Drie eersteklassers slikken in extremis opdoffer

door
Drie eersteklassers slikken in extremis opdoffer

Behouden het coronavirus daar anders over beslist, trekt de Jupiler Pro League zich komend weekend weer op gang. De eersteklassers leggen momenteel dus de laatste hand aan hun voorbereiding op de tweede seizoenshelft. Al moeten een aantal ploegen hun plannen in extremis omgooien.


Zo blijft de omnikron-variant van het coronavirus slachtoffers maken. Dit keer is het STVV dat behoorlijk zwaar getroffen werd. "In totaal zijn 13 mensen besmet, waaronder spelers (grootste hoeveelheid), coachingstaf en medische staf. Uit respect voor het medisch geheim zullen wij de namen van de getroffenen niet bekendmaken", klink het. De oefenwedstrijd tegen Sparta Rotterdam werd dan ook afgelast.

Ook KV Kortrijk wordt niet gespaard. De Kerels kregen de voorbije dagen al af te rekenen met de nodige besmettingen binnen de selectie. Na de laatste testronde werden in totaal 9 positieve gevallen vastgesteld. Even werd gehoopt dat het oefenduel van zondag tegen RWDM alsnog kon plaatsvinden, maar dat blijkt dus niet het geval.

NOODWEER TREFT CAROLO'S
Charleroi besloot wel naar het buitenland te trekken en vertoeft momenteel in het Turkse Belek. Daar zouden de Carolo's zaterdag sparren tegen het Roemeense UTA Arad. Maar ook die partij werd afgelast. Al had het dit keer niets met de pandemie te maken. Door het zware regenweer besloten de lokale autoriteiten namelijk dat de schade aan de grasmat te groot zou zijn indien er op gespeeld zou worden. Mogelijk vindt het duel zondag alsnog plaats.

LEES OOK: 'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Denkt u dat de competitie komend weekend kan hervatten?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

26
26
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

12
12
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

182
182
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

79
79
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

189
189
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

120
120
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

128
128
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

333
333
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

223
223
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

113
113
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

261
261
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

55
55
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

144
144
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

130
130
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

263
263
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

259
259
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

411
411
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

200
200
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

95
95
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

328
328
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

149
149
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

544
544

Meer sportnieuws