Drie eersteklassers slikken in extremis opdoffer

162 stemmen
Drie eersteklassers slikken in extremis opdoffer

Behouden het coronavirus daar anders over beslist, trekt de Jupiler Pro League zich komend weekend weer op gang. De eersteklassers leggen momenteel dus de laatste hand aan hun voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Al moeten een aantal ploegen hun plannen in extremis omgooien.


Zo blijft de omnikron-variant van het coronavirus slachtoffers maken. Dit keer is het STVV dat behoorlijk zwaar getroffen werd. "In totaal zijn 13 mensen besmet, waaronder spelers (grootste hoeveelheid), coachingstaf en medische staf. Uit respect voor het medisch geheim zullen wij de namen van de getroffenen niet bekendmaken", klink het. De oefenwedstrijd tegen Sparta Rotterdam werd dan ook afgelast.

Ook KV Kortrijk wordt niet gespaard. De Kerels kregen de voorbije dagen al af te rekenen met de nodige besmettingen binnen de selectie. Na de laatste testronde werden in totaal 9 positieve gevallen vastgesteld. Even werd gehoopt dat het oefenduel van zondag tegen RWDM alsnog kon plaatsvinden, maar dat blijkt dus niet het geval.

NOODWEER TREFT CAROLO'S
Charleroi besloot wel naar het buitenland te trekken en vertoeft momenteel in het Turkse Belek. Daar zouden de Carolo's zaterdag sparren tegen het Roemeense UTA Arad. Maar ook die partij werd afgelast. Al had het dit keer niets met de pandemie te maken. Door het zware regenweer besloten de lokale autoriteiten namelijk dat de schade aan de grasmat te groot zou zijn indien er op gespeeld zou worden. Mogelijk vindt het duel zondag alsnog plaats.

LEES OOK: Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Denkt u dat de competitie komend weekend kan hervatten?

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

146
146
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

379
379
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

186
186
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

67
67
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

26
26
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

62
62
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

318
318
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

41
41
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

395
395
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

625
625
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

112
112
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

93
93
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

284
284
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

115
115
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

44
44
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

85
85
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

195
195
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

36
36
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

216
216
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

46
46
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

409
409
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

528
528
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

421
421
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

831
831

Meer sportnieuws