Mannaert duidelijk over vertrek Lang

door
Mannaert duidelijk over vertrek Lang

De delegatie van Club Brugge droop woensdagavond behoorlijk teleurgesteld af na de uitreiking van de Gouden Schoen. Blauw-Zwart sleepte nochtans drie nevenklassementen uit de brand, maar greep uiteindelijk naast de hoofdprijs. Vooral bij Noa Lang was de deceptie zichtbaar groot.


De 22-jarige Nederlander had er vooraf geen geheim van gemaakt dat hij zichzelf als dé grote favoriet zag. En na de overwinning van Paul Onuachu bleek die mening nog niet veranderd. "Ik denk dat iedereen weet wie eigenlijk de beste voetballer is. En dat ben ik", klonk het in een eerste reactie na zijn 'nederlaag'. Aan vertrouwen dus geen gebrek. Toch is de kans klein dat Lang in de toekomst alsnog de Gouden Schoen in zijn prijzenkast zal zetten.

Zo heeft het er alle schijn van dat de Oranje-international weldra de stap naar een grotere competitie zal zetten. Die ambities heeft hij nooit onder stoelen of banken gestoken. En tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen zette hij zijn plannen nogmaals in de verf. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het tijdens de uitzending. Toch maakt men zich bij Blauw-Zwart nog geen grote zorgen.

GÉÉN WINTERTRANSFER
Zo liet CEO Vincent Mannaert aan La Dernière Heure weten dat dergelijke uitspraken normaal zijn, maar ook dat een vertrek in januari niet aan de orde is. "Als je zo ambitieus bent, is het normaal dat je in de grootste competities wil gaan spelen. Maar we gaan de zaken niet overhaasten. Noa had het over een vertrek binnen enkele maanden, hij is dus zeker nog gefocust op het vervolg van het huidige kampioenschap", aldus Mannaert.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

38
38
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

108
108
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

30
30
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

40
40
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

304
304
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

32
32
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

24
24
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

112
112
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

112
112
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

109
109
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

99
99
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

234
234
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

318
318
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

312
312
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

207
207
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

326
326
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

572
572
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

679
679
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

277
277
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

292
292
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115

Meer sportnieuws