'Transferstorm bast los: Standard gaat los op mercato'

287 stemmen
'Transferstorm bast los: Standard gaat los op mercato'

Standard heeft een dramatische eerste helft van het seizoen achter de rug en zal na de winterstop zelfs vol aan de bak moeten om een degradatiescenario te voorkomen. Bovendien kampt de club ook nog eens met de nodige financiële perikelen. Desondanks draait de transfercarrousel in Luik op volle toeren.


Coach Luka Elsner heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij deze winter extra versterking aan zijn selectie. En daar maakt het bestuur ook werk van. Spelmaker Mathieu Cafaro, die Selim Amallah (Africa Cup) op korte termijn kan vervangen, zou eerstdaags worden overgenomen van Stade Reims. Daarnaast zou ook Joachim Van Damme onderweg zijn naar Sclessin. Naar verluidt hebben de Rouches zelf al een akkoord met de middenvelder van KV Mechelen. Volgens La Dernière Heure moet er op clubniveau wel nog een overeenkomst gevonden worden.

Verder zou Standard ook werken aan een terugkeer van Renaud Emond. Die speelt geen hoofdrol bij FC Nantes, al hopen de Fransen toch nog wat aan de spits te verdienen. Voorts wordt Mitchell Dijks (Bologna) genoemd als versterking op de back-posities. Marley Aké (Juventus U23) zou dan weer in beeld zijn als extra optie op de flanken. Maar gezien de financiële problemen moet er ook geld binnen zien te komen. En dus beweegt er ook aan uitgaande zijde heel wat.

RASKIN EN BASTIEN
Met Hugo Siquet (SC Freiburg) vertrok al één sterkhouder, Nicolas Raskin volgt mogelijk zijn voorbeeld. Het Italiaanse Genoa zou alvast een eerste concreet bod hebben neergelegd, al was dat niet toereikend voor de Rouches. Mogelijk volgt snel een nieuwe aanbieding. Ondertussen volgen ook verschillende andere clubs zijn dossier. Samuel Bastien kan eveneens rekenen op de nodige interesse. Volgens LDH wenkt vooral de MLS voor de Congolese middenvelder. Tot slot zou Nicolas Gavory in beeld blijven bij Fortuna Düsseldorf. Het beloven dus nog drukke dagen te worden aan de boorden van de Maas.

LEES OOK: Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

🚀

Waar heeft Standard het meeste nood aan?

Meest recent

'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

17
17
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

41
41
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

179
179
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

86
86
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

29
29
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

377
377
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

220
220
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

180
180
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

451
451
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

174
174
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

87
87
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

101
101
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

79
79
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

241
241
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

99
99
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

344
344
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

388
388
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

101
101
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

378
378
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

45
45
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

541
541
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

376
376
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

474
474
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

170
170

Meer sportnieuws