'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

387
'Kompany persoonlijk in actie voor versterking'

Uit angst voor extra corona-besmettingen besloot RSC Anderlecht af te zien van een winterstage in Dubai. In plaats daarvan bleven de Brusselaars in Neerpede om de tweede seizoenshelft voor te bereiden. Daar staan zondag twee oefenduels op het programma, KVC Westerlo en Zulte Waregem vormen de sparringpartners van dienst.


Ondertussen is de sportieve leiding druk in de weer op de transfermarkt. Anderlecht wil van de wintermercato gebruik maken om de huidige kern intact te houden. Daarnaast zullen de Brusselaars het niet nalaten om bij buitenkansjes toe te slaan met oog op komend seizoen. Een aantal namen doen alvast de ronde. En nu wordt ook de Iraanse aanvaller Allahyar Sayyadmanesh opnieuw genoemd als mogelijke versterking.

De 20-jarige spits werd in het recente verleden al vaker aan Paars-Wit gelinkt. Op huurbasis bij het Oekraïense Zorya Luhansk liet hij ook al fraaie dingen zien. Maar die overeenkomst is inmiddels afgelopen en dus zit Sayyadmanesh opnieuw bij moederclub Fenerbahçe. Daar kan hij voorlopig echter niet ingeschreven worden voor de competitie en de Turken zouden niet weigerachtig staan tegenover een winterse transfer.

CONTACT MET KOMPANY
Onder meer het Engelse Hull City wordt genoemd als mogelijke bestemming. Volgens Sayyadmanesh is Anderlecht echter ook nog steeds een grote kandidaat. Meer nog: tegenover de Iraanse media beweert hij zelfs gesproken te hebben met trainer Vincent Kompany. "Kompany had contact met mij en mijn makelaar, hij wil dat ik naar Anderlecht kom", klinkt het bij Varzeshi. "Er zijn onderhandelingen tussen Anderlecht en Fenerbahçe. Hull City is ook geïnteresseerd, maar ik wil onder Kompany spelen."

LEES OOK: 'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Anderlecht moet deze winter sowieso een extra spits halen ...

Meest recent

'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

17
17
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

98
98
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

59
59
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

132
132
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

74
74
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

36
36
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

145
145
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

77
77
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

53
53
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

56
56
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

291
291
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

147
147
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

55
55
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

271
271
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

31
31
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

106
106
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

752
752
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

513
513
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

150
150
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

107
107
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

271
271
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

605
605
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

97
97
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

210
210
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

69
69

Meer sportnieuws