'Barça doet fans steigeren met nieuw doelwit'

door
'Barça doet fans steigeren met nieuw doelwit'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de halve finales van de Spaanse Supercup tegen Real Madrid. Die partij wordt allicht het debuut van topaanwinst Ferran Torres, die dan toch kon worden ingeschreven dankzij een akkoord met Samuel Umtiti. Maar de Catalanen hopen nu nog meer versterking te kunnen aantrekken.


Torres werd eind 2021 al overgenomen van Manchester City, maar de salarisuitgaven moesten eerst naar omlaag alvorens hij kon worden ingeschreven bij La Liga. En dus werd een overeenkomst met Umtiti gesloten. De Fransman verlengde namelijk zijn contract tot medio 2026, maar dan wel aan dezelfde voorwaarden als zijn vorige contract dat liep tot medio 2023. Hij kan dus hetzelfde gaan verdienen, het salaris wordt echter uitgespreid over een langere periode waardoor de club op papier minder uitgeeft.

Een staaltje van creatief boekhouden dus en ondertussen denkt de club alweer aan een volgende versterking. Al doet dat plan wel de nodige wenkbrauwen fronsen. De Braziliaanse journalist Marcelo Bechler, van onder meer TNT Sports, beweert namelijk dat Barça zijn zinnen heeft gezet op Oscar. De 30-jarige spelmaker is bekend van onder meer zijn periode bij Chelsea FC, maar speelt nu toch al sinds 2017 in China bij Shanghai SIPG.

HUURDEAL
Niet bepaald de meest tot de verbeelding sprekende aanwinst dus, de reacties bij de achterban op de sociale media zijn behoorlijk scherp. De Catalanen zouden in hem echter een geschikte vervanger zien voor zijn vertrokken landgenoot Philippe Coutinho, ook al was die allerminst een vaste basisspeler. Oscar ligt in China wel nog vast tot medio 2024. Maar Shanghai zou op zich wel willen meewerken aan een huurdeal, wat een overgang wel haalbaar zou maken voor Barcelona.

LEES OOK: UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Barça moet gewoon alles op de jeugd zetten ...

Meest recent

"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

0
0
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

31
31
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

224
224
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

374
374
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

586
586
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

246
246
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

517
517
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

406
406
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

201
201
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

76
76
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

258
258
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

276
276
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

148
148
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

283
283
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

77
77
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

362
362
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

126
126
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

217
217
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

537
537
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

63
63
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

524
524
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1731
1731
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

632
632

Meer sportnieuws