Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

door
Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

Club Brugge legt zaterdagnamiddag de laatste hand aan zijn oefenkamp in het Spaanse Marbella. Zo wordt de stage afgesloten met een oefenwedstrijd tegen de Hongaarse vice-kampioen Puskas Akademia. Het wordt daarbij uitkijken naar welke spelers de nieuwe coach Alfred Schreuder tussen de lijnen zal brengen.


Ten opzichte van de oefenpot tegen Karlsruher SC, heeft de Nederlander alvast een extra pion te beschikking. Via de officiële kanalen laat Club namelijk weten dat ook José Izquierdo inmiddels zijn opwachting heeft gemaakt in Marbella. De Colombiaanse aanvaller moest de stage initieel aan zich voorbij laten gaan wegens een corona-besmetting. Maar blijkbaar heeft hij inmiddels dus negatief getest en kon hij alsnog naar Spanje afreizen voor het slot van de stage.

Daarmee hoopt Izquierdo ook een doorstart te kunnen maken. Club haalde de voormalige Gouden Schoen afgelopen zomer transfervrij in huis, wegens allerlei blessureleed was zijn contract bij Brighton niet verlengd geworden. Maar ook zijn terugkeer op Jan Breydel is voorlopig geen succes. Zo kwam de Colombiaan tot dusver in slechts een handvol wedstrijden in actie, meestal zelfs als invaller. In de weinig duels die hij mocht afwerken, kon hij bovendien zijn gewenste niveau niet benaderen.

KEUZES CLEMENT
In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws stelt Izquierdo nochtans dat hij weer helemaal fit is. Als reden voor zijn tegenvallende comeback tot dusver, wijst hij vooral richting de vertrokken trainer Philippe Clement. "Ik denk nog steeds dat ik mijn oude niveau opnieuw ga halen", klinkt het. "Ik wil me weer een voetballer voelen. En belangrijk zijn voor de ploeg. Vandaar dat ik elke dag hard werk. Ik voel me alvast fit. Dat ik de voorbije maanden niet veel speelde, was puur een keuze van de vorige coach."

LEES OOK: Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Izquierdo moet stilaan weer meer kansen krijgen ...

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

7
7
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

31
31
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

69
69
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

30
30
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

72
72
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

271
271
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

266
266
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

34
34
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

82
82
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

101
101
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

183
183
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

94
94
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

315
315
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

127
127
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

403
403
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

146
146
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

165
165
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

123
123
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

164
164
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

409
409
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

497
497
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

805
805
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

374
374
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

226
226

Meer sportnieuws