'Origi legt lucratief voorstel naast zich neer'

door
'Origi legt lucratief voorstel naast zich neer'

Liverpool moet de komende weken door de Africa Cup met Sadio Mané en Mohamed Salah zijn twee grootste vedetten missen. Dat kan goed nieuws zijn voor Divock Origi, die daardoor weer meer speelkansen zou kunnen krijgen als hij weer fit is. De aanvaller moet het dit seizoen alweer doen met een zeer beperkt aantal speelminuten en dat zorgt ervoor dat de voorbije weken al duchtig gespeculeerd werd over een vertrek.


Origi is immers een zeer interessante opportuniteit voor heel wat teams, want hij is ook nog eens na dit seizoen einde contract op Anfield. Liverpool beschikt wel over een optie om zijn overeenkomst te verlengen, die automatisch gelicht zal worden zodra Origi een bepaald aantal wedstrijden gespeeld heeft. Voorlopig is dat echter nog niet gebeurd.

De voorbije weken bleek Origi vooral in Italië gegeerd, maar ook in de Premier League heeft de Rode Duivel nog de nodige bewonderaars. Het Laatste Nieuws weet dat ook Newcastle United aan zijn mouw trekt, maar dat Origi zelf voorlopig geen trek heeft in een overstap naar het St. James' Park. Voorlopig blijft hij dus bij Liverpool.

DEGRADATIESTRIJD
Bij de recent overgenomen Magpies zal er ongetwijfeld een lucratief contract klaarliggen, maar Origi lijkt niet meteen trek te hebben in een strijd tegen de degradatie. Newcastle staat immers nog steeds voorlaatste in de Premier League. Zaterdag beleefden ze een nieuwe afgang, want in de FA Cup werden ze in eigen huis uitgeschakeld door derdeklasser Cambridge United.

LEES OOK: JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Zou Newcastle een goede keuze zijn voor Origi?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

49
49
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

72
72
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

104
104
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

99
99
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

41
41
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

215
215
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

78
78
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

516
516
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

268
268
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

399
399
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

332
332
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

301
301
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

290
290
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws