'Eén topclub alert na uitspraken Noa Lang'

door
'Eén topclub alert na uitspraken Noa Lang'

Het werd voor Noa Lang een zure avond tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen. De smaakmaker van Club Brugge was overtuigd van zijn kansen op de eindzege, maar moest uiteindelijk toch de duimen leggen voor Paul Onuachu. Allicht verspeelde de Nederlandse aanvaller zo zijn laatste kans op de gegeerde trofee.


De teleurstelling droop er vanaf bij Lang toe bekend gemaakt werd dat Onuachu met de Gouden Schoen naar huis mocht gaan. En de kans dat hij volgend jaar terugkeert om revanche te nemen, lijkt bijzonder klein. Zo liet Lang tijdens de uitzending zelf verstaan dat hij na het seizoen wellicht een nieuwe stap zet. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek. Ik ben daar gewoon eerlijk in", vertelde hij op VTM.

Die uitspraken werden inmiddels ook al opgepikt door de internationale media. Lang heeft de voorbije namen immers naam gemaakt in het buitenland en werd al gelinkt aan verschillende ploegen. Volgens AS zal het dan ook niet aan aanbiedingen ontbreken. En het Spaanse medium weet dat er momenteel drie clubs die zijn situatie van erg dichtbij volgen: Leicester City, AC Milan en Arsenal FC.

UITBLINKEN IN LONDEN
Zeker die laatste club zou wel eens snel concreet kunnen worden. Volgens 101 Great Goals staat Lang inderdaad vrij hoog op het lijstje van de Gunners. Met Bukayo Saka en Gabriel Martinelli heeft de Londense club momenteel al twee uitstekende flankspelers, maar daarachter is de spoeling redelijk dun. Naar komend seizoen toe wil Arsenal dan ook een extra flankaanvaller aantrekken, zeker als Champions League-voetbal wordt gehaald. Afwachten of ze aan de voorwaarden van Club Brugge kunnen voldoen.

LEES OOK: POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

Denkt u dat Lang het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

80
80
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

40
40
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

59
59
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

105
105
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

137
137
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

183
183
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

379
379
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

205
205
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

276
276
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

547
547
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

105
105
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

621
621
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws