'Origi bekijkt twee extra opties in Italië'

112 stemmen
'Origi bekijkt twee extra opties in Italië'

Het wordt de komende weken en maanden uitkijken waar de toekomst van Divock Origi ligt. De spits komt ook dit seizoen weer amper aan de bak bij Liverpool, al zou hij daar deze maand wel meer kansen kunnen krijgen omdat Salah en Mané op de Africa Cup zitten. Anderzijds loopt het contract van de Rode Duivel wel eind juni af en lijkt het een grote vraag of hij nog zal bijtekenen.


De voorbije dagen werd alvast duidelijk dat Origi zeer gegeerd is in de Serie A. Zijn naam werd al genoemd bij Juventus, AC Milan, Atalanta en Lazio, maar aan dat rijtje mogen nu nog twee teams toegevoegd worden. Tuttosport stelt dat de makelaar van Origi deze week in de tribune zat bij Sassuolo-Genoa en dat beide teams zijn komst wel zien zitten.

Bij Sassuolo zouden ze aan Origi denken in het geval Gianluca Scamacca de club zou verlaten, terwijl ze bij Genoa doorschakelen naar Origi omdat ze naast een terugkeer van Krzysztof Piatek gegrepen hebben. De Poolse spits gaf de voorkeur aan Fiorentina, dat hem voor de rest van het seizoen met aankoopoptie huurt van Hertha BSC.

LIVERPOOL
De kans lijkt echter klein dat Origi in januari nog Liverpool zal verlaten, benadrukt 90min nog eens. De Reds hebben gezien dat Newcastle enkele dagen geleden 15 miljoen euro neertelde voor Kieran Trippier en zouden daarom een gelijkaardige som verlangen. Liefst van al zouden ze Origi echter liefst tot het einde van het seizoen houden. Bovendien geeft Origi er zelf de voorkeur aan om in de Premier League te blijven.

Moet Origi nog deze maand vertrekken?

Meest recent

Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

26
26
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

131
131
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

49
49
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

182
182
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

314
314
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

164
164
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

56
56
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

54
54
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

76
76
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

134
134
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

181
181
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

255
255
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

512
512
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

122
122
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

990
990
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

338
338
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

112
112
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

514
514
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

312
312
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

245
245
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

370
370
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

485
485
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

133
133
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

658
658
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

263
263

Meer sportnieuws