Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

982 stemmen
Heeft Club Brugge de opvolger van Mata al in huis?

Club Brugge kent een bijzonder rustige transfermercato. Met Cuevas werd alvast één speler gehaald met het oog op de toekomst, en de komst van directe versterking Tajon Buchanan was al even bekend. Toch ziet het er naar uit dat de Bruggelingen binnenkort nog een basispion zien vertrekken. AS Monaco zou immers zijn pijlen gericht hebben op Clinton Mata. 


Het hoeft geen verrassing te zijn dat Philippe Clement één of meerdere van zijn voormalige sterkhouders richting AS Monaco probeert te lokken. Clinton Mata ontbolsterde namelijk helemaal onder de hoede van Clement, en groeide uit tot een absolute sterkhouder bij de Belgische landskampioen. Of Monaco ook daadwerkelijk met de nodige miljoenen over de brug zal komen voor de Angolese rechtsback blijft nog maar de vraag. Toch lijkt men binnenskamers rekening te houden met een mogelijk vertrek van Mata. 

Dat blijkt uit de interesse van Club Brugge in de Amerikaan Bryan Reynolds. Volgens diverse bronnen zou Blauw-Zwart wel enkel en alleen een poging wagen voor de Amerikaan als Mata ook daadwerkelijk vertrekt. Daarnaast komt ook nog eens het feit dat ook Anderlecht lonkt naar de diensten van de rechtsback van AS Roma. Redenen genoeg om niet zeker te zijn dat Reynolds zomaar richting Jan Breydel trekt indien het 'doemscenario' zou waarheid worden. 

Vervanger in eigen rangen? 

Toch zou Club Brugge niet per se te moeten wanhopen bij een eventueel vertrek van Clinton Mata. Met Ignace Van der Brempt heeft Blauw-Zwart immers al een gelijkaardig profiel in eigen rangen. Daarnaast komt het feit dat het jeugdproduct van de landskampioen de voorbije maanden grote stappen zette. Ook Tibo Persyn werd tijdens de winterstage van Club Brugge in Marbella uitgespeeld op de rechtsachter. Opties genoeg dus voor Alfred Schreuder om niet meteen van een kwaliteitsverlies te spreken bij een (eventueel) vertrek van Mata. 

LEES OOK: 'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Wie moet Mata vervangen bij een vertrek?

Meest recent

Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

14
14
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

23
23
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

238
238
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

22
22
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

105
105
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

90
90
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

473
473
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

101
101
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

95
95
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

321
321
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

564
564
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

438
438
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

65
65
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

381
381
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

430
430
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

203
203
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

233
233
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

422
422
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

603
603
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

344
344
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

113
113
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

796
796
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

151
151

Meer sportnieuws