Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

door
Onuachu heeft slecht nieuws daags na Gouden Schoen

Feest in Genk, want 20 jaar na Wesley Sonck kroonde Paul Onuachu zich woensdagavond tot de derde Gouden Schoen in het clubbestaan. Ondanks een korte nacht stond de 27-jarige Nigeriaan daags nadien dan ook graag de verzamelde pers te woord.


Daarbij ging het niet alleen over zijn triomf op het Gala en zijn eventuele transferwensen, maar ook over de huidige situatie in de Cegeka Arena. Hoewel de vicekampioen momenteel op een teleurstellende negende plaats kampeert, blijft deelname aan Play-Off I volgens Onuachu alvast nog steeds allesbehalve uitgesloten. Al kan Genk zich dan wel geen misstappen meer veroorloven.

Te beginnen aanstaande zondag, wanneer hekkensluiter Beerschot op bezoek komt. Of de kersvers Gouden Schoen dan meteen al mag staan blinken, valt echter sterk te betwijfelen. Vlak voor nieuwjaar viel Onuachu immers uit met een blessure die hem zijn ticket voor de Afrika Cup kostte. Tijdens de winterstop werkte hij wel hard aan zijn revalidatie, die ook voorspoedig bleek te verlopen.

GEDULD MET GOUDEN SCHOEN
Toch zal Bernd Storck het voor het eerste duel van 2022 wellicht zonder zijn goalgetter moeten stellen. "Ik denk dat het nog niet het juiste moment is om te spelen", liet die namelijk optekenen. De weinige uurtjes slaap zullen er alvast geen deugd aan hebben gedaan. Het ziet er dan ook naar uit dat Onuachu nog eventjes gespaard zal worden, en Iké Ugbo zijn opwachting mag maken.

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Hoeveel goals zal Onuachu dit seizoen nog scoren?

Meest recent

'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

26
26
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

33
33
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

25
25
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

82
82
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

68
68
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

26
26
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

95
95
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

333
333
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

136
136
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

42
42
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

231
231
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

326
326
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

566
566
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

251
251
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

231
231
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

206
206
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

155
155
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

498
498
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

296
296
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1100
1100
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

633
633
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

82
82

Meer sportnieuws