'Club Brugge alweer verlost van mislukte zomertransfer'

door
'Club Brugge alweer verlost van mislukte zomertransfer'

Club Brugge houdt het vooralsnog rustig op de transfermarkt, maar de kans lijkt groot dat er de komende weken nog wel één en ander zal bewegen. Zo beschikt de landskampioen over een zeer ruime kern en na de Europese uitschakeling lijkt het geen slecht idee om die wat af te slanken. Een zomeraankoop zou alweer kunnen gaan vertrekken.


In de zomer trok Club Brugge maar liefst tien nieuwe spelers aan, maar de meeste van die aanwinsten konden zich vooralsnog niet doorzetten. Zo werd er bijvoorbeeld 4 miljoen euro neergeteld voor Faitout Maouassa, maar de Franse linksachter kan tot dusver bezwaarlijk een meerwaarde genoemd worden. Hij lijkt in de pikorde nog altijd achter Eduard Sobol en Federico Ricca te staan.

Daardoor staat de teller van Maouassa op amper 356 speelminuten dit seizoen, verspreid over vijf basisplaatsen en vier invalbeurten. Sinds hij op 19 november in de 2-1-nederlaag op KV Mechelen tijdens de rust gewisseld werd, haalde de 23-jarige in de competitie zelfs geen enkele keer meer het wedstrijdblad. Het is dus maar de vraag of hij in 2022 nog veel aan de bak zal komen.

UITLEENBEURT
Een vertrek zou dus een uitweg kunnen bieden en volgens Onsports wil Olympiacos Maouassa alvast een reddingsboei toe kunnen gooien. Club zou bereid zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt en de Griekse kampioen is nog op zoek naar een linksachter. Maouassa is echter niet de enige piste die ze bestuderen, want ook Gédéon Kalulu (Ajaccio) en Ghislain Konan (Stade Reims) zouden op hun lijstje staan.

LEES OOK: 'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Moet Club Brugge Maouassa verhuren?

Meest recent

"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

7
7
“Aanstellerij of spijt?”: BV fileert snoeihard Tom Waes

Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar meermaals het ...

3
3
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

63
63
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

10
10
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

37
37
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

44
44
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

46
46
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

675
675
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

134
134
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

40
40
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

34
34
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

78
78
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

322
322
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

213
213
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

67
67
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

69
69
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

294
294
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

467
467
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

438
438
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

122
122
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

408
408
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

60
60
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

159
159

Meer sportnieuws