'Gillet vindt onderdak bij oude liefde'

door
'Gillet vindt onderdak bij oude liefde'

Op zijn 37ste moet Guillaume Gillet nog op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel kwam bij Charleroi dit seizoen amper nog aan de bak, want hij stond in amper twee competitiematchen aan de aftrap. Omdat hij geen vrede nam met korte invalbeurten en Charleroi ook van zijn zware loon af wou, werd zijn contract in onderling overleg ontbonden.


In de absolute herfst van zijn carrière gaat Gillet dus nog op zoek naar een (wellicht laatste) uitdaging. Die lijkt hij te gaan vinden bij een oude liefde, want La Dernière Heure weet dat de kans stilaan zeer groot lijkt dat Gillet een contract zal gaan tekenen bij RFC Luik. De onderhandelingen zouden al vergevorderd zijn, het enige vraagteken zou nog zijn hoeveel de middenvelder bereid zou zijn om in te leveren ten opzicht van zijn contract in Charleroi.

Gillet is een rasecht jeugdproduct van Luik, dat tegenwoordig in eerste nationale uitkomt. Na veertien speeldagen staan ze er op een derde plaats. Hij zou er ploegmaat kunnen worden van onder meer Jérémy Perbet en Benjamin Lambot (ex-Cercle en -Antwerp). Hij zou er zich bovendien ook kunnen beginnen focussen op het leven na zijn spelerscarrière.

LANG PARCOURS
Gillet zette bij Luik zijn eerste voetbalstapjes als kind, maar zou er wel nooit in het eerste elftal spelen. Debuteren deed hij uiteindelijk bij Visé, wat het begin werd van een lange carrière als prof. Via AS Eupen belandde hij in de Jupiler Pro League, waar hij meteen hoge ogen gooide bij AA Gent. Hij werd Rode Duivel en zou uiteindelijk 22 caps verzamelen. Hij versierde na 2,5 jaar ook een transfer naar Anderlecht, waar hij acht jaar zou blijven. Hij zou ook nog uitkomen voor Bastia, FC Nantes, Olympiacos en RC Lens.

Mooie uitdaging voor Gillet?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

3
3
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

55
55
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

110
110
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

34
34
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

705
705
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

87
87
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

217
217
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

265
265
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

127
127
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

196
196
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

77
77
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

74
74
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

426
426
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

74
74
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

39
39
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

258
258
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

155
155
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

134
134
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

420
420
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

572
572
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

48
48
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

367
367
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

118
118
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1194
1194
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

73
73

Meer sportnieuws