'Eén topclub alert na uitspraken Noa Lang'

2697 stemmen
'Eén topclub alert na uitspraken Noa Lang'

Het werd voor Noa Lang een zure avond tijdens de uitreiking van de Gouden Schoen. De smaakmaker van Club Brugge was overtuigd van zijn kansen op de eindzege, maar moest uiteindelijk toch de duimen leggen voor Paul Onuachu. Allicht verspeelde de Nederlandse aanvaller zo zijn laatste kans op de gegeerde trofee.


De teleurstelling droop er vanaf bij Lang toe bekend gemaakt werd dat Onuachu met de Gouden Schoen naar huis mocht gaan. En de kans dat hij volgend jaar terugkeert om revanche te nemen, lijkt bijzonder klein. Zo liet Lang tijdens de uitzending zelf verstaan dat hij na het seizoen wellicht een nieuwe stap zet. "Ik ga heel eerlijk zijn: de kans is groot dat ik vertrek. Ik ben daar gewoon eerlijk in", vertelde hij op VTM.

Die uitspraken werden inmiddels ook al opgepikt door de internationale media. Lang heeft de voorbije namen immers naam gemaakt in het buitenland en werd al gelinkt aan verschillende ploegen. Volgens AS zal het dan ook niet aan aanbiedingen ontbreken. En het Spaanse medium weet dat er momenteel drie clubs die zijn situatie van erg dichtbij volgen: Leicester City, AC Milan en Arsenal FC.

UITBLINKEN IN LONDEN
Zeker die laatste club zou wel eens snel concreet kunnen worden. Volgens 101 Great Goals staat Lang inderdaad vrij hoog op het lijstje van de Gunners. Met Bukayo Saka en Gabriel Martinelli heeft de Londense club momenteel al twee uitstekende flankspelers, maar daarachter is de spoeling redelijk dun. Naar komend seizoen toe wil Arsenal dan ook een extra flankaanvaller aantrekken, zeker als Champions League-voetbal wordt gehaald. Afwachten of ze aan de voorwaarden van Club Brugge kunnen voldoen.

LEES OOK: 'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Denkt u dat Lang het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop al door: dagen Garcia geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

0
0
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

72
72
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

203
203
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

77
77
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

368
368
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

293
293
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

169
169
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

50
50
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

29
29
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

37
37
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

528
528
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

198
198
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

81
81
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

152
152
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

40
40
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

721
721
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

138
138
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

102
102
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

525
525
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

428
428
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

454
454
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

268
268
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

381
381

Meer sportnieuws