Drie eersteklassers slikken in extremis opdoffer

door
Drie eersteklassers slikken in extremis opdoffer

Behouden het coronavirus daar anders over beslist, trekt de Jupiler Pro League zich komend weekend weer op gang. De eersteklassers leggen momenteel dus de laatste hand aan hun voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Al moeten een aantal ploegen hun plannen in extremis omgooien.


Zo blijft de omnikron-variant van het coronavirus slachtoffers maken. Dit keer is het STVV dat behoorlijk zwaar getroffen werd. "In totaal zijn 13 mensen besmet, waaronder spelers (grootste hoeveelheid), coachingstaf en medische staf. Uit respect voor het medisch geheim zullen wij de namen van de getroffenen niet bekendmaken", klink het. De oefenwedstrijd tegen Sparta Rotterdam werd dan ook afgelast.

Ook KV Kortrijk wordt niet gespaard. De Kerels kregen de voorbije dagen al af te rekenen met de nodige besmettingen binnen de selectie. Na de laatste testronde werden in totaal 9 positieve gevallen vastgesteld. Even werd gehoopt dat het oefenduel van zondag tegen RWDM alsnog kon plaatsvinden, maar dat blijkt dus niet het geval.

NOODWEER TREFT CAROLO'S
Charleroi besloot wel naar het buitenland te trekken en vertoeft momenteel in het Turkse Belek. Daar zouden de Carolo's zaterdag sparren tegen het Roemeense UTA Arad. Maar ook die partij werd afgelast. Al had het dit keer niets met de pandemie te maken. Door het zware regenweer besloten de lokale autoriteiten namelijk dat de schade aan de grasmat te groot zou zijn indien er op gespeeld zou worden. Mogelijk vindt het duel zondag alsnog plaats.

LEES OOK: 'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

Denkt u dat de competitie komend weekend kan hervatten?

Meest recent

'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

18
18
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

64
64
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

62
62
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

188
188
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

197
197
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

98
98
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

281
281
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

67
67
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

264
264
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

99
99
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

78
78
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

174
174
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

211
211
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

489
489
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

115
115
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

81
81
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

194
194
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

703
703
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

303
303
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

263
263
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

858
858
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

414
414
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

161
161
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

153
153

Meer sportnieuws