'Barça doet fans steigeren met nieuw doelwit'

door
'Barça doet fans steigeren met nieuw doelwit'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de halve finales van de Spaanse Supercup tegen Real Madrid. Die partij wordt allicht het debuut van topaanwinst Ferran Torres, die dan toch kon worden ingeschreven dankzij een akkoord met Samuel Umtiti. Maar de Catalanen hopen nu nog meer versterking te kunnen aantrekken.


Torres werd eind 2021 al overgenomen van Manchester City, maar de salarisuitgaven moesten eerst naar omlaag alvorens hij kon worden ingeschreven bij La Liga. En dus werd een overeenkomst met Umtiti gesloten. De Fransman verlengde namelijk zijn contract tot medio 2026, maar dan wel aan dezelfde voorwaarden als zijn vorige contract dat liep tot medio 2023. Hij kan dus hetzelfde gaan verdienen, het salaris wordt echter uitgespreid over een langere periode waardoor de club op papier minder uitgeeft.

Een staaltje van creatief boekhouden dus en ondertussen denkt de club alweer aan een volgende versterking. Al doet dat plan wel de nodige wenkbrauwen fronsen. De Braziliaanse journalist Marcelo Bechler, van onder meer TNT Sports, beweert namelijk dat Barça zijn zinnen heeft gezet op Oscar. De 30-jarige spelmaker is bekend van onder meer zijn periode bij Chelsea FC, maar speelt nu toch al sinds 2017 in China bij Shanghai SIPG.

HUURDEAL
Niet bepaald de meest tot de verbeelding sprekende aanwinst dus, de reacties bij de achterban op de sociale media zijn behoorlijk scherp. De Catalanen zouden in hem echter een geschikte vervanger zien voor zijn vertrokken landgenoot Philippe Coutinho, ook al was die allerminst een vaste basisspeler. Oscar ligt in China wel nog vast tot medio 2024. Maar Shanghai zou op zich wel willen meewerken aan een huurdeal, wat een overgang wel haalbaar zou maken voor Barcelona.

LEES OOK: 'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Barça moet gewoon alles op de jeugd zetten ...

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

75
75
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

72
72
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

83
83
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

26
26
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

74
74
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

383
383
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

53
53
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

115
115
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

204
204
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

130
130
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

100
100
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

627
627
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

325
325
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

120
120
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

97
97
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

68
68
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

576
576

Meer sportnieuws