'Newcastle helemaal los: twee topaanwinsten nabij'

door
'Newcastle helemaal los: twee topaanwinsten nabij'

Newcastle United kwam enkele maanden geleden in handen van steenrijke investeerders uit Saudi-Arabië. Die nieuwe eigenaars hebben de ambitie om de club een vaste plek aan de Engelse top te bezorgen. Maar daarvoor zal nog een pak werk verricht moeten worden.


De eerste doelstelling is namelijk om de club in de Premier League te houden. En dat wordt niet evident. Voorlopig staan de Magpies echter voorlaatste in het klassement, er werd dit seizoen nog maar één competitiezege geboekt. En dus zal deze winter een flinke kwaliteitsinjectie moeten volgen. De eerste topaanwinst is alvast een feit. Zo werd rechtsback Kieran Trippier eerder deze week overgenomen van Spaans kampioen Atlético Madrid.

Maar daar blijft het niet bij. Volgens The Athletic is het volgende doel om ook het centrum van de defensie gevoelig te versterken. Al eerste doelwit wordt daarbij op Sven Botman gemikt. De 21-jarige Nederlander staat momenteel onder contract bij Lille OSC, waar hij vorig seizoen kampioen speelde. Coach Eddie Howe, die een goede reputatie heeft voor zijn werk met jongere spelers, zou alvast doordrukken voor zijn komst.

SEVILLA WIL HOOFDPRIJS
Eén centrale verdediger is evenwel niet voldoende. Naast Botman zou Newcastle zijn zinnen ook op Diego Carlos hebben gezet. De Braziliaanse international laat al een tijdje mooie dingen zien bij Sevilla FC. De Spanjaarden verlangen dan ook de jackpot voor hun sterkhouder. Vermits hij inmiddels alweer 28 jaar is, wil NUFC echter geen gekke bedragen uitgeven aan Carlos. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

LEES OOK: 'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Newcastle doet binnen de drie jaar mee voor de titel ...

Meest recent

Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

12
12
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

85
85
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

93
93
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

170
170
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

28
28
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

72
72
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

111
111
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

565
565
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

138
138
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

195
195
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

405
405
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

82
82
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

184
184
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

135
135
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

96
96
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

76
76
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

161
161
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

159
159
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

216
216
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

110
110
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

315
315
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

110
110
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

223
223

Meer sportnieuws