'Losgeslagen Standard onderhandelt met Gent'

579 stemmen
'Losgeslagen Standard onderhandelt met Gent'

Standard lijkt de voorbije dagen helemaal losgeslagen op de winterse transfermarkt. De Rouches kondigden dinsdag de komst van middenvelders Mathieu Cafaro en Joachim Van Damme aan, ook Renaud Emond is op de terugweg naar Sclessin. Maar de transferhonger is desondanks nog niet gestild.


De Luikenaars hebben een dramatisch eerste deel van het seizoen achter de rug. Zo werd de winterstop ingezet op de 15de plaats in het klassement, met slechts 4 punten voorsprong op de degradatiezone. Bovendien kon de ploeg van coach Luka Elsner zelden overtuigen. De Sloveense trainer vroeg dan ook openlijk om versterking en dat is bij het bestuur niet in dovemansoren gevallen. Maar er ligt nog werk op de plank.

Voorlopig werd vooral het middenveld versterkt, allicht om te anticiperen op een mogelijk vertrek van Nicolas Raskin, Samuel Bastien en/of Gojko Cimirot. Maar ook op de back-posities blijft verdere versterking boodnodig. Hugo Siquet trok immers naar Freiburg, Collins Fai zit nog een tijdje op de Africa Cup en Nicolas Gavory staat naar verluidt dicht bij Fortuna Düsseldorf. Er mogen dus zeker nog één à twee extra backs verwacht worden.

SELEMANI EN BOTAKA
Daarnaast vroeg Elsner ook om vers bloed op de aanvallende flanken. Volgens La Dernière Heure speurt men daarvoor opnieuw in eigen land rond. Zo zouden onderhandelingen lopen met AA Gent over de komst van Jordan Botaka, die bij de Buffalo's helemaal uit beeld is verdwenen. Ook Faïz Selemani is naar verluidt nog steeds een optie. Maar nadat KV Kortrijk een eerste bod weigerde, blijft dit een gecompliceerd dossier.

LEES OOK: 'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

🚀

Heeft u vertrouwen in het huidige bestuur van Standard?

Meest recent

Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

45
45
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

55
55
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

44
44
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

36
36
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

97
97
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

300
300
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

56
56
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

393
393
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

87
87
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

262
262
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

452
452
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

421
421
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

505
505
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

875
875
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

206
206
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

366
366
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

119
119
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

244
244
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

504
504
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

487
487
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

360
360
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

240
240

Meer sportnieuws