Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

1406 stemmen
Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

Club Brugge legt zaterdagnamiddag de laatste hand aan zijn oefenkamp in het Spaanse Marbella. Zo wordt de stage afgesloten met een oefenwedstrijd tegen de Hongaarse vice-kampioen Puskas Akademia. Het wordt daarbij uitkijken naar welke spelers de nieuwe coach Alfred Schreuder tussen de lijnen zal brengen.


Ten opzichte van de oefenpot tegen Karlsruher SC, heeft de Nederlander alvast een extra pion te beschikking. Via de officiële kanalen laat Club namelijk weten dat ook José Izquierdo inmiddels zijn opwachting heeft gemaakt in Marbella. De Colombiaanse aanvaller moest de stage initieel aan zich voorbij laten gaan wegens een corona-besmetting. Maar blijkbaar heeft hij inmiddels dus negatief getest en kon hij alsnog naar Spanje afreizen voor het slot van de stage.

Daarmee hoopt Izquierdo ook een doorstart te kunnen maken. Club haalde de voormalige Gouden Schoen afgelopen zomer transfervrij in huis, wegens allerlei blessureleed was zijn contract bij Brighton niet verlengd geworden. Maar ook zijn terugkeer op Jan Breydel is voorlopig geen succes. Zo kwam de Colombiaan tot dusver in slechts een handvol wedstrijden in actie, meestal zelfs als invaller. In de weinig duels die hij mocht afwerken, kon hij bovendien zijn gewenste niveau niet benaderen.

KEUZES CLEMENT
In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws stelt Izquierdo nochtans dat hij weer helemaal fit is. Als reden voor zijn tegenvallende comeback tot dusver, wijst hij vooral richting de vertrokken trainer Philippe Clement. "Ik denk nog steeds dat ik mijn oude niveau opnieuw ga halen", klinkt het. "Ik wil me weer een voetballer voelen. En belangrijk zijn voor de ploeg. Vandaar dat ik elke dag hard werk. Ik voel me alvast fit. Dat ik de voorbije maanden niet veel speelde, was puur een keuze van de vorige coach."

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Izquierdo moet stilaan weer meer kansen krijgen ...

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

15
15
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

62
62
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

60
60
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

36
36
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

70
70
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

131
131
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

89
89
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

193
193
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

365
365
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

257
257
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

122
122
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

151
151
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

740
740
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

420
420
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

883
883
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws