'Waasland-Beveren wil stunten met 2 ex-Rode Duivels'

371 stemmen
'Waasland-Beveren wil stunten met 2 ex-Rode Duivels'

Waasland-Beveren kent een bewogen seizoen na hun degradatie richting Proximus League. De Waaslanders staan nog steeds op een tweede plaats, maar heeft dat vooral te danken aan het feit dat ook de andere teams veel punten lagen liggen. Bovendien staat het al tien punten achter op leider Westerlo, dat zelfs nog een wedstrijd te goed heeft.


Op een landstitel en bijbehorende rechtstreekse terugkeer richting de Jupiler Pro League lijken ze in Beveren dus niet te moeten rekenen, maar ze geven daar de hoop toch niet op. Een wintermercato waarbij een serieuze kwaliteitsinjectie kan worden geboekt, moet hen daarbij helpen. De Waaslanders zouden alvast twee erg opvallende namen op hun verlanglijst hebben prijken.

Zo zou volgens La Dernière Heure niemand minder dan Kevin Mirallas in beeld zijn op de Freethiel. De oud-Rode Duivel zit al sinds afgelopen zomer zonder club, nadat zijn contract bij het Turkse Gaziantep niet werd verlengd. Gezien zijn toch rijk gevulde carrière zou een transfer voor de aanvaller niettemin als een stunttransfer kunnen worden bestempeld.

Ook Gillet in beeld

En Mirallas is niet de enige ex-Duivel die een overstap zou kunnen maken naar Waasland-Beveren. Die zouden hun pijlen immers ook richten op Guillaume Gillet. Die mocht deze maand nog vroegtijdig vertrekken bij Sporting Charleroi. Beide spelers zouden wel oren hebben naar een transfer richting het Waasland, maar hebben naar verluidt ook nog andere opties.

Zouden zij versterkingen zijn voor WB?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

6
6
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

4
4
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

15
15
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

25
25
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

186
186
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

120
120
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

79
79
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

111
111
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

136
136
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

172
172
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

148
148
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

132
132
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

454
454
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

524
524
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

821
821
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

242
242
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

201
201
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

532
532
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

182
182
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

308
308
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1018
1018
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

172
172

Meer sportnieuws