Real in de wolken: "Hazard dicht bij beste niveau"

385 stemmen
Real in de wolken:

Volgende week wordt het mini-tornooi om de Spaanse Supercup afgewerkt in Saudi-Arabië, maar eerst moeten de topclubs nog aan de bak in La Liga. Leider Real Madrid staat zaterdagavond bijvoorbeeld voor een lastige thuiswedstrijd. Zo krijgt de Koninklijke het bezoek van Valencia CF.


De Madrilenen hebben dan iets recht te zetten na de slipper van vorig weekend. Zo werd het nieuwe kalenderjaar ingezet met een vermijdbare nederlaag op Getafe. Het wordt verder ook uitkijken of Eden Hazard weer aan de aftrap verschijnt. Tegen Getafe moest de Rode Duivel nog vrede nemen met een invalbeurt, woensdag startte hij dan weer wel in de Copa del Rey.

En met zijn optreden tegen derdeklasser Alcoyano heeft onze landgenoot blijkbaar goede punten gescoord bij zijn coach Carlo Ancelotti. "Fysiek gaat alles goed met Hazard", vertelde de Italiaan vrijdag op zijn persbabbel. "Nu moet hij weer gaan spelen met het vertrouwen dat hij eerder had, hopelijk komt dat snel terug. Hij is heel dicht bij zijn beste niveau."

CONCURRENTIE NEEMT TOE
Of dat ook voldoende is voor een nieuwe basisplaats, valt te betwijfelen. Zo is de concurrentie weer wat toegenomen. Vinicius Junior is namelijk weer beschikbaar en zal allicht starten. Op rechts lijkt Marco Asensio dan weer over de beste papieren te beschikken na zijn doelpunt tegen Acoyano. Met verder ook nog Rodrygo Goes, ziet het er dus niet bepaald goed uit voor Hazard.

LEES OOK: Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

Hazard kan deze winter best vertrekken bij Real ...

Meest recent

Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

16
16
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

8
8
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

66
66
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

376
376
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

116
116
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

76
76
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

48
48
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

299
299
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

276
276
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

697
697
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

140
140
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

20
20
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

460
460
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

133
133
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

153
153
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

683
683
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

800
800
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

355
355
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

414
414
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

106
106
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

175
175
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

249
249
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

179
179

Meer sportnieuws