'Losgeslagen Standard onderhandelt met Gent'

579 stemmen
'Losgeslagen Standard onderhandelt met Gent'

Standard lijkt de voorbije dagen helemaal losgeslagen op de winterse transfermarkt. De Rouches kondigden dinsdag de komst van middenvelders Mathieu Cafaro en Joachim Van Damme aan, ook Renaud Emond is op de terugweg naar Sclessin. Maar de transferhonger is desondanks nog niet gestild.


De Luikenaars hebben een dramatisch eerste deel van het seizoen achter de rug. Zo werd de winterstop ingezet op de 15de plaats in het klassement, met slechts 4 punten voorsprong op de degradatiezone. Bovendien kon de ploeg van coach Luka Elsner zelden overtuigen. De Sloveense trainer vroeg dan ook openlijk om versterking en dat is bij het bestuur niet in dovemansoren gevallen. Maar er ligt nog werk op de plank.

Voorlopig werd vooral het middenveld versterkt, allicht om te anticiperen op een mogelijk vertrek van Nicolas Raskin, Samuel Bastien en/of Gojko Cimirot. Maar ook op de back-posities blijft verdere versterking boodnodig. Hugo Siquet trok immers naar Freiburg, Collins Fai zit nog een tijdje op de Africa Cup en Nicolas Gavory staat naar verluidt dicht bij Fortuna Düsseldorf. Er mogen dus zeker nog één à twee extra backs verwacht worden.

SELEMANI EN BOTAKA
Daarnaast vroeg Elsner ook om vers bloed op de aanvallende flanken. Volgens La Dernière Heure speurt men daarvoor opnieuw in eigen land rond. Zo zouden onderhandelingen lopen met AA Gent over de komst van Jordan Botaka, die bij de Buffalo's helemaal uit beeld is verdwenen. Ook Faïz Selemani is naar verluidt nog steeds een optie. Maar nadat KV Kortrijk een eerste bod weigerde, blijft dit een gecompliceerd dossier.

LEES OOK: AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

Heeft u vertrouwen in het huidige bestuur van Standard?

Meest recent

Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

0
0
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

116
116
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

138
138
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

34
34
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

127
127
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

673
673
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

131
131
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

102
102
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

43
43
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

116
116
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

152
152
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

136
136
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

965
965
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

431
431
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

134
134
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

889
889
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

465
465
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

522
522
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

471
471
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

545
545
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

128
128
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

39
39
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

293
293

Meer sportnieuws