Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

982 stemmen
Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

Club Brugge kent een bijzonder rustige transfermercato. Met Cuevas werd alvast één speler gehaald met het oog op de toekomst, en de komst van directe versterking Tajon Buchanan was al even bekend. Toch ziet het er naar uit dat de Bruggelingen binnenkort nog een basispion zien vertrekken. AS Monaco zou immers zijn pijlen gericht hebben op Clinton Mata. 


Het hoeft geen verrassing te zijn dat Philippe Clement één of meerdere van zijn voormalige sterkhouders richting AS Monaco probeert te lokken. Clinton Mata ontbolsterde namelijk helemaal onder de hoede van Clement, en groeide uit tot een absolute sterkhouder bij de Belgische landskampioen. Of Monaco ook daadwerkelijk met de nodige miljoenen over de brug zal komen voor de Angolese rechtsback blijft nog maar de vraag. Toch lijkt men binnenskamers rekening te houden met een mogelijk vertrek van Mata. 

Dat blijkt uit de interesse van Club Brugge in de Amerikaan Bryan Reynolds. Volgens diverse bronnen zou Blauw-Zwart wel enkel en alleen een poging wagen voor de Amerikaan als Mata ook daadwerkelijk vertrekt. Daarnaast komt ook nog eens het feit dat ook Anderlecht lonkt naar de diensten van de rechtsback van AS Roma. Redenen genoeg om niet zeker te zijn dat Reynolds zomaar richting Jan Breydel trekt indien het 'doemscenario' zou waarheid worden. 

Vervanger in eigen rangen? 

Toch zou Club Brugge niet per se te moeten wanhopen bij een eventueel vertrek van Clinton Mata. Met Ignace Van der Brempt heeft Blauw-Zwart immers al een gelijkaardig profiel in eigen rangen. Daarnaast komt het feit dat het jeugdproduct van de landskampioen de voorbije maanden grote stappen zette. Ook Tibo Persyn werd tijdens de winterstage van Club Brugge in Marbella uitgespeeld op de rechtsachter. Opties genoeg dus voor Alfred Schreuder om niet meteen van een kwaliteitsverlies te spreken bij een (eventueel) vertrek van Mata. 

LEES OOK: Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Wie moet Mata vervangen bij een vertrek?

Meest recent

Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

51
51
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

48
48
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

119
119
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

55
55
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

113
113
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

229
229
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

132
132
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

112
112
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

192
192
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

703
703
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

157
157
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

489
489
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

551
551
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

356
356
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

251
251
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

223
223
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

68
68
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

79
79
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

274
274
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

63
63
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

304
304
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

109
109
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

454
454
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

452
452
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

198
198

Meer sportnieuws