'Club Brugge alweer verlost van mislukte zomertransfer'

door
'Club Brugge alweer verlost van mislukte zomertransfer'

Club Brugge houdt het vooralsnog rustig op de transfermarkt, maar de kans lijkt groot dat er de komende weken nog wel één en ander zal bewegen. Zo beschikt de landskampioen over een zeer ruime kern en na de Europese uitschakeling lijkt het geen slecht idee om die wat af te slanken. Een zomeraankoop zou alweer kunnen gaan vertrekken.


In de zomer trok Club Brugge maar liefst tien nieuwe spelers aan, maar de meeste van die aanwinsten konden zich vooralsnog niet doorzetten. Zo werd er bijvoorbeeld 4 miljoen euro neergeteld voor Faitout Maouassa, maar de Franse linksachter kan tot dusver bezwaarlijk een meerwaarde genoemd worden. Hij lijkt in de pikorde nog altijd achter Eduard Sobol en Federico Ricca te staan.

Daardoor staat de teller van Maouassa op amper 356 speelminuten dit seizoen, verspreid over vijf basisplaatsen en vier invalbeurten. Sinds hij op 19 november in de 2-1-nederlaag op KV Mechelen tijdens de rust gewisseld werd, haalde de 23-jarige in de competitie zelfs geen enkele keer meer het wedstrijdblad. Het is dus maar de vraag of hij in 2022 nog veel aan de bak zal komen.

UITLEENBEURT
Een vertrek zou dus een uitweg kunnen bieden en volgens Onsports wil Olympiacos Maouassa alvast een reddingsboei toe kunnen gooien. Club zou bereid zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt en de Griekse kampioen is nog op zoek naar een linksachter. Maouassa is echter niet de enige piste die ze bestuderen, want ook Gédéon Kalulu (Ajaccio) en Ghislain Konan (Stade Reims) zouden op hun lijstje staan.

LEES OOK: Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

Moet Club Brugge Maouassa verhuren?

Meest recent

Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

1
1
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

39
39
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

63
63
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

9
9
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

58
58
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

210
210
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

91
91
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

417
417
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

146
146
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

139
139
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

167
167
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

115
115
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

235
235
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

183
183
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

216
216
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

239
239
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

399
399
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

170
170
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

183
183
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

110
110
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

245
245
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

898
898
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

232
232
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

597
597

Meer sportnieuws