'Clement drukt door voor sterkhouder Club Brugge'

560 stemmen
'Clement drukt door voor sterkhouder Club Brugge'

Philippe Clement maakte vorig weekend zijn officiële debuut als hoofdtrainer van AS Monaco, maar een doorslaand succes werd dat nog niet. Hij moest in zijn eerste match vrede nemen met een 0-0 tegen FC Nantes en lijkt dus nog het nodige werk voor de boeg te hebben. Versterking is nog welkom en daarvoor blijft hij ook naar zijn ex-ploeg lonken.


Toen Clement zijn handtekening in het Prinsdom gezet had, doken vrijwel meteen geruchten op als zou Monaco vervolgens voor enkele sterkhouders van Blauw-Zwart kunnen gaan. Die zijn volgens journalist Sacha Tavolieri niet helemaal uit de lucht gegrepen, want volgens hem voert Monaco wel degelijk gesprekken met de entourage van Clinton Mata.

Monaco dreigt achterin immers een sterkhouder te gaan verliezen, want het steenrijke Newcastle United zou doordrukken voor centrale verdediger Benoît Badiashile (20). De jonge verdediger heeft een marktwaarde van 28 miljoen euro volgens Transfermarkt en dus kan Monaco een zeer fraaie transfersom vangen. Als de transfer er zou komen, wil Clement Mata als vervanger.

STEUN
De trainer is bovendien niet alleen met zijn vraag, want ook technisch directeur Paul Mitchell zou de komst van Mata wel zien zitten. De 29-jarige rechtsachter speelt al sinds 2018 voor Club Brugge en heeft er nog een contract tot de zomer van 2024. Wellicht zal Blauw-Zwart hem in januari liever niet zien vertrekken en dus zal Monaco met boter bij de vis moeten komen om hen te overtuigen.


LEES OOK: 'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Moet Club hem laten gaan bij een goed bod?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

13
13
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

24
24
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

168
168
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

109
109
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

199
199
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

259
259
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

114
114
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

547
547
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

173
173
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

469
469
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

706
706
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

228
228
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

732
732
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

519
519
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

195
195
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

369
369
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1240
1240
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

463
463
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

327
327
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

481
481
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

281
281
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

222
222
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws