FC Barcelona mag kruis maken over tweede topaanwinst

door
FC Barcelona mag kruis maken over tweede topaanwinst

Xavi mocht bij FC Barcelona de voorbije weken al twee verse krachten verwelkomen, want de Catalanen haalden eerst de transfervrije Dani Alves terug en legden daarna ook nog eens 55 miljoen euro op tafel om Ferran Torres bij Manchester City weg te kapen. Daarmee was de koopwoede van Barça echter nog niet gestild en de voorbije dagen probeerden ze nog een grote naam binnen te halen.


Xavi drong immers ook persoonlijk aan op de komst van Alvaro Morata en Barça ondernam de voorbije dagen verwoede pogingen om de Spaanse international bij Juventus weg te halen. De Oude Dame huurt de spits dit seizoen van Atletico Madrid en dus moest er tussen alle partijen een akkoord gevonden worden. Dat leek ook te kunnen gebeuren, maar nu mag Barça toch een kruis maken over de transfer.

Het is Juventus dat zijn veto stelt tegen een vertrek van Morata. "Morata vertrekt niet", verklaarde trainer Massimiliano Allegri immers klaar en duidelijk op zijn persconferentie woensdag. "Ik heb er met hem over gesproken en ik heb hem gezegd dat hij niet verhuist. Hij moet rustig blijven en hij blijft ook met groot enthousiasme. Daarmee is de discussie gesloten."

ANDERE SPITS?
Morata zal dus niet de nieuwe spits van Barça worden en dat betekent dat ze in Camp Nou nog een andere optie zullen moeten vinden. Voorzitter Joan Laporta wil in de zomer Erling Haaland binnenhalen, maar dan zal er wel nog iemand gevonden moeten worden om de komende zes maanden te overbruggen. Vorig weekend moest Xavi immers al teruggrijpen naar de tegenvallende Luuk de Jong, want Memphis Depay en Marvin Braithwaite liggen in de lappenmand.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Moet Barça een andere spits zoeken?

Meest recent

'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

13
13
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

32
32
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

96
96
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

144
144
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

58
58
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

193
193
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

189
189
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

28
28
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

111
111
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

269
269
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

173
173
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

236
236
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

331
331
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

475
475
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

298
298
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

105
105
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

61
61
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

79
79
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

228
228
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

141
141

Meer sportnieuws