'Clement drukt door voor sterkhouder Club Brugge'

door
'Clement drukt door voor sterkhouder Club Brugge'

Philippe Clement maakte vorig weekend zijn officiële debuut als hoofdtrainer van AS Monaco, maar een doorslaand succes werd dat nog niet. Hij moest in zijn eerste match vrede nemen met een 0-0 tegen FC Nantes en lijkt dus nog het nodige werk voor de boeg te hebben. Versterking is nog welkom en daarvoor blijft hij ook naar zijn ex-ploeg lonken.


Toen Clement zijn handtekening in het Prinsdom gezet had, doken vrijwel meteen geruchten op als zou Monaco vervolgens voor enkele sterkhouders van Blauw-Zwart kunnen gaan. Die zijn volgens journalist Sacha Tavolieri niet helemaal uit de lucht gegrepen, want volgens hem voert Monaco wel degelijk gesprekken met de entourage van Clinton Mata.

Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20). De jonge verdediger heeft een marktwaarde van 28 miljoen euro volgens Transfermarkt en dus kan Monaco een zeer fraaie transfersom vangen. Als de transfer er zou komen, wil Clement Mata als vervanger.

STEUN
De trainer is bovendien niet alleen met zijn vraag, want ook technisch directeur Paul Mitchell zou de komst van Mata wel zien zitten. De 29-jarige rechtsachter speelt al sinds 2018 voor Club Brugge en heeft er nog een contract tot de zomer van 2024. Wellicht zal Blauw-Zwart hem in januari liever niet zien vertrekken en dus zal Monaco met boter bij de vis moeten komen om hen te overtuigen.


LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Moet Club hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

28
28
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

41
41
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

187
187
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

218
218
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

165
165
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

182
182
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

162
162
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

486
486
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

57
57
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

67
67
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

410
410
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

549
549
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

390
390
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

270
270
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

447
447
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

693
693
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

406
406
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

408
408
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

495
495
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

684
684
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

168
168
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

157
157
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

76
76
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

30
30
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

58
58

Meer sportnieuws