Mannaert duidelijk over vertrek Lang

848 stemmen
Mannaert duidelijk over vertrek Lang

De delegatie van Club Brugge droop woensdagavond behoorlijk teleurgesteld af na de uitreiking van de Gouden Schoen. Blauw-Zwart sleepte nochtans drie nevenklassementen uit de brand, maar greep uiteindelijk naast de hoofdprijs. Vooral bij Noa Lang was de deceptie zichtbaar groot.


De 22-jarige Nederlander had er vooraf geen geheim van gemaakt dat hij zichzelf als dé grote favoriet zag. En na de overwinning van Paul Onuachu bleek die mening nog niet veranderd. "Ik denk dat iedereen weet wie eigenlijk de beste voetballer is. En dat ben ik", klonk het in een eerste reactie na zijn 'nederlaag'. Aan vertrouwen dus geen gebrek. Toch is de kans klein dat Lang in de toekomst alsnog de Gouden Schoen in zijn prijzenkast zal zetten.

Zo heeft het er alle schijn van dat de Oranje-international weldra de stap naar een grotere competitie zal zetten. Die ambities heeft hij nooit onder stoelen of banken gestoken. En tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen zette hij zijn plannen nogmaals in de verf. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek", klonk het tijdens de uitzending. Toch maakt men zich bij Blauw-Zwart nog geen grote zorgen.

GÉÉN WINTERTRANSFER
Zo liet CEO Vincent Mannaert aan La Dernière Heure weten dat dergelijke uitspraken normaal zijn, maar ook dat een vertrek in januari niet aan de orde is. "Als je zo ambitieus bent, is het normaal dat je in de grootste competities wil gaan spelen. Maar we gaan de zaken niet overhaasten. Noa had het over een vertrek binnen enkele maanden, hij is dus zeker nog gefocust op het vervolg van het huidige kampioenschap", aldus Mannaert.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

3
3
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

13
13
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

20
20
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

162
162
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

47
47
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

58
58
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

57
57
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

52
52
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

92
92
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

168
168
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

195
195
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

621
621
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

302
302
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

156
156
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

165
165
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

133
133
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

165
165
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

58
58
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

431
431
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

239
239
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

265
265
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

409
409

Meer sportnieuws