'Origi bekijkt twee extra opties in Italië'

112 stemmen
'Origi bekijkt twee extra opties in Italië'

Het wordt de komende weken en maanden uitkijken waar de toekomst van Divock Origi ligt. De spits komt ook dit seizoen weer amper aan de bak bij Liverpool, al zou hij daar deze maand wel meer kansen kunnen krijgen omdat Salah en Mané op de Africa Cup zitten. Anderzijds loopt het contract van de Rode Duivel wel eind juni af en lijkt het een grote vraag of hij nog zal bijtekenen.


De voorbije dagen werd alvast duidelijk dat Origi zeer gegeerd is in de Serie A. Zijn naam werd al genoemd bij Juventus, AC Milan, Atalanta en Lazio, maar aan dat rijtje mogen nu nog twee teams toegevoegd worden. Tuttosport stelt dat de makelaar van Origi deze week in de tribune zat bij Sassuolo-Genoa en dat beide teams zijn komst wel zien zitten.

Bij Sassuolo zouden ze aan Origi denken in het geval Gianluca Scamacca de club zou verlaten, terwijl ze bij Genoa doorschakelen naar Origi omdat ze naast een terugkeer van Krzysztof Piatek gegrepen hebben. De Poolse spits gaf de voorkeur aan Fiorentina, dat hem voor de rest van het seizoen met aankoopoptie huurt van Hertha BSC.

LIVERPOOL
De kans lijkt echter klein dat Origi in januari nog Liverpool zal verlaten, benadrukt 90min nog eens. De Reds hebben gezien dat Newcastle enkele dagen geleden 15 miljoen euro neertelde voor Kieran Trippier en zouden daarom een gelijkaardige som verlangen. Liefst van al zouden ze Origi echter liefst tot het einde van het seizoen houden. Bovendien geeft Origi er zelf de voorkeur aan om in de Premier League te blijven.

Moet Origi nog deze maand vertrekken?

Meest recent

‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

39
39
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

25
25
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

26
26
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

170
170
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

108
108
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

173
173
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

70
70
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

136
136
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

268
268
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

153
153
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

132
132
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

205
205
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

753
753
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

162
162
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

558
558
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

573
573
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

372
372
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

262
262
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

227
227
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

282
282
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

65
65
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

313
313
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

111
111

Meer sportnieuws