'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

387 stemmen
'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

Uit angst voor extra corona-besmettingen besloot RSC Anderlecht af te zien van een winterstage in Dubai. In plaats daarvan bleven de Brusselaars in Neerpede om de tweede seizoenshelft voor te bereiden. Daar staan zondag twee oefenduels op het programma, KVC Westerlo en Zulte Waregem vormen de sparringpartners van dienst.


Ondertussen is de sportieve leiding druk in de weer op de transfermarkt. Anderlecht wil van de wintermercato gebruik maken om de huidige kern intact te houden. Daarnaast zullen de Brusselaars het niet nalaten om bij buitenkansjes toe te slaan met oog op komend seizoen. Een aantal namen doen alvast de ronde. En nu wordt ook de Iraanse aanvaller Allahyar Sayyadmanesh opnieuw genoemd als mogelijke versterking.

De 20-jarige spits werd in het recente verleden al vaker aan Paars-Wit gelinkt. Op huurbasis bij het Oekraïense Zorya Luhansk liet hij ook al fraaie dingen zien. Maar die overeenkomst is inmiddels afgelopen en dus zit Sayyadmanesh opnieuw bij moederclub Fenerbahçe. Daar kan hij voorlopig echter niet ingeschreven worden voor de competitie en de Turken zouden niet weigerachtig staan tegenover een winterse transfer.

CONTACT MET KOMPANY
Onder meer het Engelse Hull City wordt genoemd als mogelijke bestemming. Volgens Sayyadmanesh is Anderlecht echter ook nog steeds een grote kandidaat. Meer nog: tegenover de Iraanse media beweert hij zelfs gesproken te hebben met trainer Vincent Kompany. "Kompany had contact met mij en mijn makelaar, hij wil dat ik naar Anderlecht kom", klinkt het bij Varzeshi. "Er zijn onderhandelingen tussen Anderlecht en Fenerbahçe. Hull City is ook geïnteresseerd, maar ik wil onder Kompany spelen."

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Anderlecht moet deze winter sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

2
2
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

10
10
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

60
60
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

59
59
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

139
139
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

66
66
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

391
391
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

55
55
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

41
41
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

277
277
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

43
43
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

108
108
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

31
31
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

74
74
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

118
118
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

156
156
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

181
181
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

519
519
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

249
249
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

949
949
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

108
108
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

230
230
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

406
406

Meer sportnieuws