'Transfer Ronaldo geeft Barça hoop op topaanwinst'

door
'Transfer Ronaldo geeft Barça hoop op topaanwinst'

FC Barcelona doet er de komende dagen alles aan om nog enkele spelers te verpatsen, zodat ze eindelijk winteraanwinst Ferran Torres kunnen gaan inschrijven. Tegelijk werken de Catalanen ook druk aan de komst van een tweede topaanwinst, want Xavi wil er absoluut nog een nieuwe diepe spits bij. Die zoektocht loopt niet van een leien dakje.


De trainer had zijn oog laten vallen op Alvaro Morata, maar Juventus wil de 29-jarige Spaanse international niet laten vertrekken. Trainer Massimiliano Allegri liet enkele dagen geleden weten dat de spits deze maand niet weg mag. Desondanks heeft Barça volgens Mundo Deportivo de strijd nog niet opgegeven en hopen ze Morata alsnog in Camp Nou te mogen verwelkomen.

Daar zijn een aantal redenen voor. Een eerste is dat Morata zelf nog steeds absoluut naar Barcelona wil, ondanks het njet van zijn trainer. Daardoor houden ze in Barcelona de hoop dat de onderhandelingen later deze maand alsnog opnieuw opgestart kunnen worden. En in Camp Nou zien ze ook nog een tweede reden om Morata niet op te geven: Cristiano Ronaldo.

HERHALING
Toen de Portugese ster in de zomer aangegeven had Turijn te willen verlaten, was Allegri er ook als de kippen bij geweest om publiekelijk te verklaren dat Ronaldo niet zou vertrekken. Enkele dagen later tekende hij echter toch gewoon bij Manchester United. Barça hoopt dus dat ook in dit geval het woord van Allegri niet onfeilbaar zal blijken.

POLL: Zal Barça Morata nog kunnen binnenhalen?

Meest recent

Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

86
86
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

137
137
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

122
122
Deze uitspraak van Vertonghen doet RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

70
70
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

258
258
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

85
85
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

108
108
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

211
211
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

101
101
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

269
269
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

204
204
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

151
151
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

232
232
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

261
261
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

193
193
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

100
100
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

156
156
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

132
132
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

174
174
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

68
68

Meer sportnieuws