'Newcastle helemaal los: twee topaanwinsten nabij'

822 stemmen
'Newcastle helemaal los: twee topaanwinsten nabij'

Newcastle United kwam enkele maanden geleden in handen van steenrijke investeerders uit Saudi-Arabië. Die nieuwe eigenaars hebben de ambitie om de club een vaste plek aan de Engelse top te bezorgen. Maar daarvoor zal nog een pak werk verricht moeten worden.


De eerste doelstelling is namelijk om de club in de Premier League te houden. En dat wordt niet evident. Voorlopig staan de Magpies echter voorlaatste in het klassement, er werd dit seizoen nog maar één competitiezege geboekt. En dus zal deze winter een flinke kwaliteitsinjectie moeten volgen. De eerste topaanwinst is alvast een feit. Zo werd rechtsback Kieran Trippier eerder deze week overgenomen van Spaans kampioen Atlético Madrid.

Maar daar blijft het niet bij. Volgens The Athletic is het volgende doel om ook het centrum van de defensie gevoelig te versterken. Al eerste doelwit wordt daarbij op Sven Botman gemikt. De 21-jarige Nederlander staat momenteel onder contract bij Lille OSC, waar hij vorig seizoen kampioen speelde. Coach Eddie Howe, die een goede reputatie heeft voor zijn werk met jongere spelers, zou alvast doordrukken voor zijn komst.

SEVILLA WIL HOOFDPRIJS
Eén centrale verdediger is evenwel niet voldoende. Naast Botman zou Newcastle zijn zinnen ook op Diego Carlos hebben gezet. De Braziliaanse international laat al een tijdje mooie dingen zien bij Sevilla FC. De Spanjaarden verlangen dan ook de jackpot voor hun sterkhouder. Vermits hij inmiddels alweer 28 jaar is, wil NUFC echter geen gekke bedragen uitgeven aan Carlos. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

LEES OOK: 'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Newcastle doet binnen de drie jaar mee voor de titel ...

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

16
16
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

26
26
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

176
176
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

110
110
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

205
205
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

261
261
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

115
115
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

551
551
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

473
473
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

709
709
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

231
231
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

739
739
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

520
520
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

196
196
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

370
370
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1243
1243
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

484
484
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

223
223
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws