Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

door
Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

Thorgan Hazard is één van de voormalige Gouden Schoenen. De huidige speler van Borussia Dortmund werd tijdens de show geïnterviewd door broer Eden. Hij stelde hem een vraag over de toekomst.


Eden vroeg aan Thorgan wat hoe hij zijn toekomst zag. “Ik heb geen diploma, dus ik wil graag in het voetbal blijven. Waarom niet als scout? Of ik al aan een club denk? Ik ben toch wel heel gehecht aan Zulte Waregem, maar we zullen wel zien wat de toekomst brengt”, zei hij aan VTM.

Hazard speelde twee seizoenen voor Zulte Waregem en deed het daar bijzonder goed. Hij greep net naast een landstitel. Hazard speelde in totaal 90 wedstrijden voor Essevee en daarin was hij goed voor 21 goals en 29 assists. Hazard keerde toen terug naar Chelsea, dat hem toen uitleende aan Zulte Waregem. Een doorbraak bij The Blues kwam er niet en de Engelse topclub verhuurde hem aan Borussia Mönchengladbach. Nadien werd hij verkocht aan de club, wat Chelsea 10 miljoen euro opbracht.

STERK IN DE BUNDESLIGA

Borussia Dortmund haalde de Rode Duivel in de zomer van 2019 voor 25,5 miljoen euro in huis. Hazard speelde in totaal al 209 wedstrijden in de Bundesliga. Met 42 doelpunten en 52 assists mag Hazard tot op heden zeer tevreden zijn over zijn passage in de Duitse competitie. Hazard was dit seizoen bij Dortmund voorlopig betrokken bij 6 goals (5 doelpunten en 1 assist) in 18 wedstrijden. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract in het Ruhrgebied.

LEES OOK: Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Zal hij ook ooit nog in de JPL voetballen?

Meest recent

Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

166
166
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

27
27
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

21
21
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

210
210
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

77
77
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

466
466
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

376
376
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

331
331
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

51
51
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

906
906
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

241
241
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

429
429
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

75
75
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1081
1081
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

112
112
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

207
207
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

329
329
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

411
411
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

352
352
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

42
42
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

969
969
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

99
99
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175

Meer sportnieuws