'Na Siquet verlaat ook Raskin Standard'

door
'Na Siquet verlaat ook Raskin Standard'

Standard beleeft alweer een nachtmerrie van een seizoen, waarin het voorbij halfweg de reguliere competitie op een ontluisterende vijftiende plaats staat. Ook een trainerswissel heeft geen zoden aan de dijk gebracht. Luka Elsner wordt ook niet geholpen door het feit dat hij tot dusver nog geen versterking kreeg en hij alleen maar sterkhouders ziet vertrekken.


In december sloot Standard al een akkoord om Hugo Siquet voor 4,5 miljoen euro te verkopen aan Freiburg. In de zomer had het ook al Zinho Vanheusden (16 miljoen naar Inter) en Michel-Ange Balikwisha (5 miljoen naar Antwerp) laten vertrekken. De kans lijkt reëel dat deze maand aan dat lijstje ook nog eens de naam van Nicolas Raskin toegevoegd mag worden.

SERIE A

De 20-jarige middenvelder is in het voorbije anderhalf jaar uitgegroeid tot een smaakmaker op het Luikse middenveld en genoot ook in de zomer al buitenlandse belangstelling. Dat is deze maand niet anders en vooral vanuit de Serie A wordt er naar hem gelonkt. Journalist Nicolo Schira weet dat Genoa gesprekken met Standard aangeknoopt heeft.

De voorlaatste in de Serie A wil zijn middenveld versterken in de strijd om het behoud en aast naast Raskin ook nog op de komst van Ondrej Duda (FC Köln). Hoeveel Raskin moet gaan kosten, is nog niet duidelijk. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt momenteel op 5 miljoen euro geschat. In Genoa zou hij Vanheusden opnieuw kunnen tegenkomen, want de verdediger wordt dit seizoen gehuurd van Inter.


LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Zou dat een mooie stap zijn voor hem?

Meest recent

Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

1
1
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

26
26
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

76
76
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

13
13
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

392
392
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

66
66
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

115
115
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

10
10
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

470
470
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

247
247
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

167
167
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

94
94
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

32
32
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

333
333
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

258
258
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

150
150
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

181
181
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

108
108
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

38
38
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

99
99
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

548
548
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

69
69
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

79
79
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

153
153
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69

Meer sportnieuws