'Xavi doet Ajax bibberen met officieel transferverzoek'

554 stemmen
'Xavi doet Ajax bibberen met officieel transferverzoek'

FC Barcelona kampt – nog steeds zo veronderstellen we toch – met flinke financiële zorgen. Zo moest het afgelopen zomer nog noodgedwongen haar sterspeler Lionel Messi laten gaan omdat zijn loon niet meer kon worden betaald. Een halfjaar later beginnen de Catalanen echter plots weer met miljoenen te zwieren.


Zo werd Ferran Torres al vastgelegd voor een kleine 60 miljoen euro, en wordt Barça zelfs in verband gebracht met Erling Haaland. En voorzitter Laporta meent dat zijn club snel weer tot de absolute top zal behoren. “'We zijn bezig een team te bouwen van jonge spelers met een geweldige toekomst. Heel snel zullen we de wederopstanding van Barcelona gaan beleven. En ik geloof dat alles goed gaat. Iedereen in de wereld kan zich schrap zetten, want we zijn terug als grote speler op de transfermarkt. Sterspelers staan te springen om naar Barcelona te komen."

Straffe woorden, en de geruchten gaan gezwind mee. Zo worden de Blaugrana nu ook in verband gebracht met Antony, de flitsende vleugelspeler van Ajax. De Braziliaan geldt volgens El Nacional als vervanger nummer één voor de op vertrekken staande Ousmane Dembélé. Xavi Hernández zou Joan Laporta zelfs de opdracht hebben gegeven om zo snel mogelijk toe te slaan, omdat hij verwacht dat de marktwaarde van Antony snel (verder) de hoogte zal inschieten. Een effectieve overstap zou wel pas voor deze zomer zijn, maar kan Barça hem eventueel al vroeger vastleggen.

Ongeloof bij concurrentie
Barcelona lijkt dus plots weer over de nodige financiële middelen te beschikken, terwijl het toch nog steeds een stevige schuld heeft. Bij de concurrentie geloven ze hun oren dan ook niet. Zo ook Valencia-trainer José Bordalas. “FC Barcelona heeft een schuld van 300 miljoen euro en heeft nu Ferran Torres gehaald. Ik heb gelezen voor 55 miljoen euro. Ze gaan ook Morata nog halen en de voorzitter kondigde nog meer handtekeningen aan, zoals die van Erling Haaland. Hoe is het mogelijk? Waar is de Fair Play?”, was die immers stellig.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Is Barça volgend seizoen opnieuw een superploeg?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

19
19
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

81
81
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

347
347
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

96
96
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

165
165
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

20
20
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

24
24
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

113
113
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

128
128
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

19
19
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

385
385
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

151
151
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

97
97
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

219
219
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

500
500
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

328
328
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

78
78
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

243
243
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

725
725
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

415
415
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

464
464

Meer sportnieuws