Uitzichtloze situatie Hazard: "Kan hij wel weg?"

door
Uitzichtloze situatie Hazard:

Real Madrid heeft zich woensdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup, nadat het in een prangende Clasico na verlengingen afstand wist te nemen van FC Barcelona. Eden Hazard moest het echter weer allemaal vanop een afstand beleven, want zelfs in de verlengingen was hem geen invalbeurt gegund. Zijn situatie lijkt zo stilaan weer uitzichtloos te zijn.


Het was alweer de tweede wedstrijd op een rij dat Hazard de volledige partij van de bank moest volgen. Nochtans leek er even beterschap te zullen komen in zijn situatie, nadat hij in december door afwezigheden in enkele wedstrijden zijn kans gekregen had en daarbij ook mooie dingen liet zien. Ondanks lovende woorden van trainer Carlo Ancelotti is hij nu dus terug weer bij af.

De vraag stelt zich dan ook of Hazard misschien niet beter alsnog kan vertrekken bij de Koninklijke. Het antwoord daarop lijkt een duidelijke 'ja' te zijn, alleen twijfelt Philippe Albert hard aan de haalbaarheid van een transfer. "Real zal hem niet voor niets laten vertrekken. Maar bij een goed bod - ik denk 50 miljoen euro - zullen ze we meewerken. Het probleem is een club vinden die bereid is die som te betalen voor een speler die al lang op de bank zit, en ook nog eens zijn salaris wil overnemen", stelt de analist bij RTBF.

FAMILIEGELUK
Albert wijst er bovendien op dat het niet helemaal duidelijk is in welke mate Hazard zelf wil vertrekken. De 31-jarige hecht immers veel belang aan het geluk van zijn familie en die voelt zich goed in de Spaanse hoofdstad. Hij zal dus enkel vertrekken als datzelfde familiegeluk gegarandeerd kan worden, zoals bijvoorbeeld in Londen. Er werd de voorbije maanden gespeculeerd over interesse van West Ham en Chelsea, maar concreet lijkt die nooit geworden te zijn.

LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Is een transfer realistisch voor Hazard?

Meest recent

Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

9
9
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

198
198
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

216
216
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

245
245
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

83
83
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

30
30
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

108
108
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

52
52
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

63
63
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

155
155
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

580
580
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

92
92
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

170
170
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

208
208
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

225
225
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

118
118
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

112
112
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

79
79
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

37
37
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

173
173
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

318
318
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

137
137
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

432
432
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

53
53

Meer sportnieuws