Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

door
Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

Club Brugge kent een bijzonder rustige transfermercato. Met Cuevas werd alvast één speler gehaald met het oog op de toekomst, en de komst van directe versterking Tajon Buchanan was al even bekend. Toch ziet het er naar uit dat de Bruggelingen binnenkort nog een basispion zien vertrekken. AS Monaco zou immers zijn pijlen gericht hebben op Clinton Mata. 


Het hoeft geen verrassing te zijn dat Philippe Clement één of meerdere van zijn voormalige sterkhouders richting AS Monaco probeert te lokken. Clinton Mata ontbolsterde namelijk helemaal onder de hoede van Clement, en groeide uit tot een absolute sterkhouder bij de Belgische landskampioen. Of Monaco ook daadwerkelijk met de nodige miljoenen over de brug zal komen voor de Angolese rechtsback blijft nog maar de vraag. Toch lijkt men binnenskamers rekening te houden met een mogelijk vertrek van Mata. 

Dat blijkt uit de interesse van Club Brugge in de Amerikaan Bryan Reynolds. Volgens diverse bronnen zou Blauw-Zwart wel enkel en alleen een poging wagen voor de Amerikaan als Mata ook daadwerkelijk vertrekt. Daarnaast komt ook nog eens het feit dat ook Anderlecht lonkt naar de diensten van de rechtsback van AS Roma. Redenen genoeg om niet zeker te zijn dat Reynolds zomaar richting Jan Breydel trekt indien het 'doemscenario' zou waarheid worden. 

Vervanger in eigen rangen? 

Toch zou Club Brugge niet per se te moeten wanhopen bij een eventueel vertrek van Clinton Mata. Met Ignace Van der Brempt heeft Blauw-Zwart immers al een gelijkaardig profiel in eigen rangen. Daarnaast komt het feit dat het jeugdproduct van de landskampioen de voorbije maanden grote stappen zette. Ook Tibo Persyn werd tijdens de winterstage van Club Brugge in Marbella uitgespeeld op de rechtsachter. Opties genoeg dus voor Alfred Schreuder om niet meteen van een kwaliteitsverlies te spreken bij een (eventueel) vertrek van Mata. 

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Wie moet Mata vervangen bij een vertrek?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

52
52
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

48
48
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

69
69
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

104
104
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

141
141
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

173
173
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

79
79
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

422
422
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

379
379
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

823
823
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

285
285
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

446
446
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

260
260
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1021
1021
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

340
340
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

394
394
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

584
584

Meer sportnieuws