'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

387 stemmen
'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

Uit angst voor extra corona-besmettingen besloot RSC Anderlecht af te zien van een winterstage in Dubai. In plaats daarvan bleven de Brusselaars in Neerpede om de tweede seizoenshelft voor te bereiden. Daar staan zondag twee oefenduels op het programma, KVC Westerlo en Zulte Waregem vormen de sparringpartners van dienst.


Ondertussen is de sportieve leiding druk in de weer op de transfermarkt. Anderlecht wil van de wintermercato gebruik maken om de huidige kern intact te houden. Daarnaast zullen de Brusselaars het niet nalaten om bij buitenkansjes toe te slaan met oog op komend seizoen. Een aantal namen doen alvast de ronde. En nu wordt ook de Iraanse aanvaller Allahyar Sayyadmanesh opnieuw genoemd als mogelijke versterking.

De 20-jarige spits werd in het recente verleden al vaker aan Paars-Wit gelinkt. Op huurbasis bij het Oekraïense Zorya Luhansk liet hij ook al fraaie dingen zien. Maar die overeenkomst is inmiddels afgelopen en dus zit Sayyadmanesh opnieuw bij moederclub Fenerbahçe. Daar kan hij voorlopig echter niet ingeschreven worden voor de competitie en de Turken zouden niet weigerachtig staan tegenover een winterse transfer.

CONTACT MET KOMPANY
Onder meer het Engelse Hull City wordt genoemd als mogelijke bestemming. Volgens Sayyadmanesh is Anderlecht echter ook nog steeds een grote kandidaat. Meer nog: tegenover de Iraanse media beweert hij zelfs gesproken te hebben met trainer Vincent Kompany. "Kompany had contact met mij en mijn makelaar, hij wil dat ik naar Anderlecht kom", klinkt het bij Varzeshi. "Er zijn onderhandelingen tussen Anderlecht en Fenerbahçe. Hull City is ook geïnteresseerd, maar ik wil onder Kompany spelen."

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Anderlecht moet deze winter sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

140
140
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

109
109
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

122
122
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

33
33
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

50
50
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

198
198
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

47
47
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

199
199
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

84
84
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

368
368
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

352
352
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

155
155
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

201
201
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

383
383
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

197
197
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

115
115
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

420
420
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

417
417
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

659
659
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

773
773
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

468
468
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

258
258
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

310
310

Meer sportnieuws