'Haaland heeft gekozen: Raiola krijgt opdracht'

door
'Haaland heeft gekozen: Raiola krijgt opdracht'

Het kalenderjaar 2022 is goed en wel onderweg en het belooft ook vanuit transferperspectief een erg interessant jaar te worden. Een aantal van de beste spelers van Europa komen immers in aanmerking om van club te veranderen. Erling Haaland bijvoorbeeld, lijkt zich op te maken voor de stap naar de absolute top.


De Noorse doelpuntenmachine belandde begin 2020 bij Borussia Dortmund. Daar groeide hij in de voorbije twee jaren uit tot één van de dodelijkste spitsen in het mondiale voetbal. Zijn duizelingwekkende cijfers maken van Haaland één van de meest gegeerde spelers op de Europese markt. Hoewel Dortmund hem liefst nog een jaartje wil houden en daar ook een smak geld voor over heeft, is de kans groot dat hij in de zomermercato vertrekt uit het Signal Iduna Park.

Haaland werd alvast gelinkt aan tal van grootmachten. FC Barcelona, Manchester United, Paris Saint-Germain Chelsea FC, Bayern München, ... werd allemaal al genoemd. En volgens AS is ook Manchester City behoorlijk concreet. Pep Guardiola zou de clubleiding nadrukkelijk hebben gevraagd zich op het dossier te storten en het bestuur is geneigd om daar in mee te gaan. Maar Haaland heeft zelf andere ideeën.

SCHITTEREN MET MBAPPÉ
Bovengenoemde bron stelt namelijk dat de spits aan zijn zaakwaarnemer Mino Raiola de opdracht heeft gegeven om een akkoord te vinden met Real Madrid. Haaland zou daar de meeste kansen op prijzen zien en wil er gaan schitteren aan de zijde van Kylian Mbappé. Die laatste is het Madrileense topdoelwit van komende zomer. Om beide topaanvallers aan te trekken zal Real wel extra loonbudget moeten vrij maken. Dat kan leiden tot het definitieve vertrek van onder meer Eden Hazard.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

53
53
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

108
108
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

297
297
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

452
452
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

321
321
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

91
91
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

274
274
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

239
239
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

218
218
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

551
551
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

619
619
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

634
634
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

729
729
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

573
573
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1331
1331
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

767
767
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

471
471
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

375
375
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

648
648
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1029
1029
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

360
360
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

874
874

Meer sportnieuws