'KRC Genk ziet aanwinst meteen uitvallen'

door
'KRC Genk ziet aanwinst meteen uitvallen'

KRC Genk kent geen optimale voorbereiding op de tweede helft van het seizoen. De Limburgers hebben heel wat werk aan de beker nadat ze de voorbije maanden al uitgeschakeld werden in de beker en in Europa, terwijl ze in de competitie ook niet verder raakten dan een negende plaats. Maar Bernd Storck kreeg de laatste dagen met heel wat tegenslagen af te rekenen.


Zo moest Genk op het laatste moment nog zijn winterstage in Spanje annuleren, uit vrees voor een uitbraak van de omikronvariant van het coronavirus. Die brak uiteindelijk toch uit, waardoor de voorbije dagen een aantal spelers ontbraken. Lichtpuntjes was dan weer dat Genk zijn eerste versterking wist te vinden, want Mohammed Aziz Ouattara werd weggekaapt bij het Zweedse Hammarby.

Alleen valt de jonge Ivoriaan nu ook meteen uit, want Het Belang van Limburg weet dat hij inmiddels ook al een positieve test afgelegd heeft. Daardoor lijkt er meteen een vraagteken achter zijn naam te komen voor zondag, wanneer Genk zich na de winterstop weer op gang trekt met een thuiswedstrijd tegen rode lantaarn Beerschot.

EERSTE MATCH GEMIST
Daardoor miste de defensieve middenvelder zaterdag de kans om een eerste keer het shirt van Genk aan te trekken. De Limburgers speelden immers een onderling oefenduel om zich toch een beetje klaar te stomen voor volgende week. Wanneer Ouattara dan wel zijn debuut kan maken, zal dus nog even afwachten worden.

LEES OOK: Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

Zal hij meteen een meerwaarde zijn voor Genk?

Meest recent

Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

0
0
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

21
21
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

34
34
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

70
70
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

93
93
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

163
163
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

69
69
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

146
146
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

483
483
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

256
256
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

318
318
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

281
281
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

106
106
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

744
744
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

369
369
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

437
437
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

359
359
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

245
245
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

441
441
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

405
405
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

531
531
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

240
240
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

119
119

Meer sportnieuws