'Origi legt lucratief voorstel naast zich neer'

door
'Origi legt lucratief voorstel naast zich neer'

Liverpool moet de komende weken door de Africa Cup met Sadio Mané en Mohamed Salah zijn twee grootste vedetten missen. Dat kan goed nieuws zijn voor Divock Origi, die daardoor weer meer speelkansen zou kunnen krijgen als hij weer fit is. De aanvaller moet het dit seizoen alweer doen met een zeer beperkt aantal speelminuten en dat zorgt ervoor dat de voorbije weken al duchtig gespeculeerd werd over een vertrek.


Origi is immers een zeer interessante opportuniteit voor heel wat teams, want hij is ook nog eens na dit seizoen einde contract op Anfield. Liverpool beschikt wel over een optie om zijn overeenkomst te verlengen, die automatisch gelicht zal worden zodra Origi een bepaald aantal wedstrijden gespeeld heeft. Voorlopig is dat echter nog niet gebeurd.

De voorbije weken bleek Origi vooral in Italië gegeerd, maar ook in de Premier League heeft de Rode Duivel nog de nodige bewonderaars. Het Laatste Nieuws weet dat ook Newcastle United aan zijn mouw trekt, maar dat Origi zelf voorlopig geen trek heeft in een overstap naar het St. James' Park. Voorlopig blijft hij dus bij Liverpool.

DEGRADATIESTRIJD
Bij de recent overgenomen Magpies zal er ongetwijfeld een lucratief contract klaarliggen, maar Origi lijkt niet meteen trek te hebben in een strijd tegen de degradatie. Newcastle staat immers nog steeds voorlaatste in de Premier League. Zaterdag beleefden ze een nieuwe afgang, want in de FA Cup werden ze in eigen huis uitgeschakeld door derdeklasser Cambridge United.

LEES OOK: 'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

Zou Newcastle een goede keuze zijn voor Origi?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

43
43
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

140
140
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

197
197
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

95
95
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

108
108
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

264
264
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

388
388
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

247
247
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

392
392
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

477
477
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

368
368
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

256
256
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

751
751
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

433
433
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

153
153
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

650
650
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

879
879

Meer sportnieuws