Wullaert gefrustreerd: "Ik zou graag weten waarom"

1087
Wullaert gefrustreerd:

Bij de mannen ging de Gouden Schoen woensdagavond naar Paul Onuachu, maar ook voor de dames werd uiteraard opnieuw een schoen uitgereikt. Die ging voor de tweede maal in haar carrière naar Janice Cayman. Een beloning voor haar knap seizoen, al zou ook Tessa Wullaert zeker een terechte winnaar geweest zijn.


Zo getuige ook de eindstand. Zo haalde Cayman het immers met amper één punt voorsprong op haar ploeggenote bij de Red Flames. Wullaert kon haar ontgoocheling dan ook niet wegsteken. “Ik ben een winnaar, dus de ontgoocheling is natuurlijk heel groot. Ik ben heel trots op mijn seizoen, met geweldige cijfers. Eerlijk gezegd weet ik niet wat ik nog meer kon doen”, sprak de aanvalster van Anderlecht.

Waarom ze dan toch – ondanks het minieme verschil – geen vierde Gouden Schoen op de schouw mocht plaatsen? “Stemmen van een jury zijn subjectief”, zocht Wullaert een oorzaak. “Waarom dan? Ik zou ook graag weten op basis waarvan ik 2e ben geëindigd. Maar dat zal ik wel nooit te weten komen. Misschien speelt het in mijn nadeel dat ik al 3 keer heb gewonnen, al zou dat niet mogen."

Hetzelfde voor Vanaken
Een oorzaak voor haar verlies, die Wullaert ook bij de mannen ziet. Zo had zij Hans Vanaken hoger ingeschat. “Hetzelfde geldt voor Hans Vanaken. Ik had hem persoonlijk hoger geplaatst dan de zesde plek, maar ook hij heeft al twee Schoenen thuis staan.” Het feit dat Wullaert naar eigen zeggen 'superteleurgesteld' was, nam echter niet weg dat ze winnares Janice Cayman wél feliciteerde. “Ik ben heel blij voor haar”, klonk het immers.

Had Wullaert de Gouden Schoen moeten krijgen?

Meest recent

Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

23
23
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

77
77
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

58
58
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

761
761
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

49
49
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

25
25
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

170
170
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

48
48
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

58
58
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

22
22
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

42
42
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

41
41
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

79
79
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

27
27
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

154
154
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

303
303
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

266
266
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

40
40
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

263
263
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

53
53
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

106
106
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

120
120
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

368
368
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

250
250
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

123
123

Meer sportnieuws