Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

1406 stemmen
Izquierdo geeft schuldige voor tegenvallende comeback

Club Brugge legt zaterdagnamiddag de laatste hand aan zijn oefenkamp in het Spaanse Marbella. Zo wordt de stage afgesloten met een oefenwedstrijd tegen de Hongaarse vice-kampioen Puskas Akademia. Het wordt daarbij uitkijken naar welke spelers de nieuwe coach Alfred Schreuder tussen de lijnen zal brengen.


Ten opzichte van de oefenpot tegen Karlsruher SC, heeft de Nederlander alvast een extra pion te beschikking. Via de officiële kanalen laat Club namelijk weten dat ook José Izquierdo inmiddels zijn opwachting heeft gemaakt in Marbella. De Colombiaanse aanvaller moest de stage initieel aan zich voorbij laten gaan wegens een corona-besmetting. Maar blijkbaar heeft hij inmiddels dus negatief getest en kon hij alsnog naar Spanje afreizen voor het slot van de stage.

Daarmee hoopt Izquierdo ook een doorstart te kunnen maken. Club haalde de voormalige Gouden Schoen afgelopen zomer transfervrij in huis, wegens allerlei blessureleed was zijn contract bij Brighton niet verlengd geworden. Maar ook zijn terugkeer op Jan Breydel is voorlopig geen succes. Zo kwam de Colombiaan tot dusver in slechts een handvol wedstrijden in actie, meestal zelfs als invaller. In de weinig duels die hij mocht afwerken, kon hij bovendien zijn gewenste niveau niet benaderen.

KEUZES CLEMENT
In een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws stelt Izquierdo nochtans dat hij weer helemaal fit is. Als reden voor zijn tegenvallende comeback tot dusver, wijst hij vooral richting de vertrokken trainer Philippe Clement. "Ik denk nog steeds dat ik mijn oude niveau opnieuw ga halen", klinkt het. "Ik wil me weer een voetballer voelen. En belangrijk zijn voor de ploeg. Vandaar dat ik elke dag hard werk. Ik voel me alvast fit. Dat ik de voorbije maanden niet veel speelde, was puur een keuze van de vorige coach."

LEES OOK: Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Izquierdo moet stilaan weer meer kansen krijgen ...

Meest recent

Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

8
8
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

20
20
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

15
15
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

561
561
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

87
87
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

48
48
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

41
41
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

22
22
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

183
183
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

82
82
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

54
54
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

175
175
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

276
276
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

84
84
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

158
158
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

251
251
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

40
40
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

600
600
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

599
599
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

71
71
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

157
157

Meer sportnieuws