'Kompany moet ingrijpen na transfer Anderlecht'

733 stemmen
'Kompany moet ingrijpen na transfer Anderlecht'

RSC Anderlecht hervat komend weekend zijn seizoen met de immer geladen kraker tegen Standard. Na hun twee oefenzeges van afgelopen zondag, lijken de Brusselaars helemaal klaar voor dat duel. Al zal coach Vincent Kompany wel nog een stevige knoop moet doorhakken in zijn basiself.


RSCA toonde zich tot dusver erg kalm op de winterse transfermarkt, maar de eerste vertrekker lijkt nu toch klaar te staan. Zo houdt Taylor Harwood-Bellis het na enkele maanden alweer voor bekeken bij Paars-Wit. De huurling van Manchester City zou weer in eigen land aan de slag gaan en staan naar verluidt dicht bij een nieuwe huurbeurt aan Stoke City. Een spijtige zaak, want Harwood-Bellis was gezien de omstandigheden een grote kandidaat voor een basisplaats komend weekend.

Lisandro Magallan heeft immers nog steeds niet meegetraind met de rest van de groep na zijn corona-besmetting. En volgens La Dernière Heure zal hij ten vroegste pas donderdag aansluiten op training. Het wordt dus erg nipt om het topfit te krijgen voor de match van zondag. Bovendien wordt het afwachten hoe zijn lichaam reageert na toch een behoorlijke lange periode zonder zware inspanningen. En omdat ook Harwood-Bellis dus is weggevallen, zal Kompany mogelijk moeten improviseren.

GOK MET JONKIE?
Hannes Delcroix is in principe een goede optie, maar hij is nog maar net terug na maanden van blessureleed. Kompany zal dus geen overbodige risico's met hem nemen. Om over zijn gebrek aan ritme nog maar te zwijgen. En ander alternatief is om de kaart van de jeugd te kiezen. Zeno Debast liet in de oefenpot tegen Zulte Waregem alvast een degelijke indruk achter. Marco Kana kan eventueel ook depanneren, maar lijkt eerder te moeten mikken op een plek op het middenveld. Voorlopig blijft Magallan dus toch over de beste papieren te beschikken. Maar als blijkt dat de naweeën van zijn corona-besmetting te fel doorwegen, moet er een geschikt plan-B voorhanden zijn.

LEES OOK: Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

RSCA had Harwood-Bellis moeten houden ...

Meest recent

Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

29
29
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

194
194
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

37
37
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

195
195
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

233
233
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

147
147
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

15
15
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

101
101
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

54
54
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

91
91
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

225
225
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

77
77
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

168
168
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

445
445
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

151
151
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

89
89
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

103
103
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

221
221
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

238
238
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

53
53
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

225
225
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

252
252
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

109
109
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57

Meer sportnieuws