Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

door
Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

Thorgan Hazard is één van de voormalige Gouden Schoenen. De huidige speler van Borussia Dortmund werd tijdens de show geïnterviewd door broer Eden. Hij stelde hem een vraag over de toekomst.


Eden vroeg aan Thorgan wat hoe hij zijn toekomst zag. “Ik heb geen diploma, dus ik wil graag in het voetbal blijven. Waarom niet als scout? Of ik al aan een club denk? Ik ben toch wel heel gehecht aan Zulte Waregem, maar we zullen wel zien wat de toekomst brengt”, zei hij aan VTM.

Hazard speelde twee seizoenen voor Zulte Waregem en deed het daar bijzonder goed. Hij greep net naast een landstitel. Hazard speelde in totaal 90 wedstrijden voor Essevee en daarin was hij goed voor 21 goals en 29 assists. Hazard keerde toen terug naar Chelsea, dat hem toen uitleende aan Zulte Waregem. Een doorbraak bij The Blues kwam er niet en de Engelse topclub verhuurde hem aan Borussia Mönchengladbach. Nadien werd hij verkocht aan de club, wat Chelsea 10 miljoen euro opbracht.

STERK IN DE BUNDESLIGA

Borussia Dortmund haalde de Rode Duivel in de zomer van 2019 voor 25,5 miljoen euro in huis. Hazard speelde in totaal al 209 wedstrijden in de Bundesliga. Met 42 doelpunten en 52 assists mag Hazard tot op heden zeer tevreden zijn over zijn passage in de Duitse competitie. Hazard was dit seizoen bij Dortmund voorlopig betrokken bij 6 goals (5 doelpunten en 1 assist) in 18 wedstrijden. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract in het Ruhrgebied.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Zal hij ook ooit nog in de JPL voetballen?

Meest recent

Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

10
10
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

19
19
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

48
48
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

17
17
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

76
76
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

48
48
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

158
158
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

445
445
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

366
366
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

47
47
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

352
352
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

124
124
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

54
54
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

112
112
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

93
93
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

358
358
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

237
237
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

255
255
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

204
204
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

127
127
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

304
304
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

344
344
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

949
949
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

65
65

Meer sportnieuws