Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

476
Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

Feest in Genk, want 20 jaar na Wesley Sonck kroonde Paul Onuachu zich woensdagavond tot de derde Gouden Schoen in het clubbestaan. Ondanks een korte nacht stond de 27-jarige Nigeriaan daags nadien dan ook graag de verzamelde pers te woord.


Daarbij ging het niet alleen over zijn triomf op het Gala en zijn eventuele transferwensen, maar ook over de huidige situatie in de Cegeka Arena. Hoewel de vicekampioen momenteel op een teleurstellende negende plaats kampeert, blijft deelname aan Play-Off I volgens Onuachu alvast nog steeds allesbehalve uitgesloten. Al kan Genk zich dan wel geen misstappen meer veroorloven.

Te beginnen aanstaande zondag, wanneer hekkensluiter Beerschot op bezoek komt. Of de kersvers Gouden Schoen dan meteen al mag staan blinken, valt echter sterk te betwijfelen. Vlak voor nieuwjaar viel Onuachu immers uit met een blessure die hem zijn ticket voor de Afrika Cup kostte. Tijdens de winterstop werkte hij wel hard aan zijn revalidatie, die ook voorspoedig bleek te verlopen.

GEDULD MET GOUDEN SCHOEN
Toch zal Bernd Storck het voor het eerste duel van 2022 wellicht zonder zijn goalgetter moeten stellen. "Ik denk dat het nog niet het juiste moment is om te spelen", liet die namelijk optekenen. De weinige uurtjes slaap zullen er alvast geen deugd aan hebben gedaan. Het ziet er dan ook naar uit dat Onuachu nog eventjes gespaard zal worden, en Iké Ugbo zijn opwachting mag maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Hoeveel goals zal Onuachu dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

1
1
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

34
34
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

23
23
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

25
25
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

13
13
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

140
140
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

50
50
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

98
98
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

69
69
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

91
91
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

307
307
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

55
55
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

63
63
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

307
307
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

282
282
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

227
227
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

130
130
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

152
152

Meer sportnieuws