Beerschot incasseert nieuwe domper op stage

door
Beerschot incasseert nieuwe domper op stage

Beerschot VA zal in de tweede seizoenshelft alles uit de kast moeten halen om de degradatie alsnog te ontlopen. De Mannekes besloten dan ook om tijdens de winterstop een oefenkamp te beleggen in Spanje. Maar daar slikten de mannen van coach Javier Torrente zaterdag een nieuwe tegenvaller.


Beerschot trok naar Campoamor om de degradatiestrijd te gaan voorbereiden onder de Spaanse zon. Zaterdag werd het basiskamp eventjes verlaten. Zo reisden de Antwerpenaren naar Benidorm af om een oefenwedstrijd af te werken tegen het Duitse Sankt Pauli. Er werd geopteerd om te spelen achter gesloten deuren, in vier blokken van telkens een halfuur.

Maar de Mannekes slaagden er niet in om extra vertrouwen te tanken. Zo trokken de Duitsers uiteindelijk met 2-0 aan het langste einde. Beerschot kon de partij weliswaar lange tijd in evenwicht houden, maar in de 82ste minuut sloeg St. Pauli toe via Christopher Buchtmann. In het laatste halfuur was het Max Dittgen die de eindstand vastlegde.

METEEN ZWARE VERPLAATSING
Een nieuwe domper dus voor Beerschot, dat eerder deze week ook al van Heidenheim had verloren. Maar veel tijd is er niet om hier bij te blijven stilstaan. Eerstdaags wordt immers de terugreis ingezet en vervolgens kan de laatste rechte lijn richting competitiehervatting beginnen. De Antwerpenaren zullen dan meteen aan de bak moeten. Zo wacht komend weekend een lastige verplaatsing op Genk.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL
95

Beerschot is een vogel voor de kat ...

Meest recent

Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

3
3
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

267
267
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

66
66
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

94
94
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

45
45
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

59
59
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

36
36
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

62
62
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

413
413
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

103
103
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

250
250
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

32
32
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

497
497
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

239
239
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

67
67
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

365
365
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

324
324
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

260
260
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

103
103

Meer sportnieuws