Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

door
Thorgan Hazard terug naar de Jupiler Pro League?

Thorgan Hazard is één van de voormalige Gouden Schoenen. De huidige speler van Borussia Dortmund werd tijdens de show geïnterviewd door broer Eden. Hij stelde hem een vraag over de toekomst.


Eden vroeg aan Thorgan wat hoe hij zijn toekomst zag. “Ik heb geen diploma, dus ik wil graag in het voetbal blijven. Waarom niet als scout? Of ik al aan een club denk? Ik ben toch wel heel gehecht aan Zulte Waregem, maar we zullen wel zien wat de toekomst brengt”, zei hij aan VTM.

Hazard speelde twee seizoenen voor Zulte Waregem en deed het daar bijzonder goed. Hij greep net naast een landstitel. Hazard speelde in totaal 90 wedstrijden voor Essevee en daarin was hij goed voor 21 goals en 29 assists. Hazard keerde toen terug naar Chelsea, dat hem toen uitleende aan Zulte Waregem. Een doorbraak bij The Blues kwam er niet en de Engelse topclub verhuurde hem aan Borussia Mönchengladbach. Nadien werd hij verkocht aan de club, wat Chelsea 10 miljoen euro opbracht.

STERK IN DE BUNDESLIGA

Borussia Dortmund haalde de Rode Duivel in de zomer van 2019 voor 25,5 miljoen euro in huis. Hazard speelde in totaal al 209 wedstrijden in de Bundesliga. Met 42 doelpunten en 52 assists mag Hazard tot op heden zeer tevreden zijn over zijn passage in de Duitse competitie. Hazard was dit seizoen bij Dortmund voorlopig betrokken bij 6 goals (5 doelpunten en 1 assist) in 18 wedstrijden. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract in het Ruhrgebied.

LEES OOK: Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

Zal hij ook ooit nog in de JPL voetballen?

Meest recent

Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

15
15
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

23
23
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

9
9
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

251
251
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

177
177
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

277
277
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

76
76
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

482
482
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

757
757
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

222
222
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

506
506
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

269
269
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

214
214
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

103
103
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

82
82
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

53
53
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

233
233
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

35
35
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

185
185
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

237
237
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

137
137
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

224
224
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

141
141

Meer sportnieuws