'Club Brugge alweer verlost van mislukte zomertransfer'

door
'Club Brugge alweer verlost van mislukte zomertransfer'

Club Brugge houdt het vooralsnog rustig op de transfermarkt, maar de kans lijkt groot dat er de komende weken nog wel één en ander zal bewegen. Zo beschikt de landskampioen over een zeer ruime kern en na de Europese uitschakeling lijkt het geen slecht idee om die wat af te slanken. Een zomeraankoop zou alweer kunnen gaan vertrekken.


In de zomer trok Club Brugge maar liefst tien nieuwe spelers aan, maar de meeste van die aanwinsten konden zich vooralsnog niet doorzetten. Zo werd er bijvoorbeeld 4 miljoen euro neergeteld voor Faitout Maouassa, maar de Franse linksachter kan tot dusver bezwaarlijk een meerwaarde genoemd worden. Hij lijkt in de pikorde nog altijd achter Eduard Sobol en Federico Ricca te staan.

Daardoor staat de teller van Maouassa op amper 356 speelminuten dit seizoen, verspreid over vijf basisplaatsen en vier invalbeurten. Sinds hij op 19 november in de 2-1-nederlaag op KV Mechelen tijdens de rust gewisseld werd, haalde de 23-jarige in de competitie zelfs geen enkele keer meer het wedstrijdblad. Het is dus maar de vraag of hij in 2022 nog veel aan de bak zal komen.

UITLEENBEURT
Een vertrek zou dus een uitweg kunnen bieden en volgens Onsports wil Olympiacos Maouassa alvast een reddingsboei toe kunnen gooien. Club zou bereid zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt en de Griekse kampioen is nog op zoek naar een linksachter. Maouassa is echter niet de enige piste die ze bestuderen, want ook Gédéon Kalulu (Ajaccio) en Ghislain Konan (Stade Reims) zouden op hun lijstje staan.

LEES OOK: Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Moet Club Brugge Maouassa verhuren?

Meest recent

Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt transferbeleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

2
2
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

16
16
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

123
123
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

187
187
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

20
20
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

61
61
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

147
147
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

107
107
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

28
28
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

445
445
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

518
518
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

445
445
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

476
476
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

312
312
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

448
448
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1137
1137
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1312
1312
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

366
366
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

397
397
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

359
359
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

341
341
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

637
637
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

743
743
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

321
321
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1493
1493

Meer sportnieuws