Wesley terug van straat na Club Brugge-fiasco

door
Wesley terug van straat na Club Brugge-fiasco

Bij Club Brugge wordt momenteel de laatste hand gelegd aan de winterse stage in het Spaanse Marbella. Nieuwe coach Alfred Schreuder stoomt er zijn ploeg klaar voor de hervatting van de competitie tegen STVV. Ondertussen is de clubleiding druk in de weer op de transfermarkt.


Aan inkomende zijde wordt in de nabije toekomst niet veel verwacht bij Blauw-Zwart. CEO Vincent Mannaert liet al verstaan dat Schreuder de tijd krijgt om zijn troepen te overschouwen. Pas wanneer zijn beoordeling voltooid is, zal Club eventueel nog extra versterking aantrekken. Aan uitgaande zijde kan er wel al één en ander gebeuren. Zo komen enkele jongeren in aanmerking voor een tijdelijk vertrek en wordt ook een oplossing gezocht voor een aantal overbodige spelers.

Voor Wesley Moraes is die oplossing inmiddels gevonden. Blauw-Zwart haalde de Braziliaanse spits eind augustus op huurbasis terug naar Jan Breydel. Maar door de naweeën van zijn blessures en de sportieve keuzes van ex-coach Philippe Clement, kon hij zich niet doorzetten. Dus besloot Club om zijn huurovereenkomst bij de start van de winterse transferperiode te ontbinden.

HERPAKKEN IN EIGEN LAND
Lang heeft Wesley echter niet zonder nieuwe club gezeten. Zoals verwacht gaat de aanvaller weer in eigen land aan de slag. Zo maakte Internacional vrijdagmiddag bekend dat het de spits opnieuw op huurbasis overneemt van Aston Villa. Het gaat om een overeenkomst van 12 maanden, in principe blijft Wesley dus tot na het WK bij Internacional voetballen.

LEES OOK: Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Wesley heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

5
5
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge kV is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

77
77
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

297
297
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

255
255
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

139
139
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

62
62
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

198
198
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

365
365
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

300
300
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

134
134
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

46
46
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

120
120
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

242
242
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

310
310
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

598
598
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

389
389
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

471
471
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

141
141
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

80
80
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

694
694
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

684
684
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

438
438
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

456
456
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

313
313

Meer sportnieuws