Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

476 stemmen
Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

Feest in Genk, want 20 jaar na Wesley Sonck kroonde Paul Onuachu zich woensdagavond tot de derde Gouden Schoen in het clubbestaan. Ondanks een korte nacht stond de 27-jarige Nigeriaan daags nadien dan ook graag de verzamelde pers te woord.


Daarbij ging het niet alleen over zijn triomf op het Gala en zijn eventuele transferwensen, maar ook over de huidige situatie in de Cegeka Arena. Hoewel de vicekampioen momenteel op een teleurstellende negende plaats kampeert, blijft deelname aan Play-Off I volgens Onuachu alvast nog steeds allesbehalve uitgesloten. Al kan Genk zich dan wel geen misstappen meer veroorloven.

Te beginnen aanstaande zondag, wanneer hekkensluiter Beerschot op bezoek komt. Of de kersvers Gouden Schoen dan meteen al mag staan blinken, valt echter sterk te betwijfelen. Vlak voor nieuwjaar viel Onuachu immers uit met een blessure die hem zijn ticket voor de Afrika Cup kostte. Tijdens de winterstop werkte hij wel hard aan zijn revalidatie, die ook voorspoedig bleek te verlopen.

GEDULD MET GOUDEN SCHOEN
Toch zal Bernd Storck het voor het eerste duel van 2022 wellicht zonder zijn goalgetter moeten stellen. "Ik denk dat het nog niet het juiste moment is om te spelen", liet die namelijk optekenen. De weinige uurtjes slaap zullen er alvast geen deugd aan hebben gedaan. Het ziet er dan ook naar uit dat Onuachu nog eventjes gespaard zal worden, en Iké Ugbo zijn opwachting mag maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Hoeveel goals zal Onuachu dit seizoen nog scoren?

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

18
18
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

336
336
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

112
112
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

174
174
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

50
50
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

561
561
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

357
357
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

109
109
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

364
364
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

378
378
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

59
59
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

82
82
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

151
151
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

433
433
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

427
427
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

173
173
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

164
164

Meer sportnieuws