'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

door
'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

Uit angst voor extra corona-besmettingen besloot RSC Anderlecht af te zien van een winterstage in Dubai. In plaats daarvan bleven de Brusselaars in Neerpede om de tweede seizoenshelft voor te bereiden. Daar staan zondag twee oefenduels op het programma, KVC Westerlo en Zulte Waregem vormen de sparringpartners van dienst.


Ondertussen is de sportieve leiding druk in de weer op de transfermarkt. Anderlecht wil van de wintermercato gebruik maken om de huidige kern intact te houden. Daarnaast zullen de Brusselaars het niet nalaten om bij buitenkansjes toe te slaan met oog op komend seizoen. Een aantal namen doen alvast de ronde. En nu wordt ook de Iraanse aanvaller Allahyar Sayyadmanesh opnieuw genoemd als mogelijke versterking.

De 20-jarige spits werd in het recente verleden al vaker aan Paars-Wit gelinkt. Op huurbasis bij het Oekraïense Zorya Luhansk liet hij ook al fraaie dingen zien. Maar die overeenkomst is inmiddels afgelopen en dus zit Sayyadmanesh opnieuw bij moederclub Fenerbahçe. Daar kan hij voorlopig echter niet ingeschreven worden voor de competitie en de Turken zouden niet weigerachtig staan tegenover een winterse transfer.

CONTACT MET KOMPANY
Onder meer het Engelse Hull City wordt genoemd als mogelijke bestemming. Volgens Sayyadmanesh is Anderlecht echter ook nog steeds een grote kandidaat. Meer nog: tegenover de Iraanse media beweert hij zelfs gesproken te hebben met trainer Vincent Kompany. "Kompany had contact met mij en mijn makelaar, hij wil dat ik naar Anderlecht kom", klinkt het bij Varzeshi. "Er zijn onderhandelingen tussen Anderlecht en Fenerbahçe. Hull City is ook geïnteresseerd, maar ik wil onder Kompany spelen."

LEES OOK: Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Anderlecht moet deze winter sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

12
12
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

8
8
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

28
28
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

18
18
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

14
14
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

122
122
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

62
62
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

144
144
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

115
115
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

117
117
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

225
225
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

294
294
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

116
116
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

377
377
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

297
297
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

42
42
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

149
149
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

251
251
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

445
445
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

281
281
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

280
280
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

424
424
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514

Meer sportnieuws