'Waasland-Beveren wil stunten met 2 ex-Rode Duivels'

door
'Waasland-Beveren wil stunten met 2 ex-Rode Duivels'

Waasland-Beveren kent een bewogen seizoen na hun degradatie richting Proximus League. De Waaslanders staan nog steeds op een tweede plaats, maar heeft dat vooral te danken aan het feit dat ook de andere teams veel punten lagen liggen. Bovendien staat het al tien punten achter op leider Westerlo, dat zelfs nog een wedstrijd te goed heeft.


Op een landstitel en bijbehorende rechtstreekse terugkeer richting de Jupiler Pro League lijken ze in Beveren dus niet te moeten rekenen, maar ze geven daar de hoop toch niet op. Een wintermercato waarbij een serieuze kwaliteitsinjectie kan worden geboekt, moet hen daarbij helpen. De Waaslanders zouden alvast twee erg opvallende namen op hun verlanglijst hebben prijken.

Zo zou volgens La Dernière Heure niemand minder dan Kevin Mirallas in beeld zijn op de Freethiel. De oud-Rode Duivel zit al sinds afgelopen zomer zonder club, nadat zijn contract bij het Turkse Gaziantep niet werd verlengd. Gezien zijn toch rijk gevulde carrière zou een transfer voor de aanvaller niettemin als een stunttransfer kunnen worden bestempeld.

Ook Gillet in beeld

En Mirallas is niet de enige ex-Duivel die een overstap zou kunnen maken naar Waasland-Beveren. Die zouden hun pijlen immers ook richten op Guillaume Gillet. Die mocht deze maand nog vroegtijdig vertrekken bij Sporting Charleroi. Beide spelers zouden wel oren hebben naar een transfer richting het Waasland, maar hebben naar verluidt ook nog andere opties.

Zouden zij versterkingen zijn voor WB?

Meest recent

Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

10
10
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

11
11
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

87
87
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

82
82
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

172
172
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

108
108
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

545
545
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

75
75
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

477
477
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

406
406
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

197
197
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

335
335
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

412
412
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

397
397
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

131
131
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

219
219
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

260
260
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

168
168
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1189
1189
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90

Meer sportnieuws