Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

door
Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

Club Brugge kent een bijzonder rustige transfermercato. Met Cuevas werd alvast één speler gehaald met het oog op de toekomst, en de komst van directe versterking Tajon Buchanan was al even bekend. Toch ziet het er naar uit dat de Bruggelingen binnenkort nog een basispion zien vertrekken. AS Monaco zou immers zijn pijlen gericht hebben op Clinton Mata. 


Het hoeft geen verrassing te zijn dat Philippe Clement één of meerdere van zijn voormalige sterkhouders richting AS Monaco probeert te lokken. Clinton Mata ontbolsterde namelijk helemaal onder de hoede van Clement, en groeide uit tot een absolute sterkhouder bij de Belgische landskampioen. Of Monaco ook daadwerkelijk met de nodige miljoenen over de brug zal komen voor de Angolese rechtsback blijft nog maar de vraag. Toch lijkt men binnenskamers rekening te houden met een mogelijk vertrek van Mata. 

Dat blijkt uit de interesse van Club Brugge in de Amerikaan Bryan Reynolds. Volgens diverse bronnen zou Blauw-Zwart wel enkel en alleen een poging wagen voor de Amerikaan als Mata ook daadwerkelijk vertrekt. Daarnaast komt ook nog eens het feit dat ook Anderlecht lonkt naar de diensten van de rechtsback van AS Roma. Redenen genoeg om niet zeker te zijn dat Reynolds zomaar richting Jan Breydel trekt indien het 'doemscenario' zou waarheid worden. 

Vervanger in eigen rangen? 

Toch zou Club Brugge niet per se te moeten wanhopen bij een eventueel vertrek van Clinton Mata. Met Ignace Van der Brempt heeft Blauw-Zwart immers al een gelijkaardig profiel in eigen rangen. Daarnaast komt het feit dat het jeugdproduct van de landskampioen de voorbije maanden grote stappen zette. Ook Tibo Persyn werd tijdens de winterstage van Club Brugge in Marbella uitgespeeld op de rechtsachter. Opties genoeg dus voor Alfred Schreuder om niet meteen van een kwaliteitsverlies te spreken bij een (eventueel) vertrek van Mata. 

LEES OOK: 'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

Wie moet Mata vervangen bij een vertrek?

Meest recent

'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

85
85
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

110
110
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

191
191
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

117
117
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

116
116
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

115
115
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

142
142
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

128
128
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

276
276
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

79
79
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

300
300
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

224
224
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

410
410
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

224
224
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

242
242
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

240
240
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

153
153
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

311
311
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

221
221
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

407
407
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

743
743
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

201
201
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

110
110
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

1317
1317
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

425
425

Meer sportnieuws