Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

558 stemmen
Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

Thorgan Hazard is één van de voormalige Gouden Schoenen. De huidige speler van Borussia Dortmund werd tijdens de show geïnterviewd door broer Eden. Hij stelde hem een vraag over de toekomst.


Eden vroeg aan Thorgan wat hoe hij zijn toekomst zag. “Ik heb geen diploma, dus ik wil graag in het voetbal blijven. Waarom niet als scout? Of ik al aan een club denk? Ik ben toch wel heel gehecht aan Zulte Waregem, maar we zullen wel zien wat de toekomst brengt”, zei hij aan VTM.

Hazard speelde twee seizoenen voor Zulte Waregem en deed het daar bijzonder goed. Hij greep net naast een landstitel. Hazard speelde in totaal 90 wedstrijden voor Essevee en daarin was hij goed voor 21 goals en 29 assists. Hazard keerde toen terug naar Chelsea, dat hem toen uitleende aan Zulte Waregem. Een doorbraak bij The Blues kwam er niet en de Engelse topclub verhuurde hem aan Borussia Mönchengladbach. Nadien werd hij verkocht aan de club, wat Chelsea 10 miljoen euro opbracht.

STERK IN DE BUNDESLIGA

Borussia Dortmund haalde de Rode Duivel in de zomer van 2019 voor 25,5 miljoen euro in huis. Hazard speelde in totaal al 209 wedstrijden in de Bundesliga. Met 42 doelpunten en 52 assists mag Hazard tot op heden zeer tevreden zijn over zijn passage in de Duitse competitie. Hazard was dit seizoen bij Dortmund voorlopig betrokken bij 6 goals (5 doelpunten en 1 assist) in 18 wedstrijden. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract in het Ruhrgebied.

LEES OOK: Union én Anderlecht zien sterkhouders naar WK trekken

🚀

Zal hij ook ooit nog in de JPL voetballen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

0
0
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

152
152
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

49
49
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

299
299
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

311
311
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

206
206
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

177
177
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

40
40
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

122
122
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

312
312
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

525
525
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

422
422
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

386
386
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

178
178
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

108
108
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

114
114
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

599
599
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

133
133
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

129
129
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

94
94
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

90
90
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

184
184
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

269
269
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

262
262

Meer sportnieuws