Wullaert gefrustreerd: "Ik zou graag weten waarom"

1087 stemmen
Wullaert gefrustreerd:

Bij de mannen ging de Gouden Schoen woensdagavond naar Paul Onuachu, maar ook voor de dames werd uiteraard opnieuw een schoen uitgereikt. Die ging voor de tweede maal in haar carrière naar Janice Cayman. Een beloning voor haar knap seizoen, al zou ook Tessa Wullaert zeker een terechte winnaar geweest zijn.


Zo getuige ook de eindstand. Zo haalde Cayman het immers met amper één punt voorsprong op haar ploeggenote bij de Red Flames. Wullaert kon haar ontgoocheling dan ook niet wegsteken. “Ik ben een winnaar, dus de ontgoocheling is natuurlijk heel groot. Ik ben heel trots op mijn seizoen, met geweldige cijfers. Eerlijk gezegd weet ik niet wat ik nog meer kon doen”, sprak de aanvalster van Anderlecht.

Waarom ze dan toch – ondanks het minieme verschil – geen vierde Gouden Schoen op de schouw mocht plaatsen? “Stemmen van een jury zijn subjectief”, zocht Wullaert een oorzaak. “Waarom dan? Ik zou ook graag weten op basis waarvan ik 2e ben geëindigd. Maar dat zal ik wel nooit te weten komen. Misschien speelt het in mijn nadeel dat ik al 3 keer heb gewonnen, al zou dat niet mogen."

Hetzelfde voor Vanaken
Een oorzaak voor haar verlies, die Wullaert ook bij de mannen ziet. Zo had zij Hans Vanaken hoger ingeschat. “Hetzelfde geldt voor Hans Vanaken. Ik had hem persoonlijk hoger geplaatst dan de zesde plek, maar ook hij heeft al twee Schoenen thuis staan.” Het feit dat Wullaert naar eigen zeggen 'superteleurgesteld' was, nam echter niet weg dat ze winnares Janice Cayman wél feliciteerde. “Ik ben heel blij voor haar”, klonk het immers.

LEES OOK: Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Had Wullaert de Gouden Schoen moeten krijgen?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

39
39
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

40
40
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

266
266
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

127
127
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

258
258
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

291
291
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

135
135
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

595
595
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

188
188
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

517
517
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

739
739
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

247
247
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

796
796
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

530
530
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

204
204
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

378
378
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1301
1301
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

483
483
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

336
336
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

494
494
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

413
413
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

286
286
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws