KVM doet fraaie geste met uitgaande transfer

door
KVM doet fraaie geste met uitgaande transfer

KV Mechelen heeft een sterke eerste helft van het seizoen achter de rug. De Mechelaars zetten de winterstop uiteindelijk in op een zesde plaats in het klassement en doen dus volop mee voor een plekje in de Play-Offs. Al zal coach Wouter Vrancken het in de komende maanden wel met een pionnetje minder moeten doen.


Zoals verwacht trekt Sheldon Bateau namelijk de poorten van het AFAS-stadion achter zich dicht. De 30-jarige verdediger was bezig aan zijn tweede ambtstermijn bij Mechelen, maar kiest nu voor een avontuur in Turkije. Zo trekt de international van Trinidad & Tobago naar Samsunspor. Hij tekende voor tweeënhalf seizoen bij de huidige nummer 8 uit de Turkse tweede klasse.

KVM deed wel een geste om deze transfer rond te krijgen. Zo besloot de club om de laatste maanden van zijn contract te laten vallen, zodat Bateau gratis naar zijn nieuwe ploeg kon trekken. "Shelly had bij KV Mechelen nog een overeenkomst tot het einde van het seizoen. Hij kon bij Samsunspor een contract tekenen voor twee en een half jaar. KV Mechelen wilde de speler deze kans niet ontnemen", klinkt het op de clubwebstek.

OUM GOUET IN ACTIE
Vrancken zal in de komende overigens ook één van de sterkhouders moeten missen. Samuel Oum Gouet werd immers opgeroepen voor de Africa Cup met Kameroen. Zondagavond start de middenvelder zelfs in de basis bij het gastland, dat het Afrikaanse landentornooi opent tegen Burkina Faso. Bij de tegenstander verschijnt ex-speler Issa Kaboré aan de aftrap.

LEES OOK: Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KVM moet de defensie deze winter nog versterken ...

Meest recent

Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

19
19
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

28
28
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

239
239
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

167
167
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

86
86
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

84
84
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

46
46
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

95
95
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

246
246
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

297
297
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

47
47
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

99
99
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

308
308
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

241
241
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

104
104
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

617
617
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

145
145
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

248
248
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

209
209
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

232
232
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

405
405
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

195
195
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

260
260
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

52
52
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

157
157

Meer sportnieuws