Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

door
Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

Feest in Genk, want 20 jaar na Wesley Sonck kroonde Paul Onuachu zich woensdagavond tot de derde Gouden Schoen in het clubbestaan. Ondanks een korte nacht stond de 27-jarige Nigeriaan daags nadien dan ook graag de verzamelde pers te woord.


Daarbij ging het niet alleen over zijn triomf op het Gala en zijn eventuele transferwensen, maar ook over de huidige situatie in de Cegeka Arena. Hoewel de vicekampioen momenteel op een teleurstellende negende plaats kampeert, blijft deelname aan Play-Off I volgens Onuachu alvast nog steeds allesbehalve uitgesloten. Al kan Genk zich dan wel geen misstappen meer veroorloven.

Te beginnen aanstaande zondag, wanneer hekkensluiter Beerschot op bezoek komt. Of de kersvers Gouden Schoen dan meteen al mag staan blinken, valt echter sterk te betwijfelen. Vlak voor nieuwjaar viel Onuachu immers uit met een blessure die hem zijn ticket voor de Afrika Cup kostte. Tijdens de winterstop werkte hij wel hard aan zijn revalidatie, die ook voorspoedig bleek te verlopen.

GEDULD MET GOUDEN SCHOEN
Toch zal Bernd Storck het voor het eerste duel van 2022 wellicht zonder zijn goalgetter moeten stellen. "Ik denk dat het nog niet het juiste moment is om te spelen", liet die namelijk optekenen. De weinige uurtjes slaap zullen er alvast geen deugd aan hebben gedaan. Het ziet er dan ook naar uit dat Onuachu nog eventjes gespaard zal worden, en Iké Ugbo zijn opwachting mag maken.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

Hoeveel goals zal Onuachu dit seizoen nog scoren?

Meest recent

'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

18
18
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

87
87
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

259
259
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

197
197
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

114
114
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

72
72
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

282
282
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

163
163
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

227
227
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

293
293
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

44
44
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

108
108
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

157
157
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

607
607
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

159
159
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

218
218
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

426
426
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

99
99
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

221
221
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

193
193
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

109
109
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

86
86
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

16
16
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

191
191
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

169
169

Meer sportnieuws