'Clement drukt door voor sterkhouder Club Brugge'

door
'Clement drukt door voor sterkhouder Club Brugge'

Philippe Clement maakte vorig weekend zijn officiële debuut als hoofdtrainer van AS Monaco, maar een doorslaand succes werd dat nog niet. Hij moest in zijn eerste match vrede nemen met een 0-0 tegen FC Nantes en lijkt dus nog het nodige werk voor de boeg te hebben. Versterking is nog welkom en daarvoor blijft hij ook naar zijn ex-ploeg lonken.


Toen Clement zijn handtekening in het Prinsdom gezet had, doken vrijwel meteen geruchten op als zou Monaco vervolgens voor enkele sterkhouders van Blauw-Zwart kunnen gaan. Die zijn volgens journalist Sacha Tavolieri niet helemaal uit de lucht gegrepen, want volgens hem voert Monaco wel degelijk gesprekken met de entourage van Clinton Mata.

Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20). De jonge verdediger heeft een marktwaarde van 28 miljoen euro volgens Transfermarkt en dus kan Monaco een zeer fraaie transfersom vangen. Als de transfer er zou komen, wil Clement Mata als vervanger.

STEUN
De trainer is bovendien niet alleen met zijn vraag, want ook technisch directeur Paul Mitchell zou de komst van Mata wel zien zitten. De 29-jarige rechtsachter speelt al sinds 2018 voor Club Brugge en heeft er nog een contract tot de zomer van 2024. Wellicht zal Blauw-Zwart hem in januari liever niet zien vertrekken en dus zal Monaco met boter bij de vis moeten komen om hen te overtuigen.


LEES OOK: Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

Moet Club hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

40
40
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

116
116
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

112
112
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

37
37
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

95
95
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

255
255
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

211
211
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

190
190
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

40
40
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

124
124
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

305
305
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

210
210
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

356
356
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

186
186
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

319
319
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

176
176
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

489
489
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

239
239
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

431
431
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

800
800
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

105
105
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

73
73
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

295
295
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

242
242

Meer sportnieuws