'Haaland heeft gekozen: Raiola krijgt opdracht'

1843
'Haaland heeft gekozen: Raiola krijgt opdracht'

Het kalenderjaar 2022 is goed en wel onderweg en het belooft ook vanuit transferperspectief een erg interessant jaar te worden. Een aantal van de beste spelers van Europa komen immers in aanmerking om van club te veranderen. Erling Haaland bijvoorbeeld, lijkt zich op te maken voor de stap naar de absolute top.


De Noorse doelpuntenmachine belandde begin 2020 bij Borussia Dortmund. Daar groeide hij in de voorbije twee jaren uit tot één van de dodelijkste spitsen in het mondiale voetbal. Zijn duizelingwekkende cijfers maken van Haaland één van de meest gegeerde spelers op de Europese markt. Hoewel Dortmund hem liefst nog een jaartje wil houden en daar ook een smak geld voor over heeft, is de kans groot dat hij in de zomermercato vertrekt uit het Signal Iduna Park.

Haaland werd alvast gelinkt aan tal van grootmachten. FC Barcelona, Manchester United, Paris Saint-Germain Chelsea FC, Bayern München, ... werd allemaal al genoemd. En volgens AS is ook Manchester City behoorlijk concreet. Pep Guardiola zou de clubleiding nadrukkelijk hebben gevraagd zich op het dossier te storten en het bestuur is geneigd om daar in mee te gaan. Maar Haaland heeft zelf andere ideeën.

SCHITTEREN MET MBAPPÉ
Bovengenoemde bron stelt namelijk dat de spits aan zijn zaakwaarnemer Mino Raiola de opdracht heeft gegeven om een akkoord te vinden met Real Madrid. Haaland zou daar de meeste kansen op prijzen zien en wil er gaan schitteren aan de zijde van Kylian Mbappé. Die laatste is het Madrileense topdoelwit van komende zomer. Om beide topaanvallers aan te trekken zal Real wel extra loonbudget moeten vrij maken. Dat kan leiden tot het definitieve vertrek van onder meer Eden Hazard.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

1
1
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

19
19
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

21
21
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

94
94
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

94
94
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

21
21
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

154
154
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

82
82
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

180
180
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

166
166
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

253
253
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

199
199
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

253
253
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

419
419
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

195
195
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

194
194
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

170
170
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36

Meer sportnieuws