'Barça doet fans steigeren met nieuw doelwit'

door
'Barça doet fans steigeren met nieuw doelwit'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de halve finales van de Spaanse Supercup tegen Real Madrid. Die partij wordt allicht het debuut van topaanwinst Ferran Torres, die dan toch kon worden ingeschreven dankzij een akkoord met Samuel Umtiti. Maar de Catalanen hopen nu nog meer versterking te kunnen aantrekken.


Torres werd eind 2021 al overgenomen van Manchester City, maar de salarisuitgaven moesten eerst naar omlaag alvorens hij kon worden ingeschreven bij La Liga. En dus werd een overeenkomst met Umtiti gesloten. De Fransman verlengde namelijk zijn contract tot medio 2026, maar dan wel aan dezelfde voorwaarden als zijn vorige contract dat liep tot medio 2023. Hij kan dus hetzelfde gaan verdienen, het salaris wordt echter uitgespreid over een langere periode waardoor de club op papier minder uitgeeft.

Een staaltje van creatief boekhouden dus en ondertussen denkt de club alweer aan een volgende versterking. Al doet dat plan wel de nodige wenkbrauwen fronsen. De Braziliaanse journalist Marcelo Bechler, van onder meer TNT Sports, beweert namelijk dat Barça zijn zinnen heeft gezet op Oscar. De 30-jarige spelmaker is bekend van onder meer zijn periode bij Chelsea FC, maar speelt nu toch al sinds 2017 in China bij Shanghai SIPG.

HUURDEAL
Niet bepaald de meest tot de verbeelding sprekende aanwinst dus, de reacties bij de achterban op de sociale media zijn behoorlijk scherp. De Catalanen zouden in hem echter een geschikte vervanger zien voor zijn vertrokken landgenoot Philippe Coutinho, ook al was die allerminst een vaste basisspeler. Oscar ligt in China wel nog vast tot medio 2024. Maar Shanghai zou op zich wel willen meewerken aan een huurdeal, wat een overgang wel haalbaar zou maken voor Barcelona.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Barça moet gewoon alles op de jeugd zetten ...

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

36
36
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

23
23
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

35
35
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

46
46
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

43
43
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

311
311
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

135
135
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

415
415
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

180
180
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

72
72
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

376
376
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

361
361
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

296
296
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

363
363
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

502
502
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

381
381
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

737
737

Meer sportnieuws