele maanden, hij is dus zeker nog gefocust op het vervolg van het huidige kampioenschap", aldus Mannaert.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

0
0
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

29
29
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

89
89
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

42
42
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

60
60
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

175
175
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

252
252
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

130
130
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

78
78
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

28
28
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

351
351
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

57
57
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

162
162
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

447
447
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

311
311
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

112
112
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

97
97
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

271
271
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

427
427
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

191
191
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

406
406
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

195
195
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

189
189

Meer sportnieuws