'Origi legt lucratief voorstel naast zich neer'

door
'Origi legt lucratief voorstel naast zich neer'

Liverpool moet de komende weken door de Africa Cup met Sadio Mané en Mohamed Salah zijn twee grootste vedetten missen. Dat kan goed nieuws zijn voor Divock Origi, die daardoor weer meer speelkansen zou kunnen krijgen als hij weer fit is. De aanvaller moet het dit seizoen alweer doen met een zeer beperkt aantal speelminuten en dat zorgt ervoor dat de voorbije weken al duchtig gespeculeerd werd over een vertrek.


Origi is immers een zeer interessante opportuniteit voor heel wat teams, want hij is ook nog eens na dit seizoen einde contract op Anfield. Liverpool beschikt wel over een optie om zijn overeenkomst te verlengen, die automatisch gelicht zal worden zodra Origi een bepaald aantal wedstrijden gespeeld heeft. Voorlopig is dat echter nog niet gebeurd.

De voorbije weken bleek Origi vooral in Italië gegeerd, maar ook in de Premier League heeft de Rode Duivel nog de nodige bewonderaars. Het Laatste Nieuws weet dat ook Newcastle United aan zijn mouw trekt, maar dat Origi zelf voorlopig geen trek heeft in een overstap naar het St. James' Park. Voorlopig blijft hij dus bij Liverpool.

DEGRADATIESTRIJD
Bij de recent overgenomen Magpies zal er ongetwijfeld een lucratief contract klaarliggen, maar Origi lijkt niet meteen trek te hebben in een strijd tegen de degradatie. Newcastle staat immers nog steeds voorlaatste in de Premier League. Zaterdag beleefden ze een nieuwe afgang, want in de FA Cup werden ze in eigen huis uitgeschakeld door derdeklasser Cambridge United.

LEES OOK: 'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Zou Newcastle een goede keuze zijn voor Origi?

Meest recent

The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

1
1
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

62
62
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

67
67
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

113
113
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

247
247
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

108
108
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

86
86
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

398
398
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

136
136
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

100
100
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

598
598
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

173
173
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

390
390
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

329
329
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

236
236
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

219
219
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

554
554
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

189
189
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

284
284
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

138
138
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

87
87
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

192
192
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

624
624
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

288
288
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

873
873

Meer sportnieuws