Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

door
Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

Club Brugge legt zaterdagnamiddag de laatste hand aan zijn oefenkamp in het Spaanse Marbella. Zo wordt de stage afgesloten met een oefenwedstrijd tegen de Hongaarse vice-kampioen Puskas Akademia. Het wordt daarbij uitkijken naar welke spelers de nieuwe coach Alfred Schreuder tussen de lijnen zal brengen.


Ten opzichte van de oefenpot tegen Karlsruher SC, heeft de Nederlander alvast een extra pion te beschikking. Via de officiële kanalen laat Club namelijk weten dat ook José Izquierdo inmiddels zijn opwachting heeft gemaakt in Marbella. De Colombiaanse aanvaller moest de stage initieel aan zich voorbij laten gaan wegens een corona-besmetting. Maar blijkbaar heeft hij inmiddels dus negatief getest en kon hij alsnog naar Spanje afreizen voor het slot van de stage.

Daarmee hoopt Izquierdo ook een doorstart te kunnen maken. Club haalde de voormalige Gouden Schoen afgelopen zomer transfervrij in huis, wegens allerlei blessureleed was zijn contract bij Brighton niet verlengd geworden. Maar ook zijn terugkeer op Jan Breydel is voorlopig geen succes. Zo kwam de Colombiaan tot dusver in slechts een handvol wedstrijden in actie, meestal zelfs als invaller. In de weinig duels die hij mocht afwerken, kon hij bovendien zijn gewenste niveau niet benaderen.

KEUZES CLEMENT
In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws stelt Izquierdo nochtans dat hij weer helemaal fit is. Als reden voor zijn tegenvallende comeback tot dusver, wijst hij vooral richting de vertrokken trainer Philippe Clement. "Ik denk nog steeds dat ik mijn oude niveau opnieuw ga halen", klinkt het. "Ik wil me weer een voetballer voelen. En belangrijk zijn voor de ploeg. Vandaar dat ik elke dag hard werk. Ik voel me alvast fit. Dat ik de voorbije maanden niet veel speelde, was puur een keuze van de vorige coach."

LEES OOK: Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Trending:

Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Izquierdo moet stilaan weer meer kansen krijgen ...

Meest recent

Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

16
16
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

142
142
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

192
192
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

287
287
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

65
65
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

188
188
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

657
657
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

205
205
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

360
360
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

664
664
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

441
441
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

202
202
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1438
1438
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

150
150
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

634
634
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

167
167
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

792
792
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

288
288
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

682
682
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

259
259
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

855
855
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

682
682
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

998
998
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

669
669

Meer sportnieuws