FC Barcelona mag kruis maken over tweede topaanwinst

door
FC Barcelona mag kruis maken over tweede topaanwinst

Xavi mocht bij FC Barcelona de voorbije weken al twee verse krachten verwelkomen, want de Catalanen haalden eerst de transfervrije Dani Alves terug en legden daarna ook nog eens 55 miljoen euro op tafel om Ferran Torres bij Manchester City weg te kapen. Daarmee was de koopwoede van Barça echter nog niet gestild en de voorbije dagen probeerden ze nog een grote naam binnen te halen.


Xavi drong immers ook persoonlijk aan op de komst van Alvaro Morata en Barça ondernam de voorbije dagen verwoede pogingen om de Spaanse international bij Juventus weg te halen. De Oude Dame huurt de spits dit seizoen van Atletico Madrid en dus moest er tussen alle partijen een akkoord gevonden worden. Dat leek ook te kunnen gebeuren, maar nu mag Barça toch een kruis maken over de transfer.

Het is Juventus dat zijn veto stelt tegen een vertrek van Morata. "Morata vertrekt niet", verklaarde trainer Massimiliano Allegri immers klaar en duidelijk op zijn persconferentie woensdag. "Ik heb er met hem over gesproken en ik heb hem gezegd dat hij niet verhuist. Hij moet rustig blijven en hij blijft ook met groot enthousiasme. Daarmee is de discussie gesloten."

ANDERE SPITS?
Morata zal dus niet de nieuwe spits van Barça worden en dat betekent dat ze in Camp Nou nog een andere optie zullen moeten vinden. Voorzitter Joan Laporta wil in de zomer Erling Haaland binnenhalen, maar dan zal er wel nog iemand gevonden moeten worden om de komende zes maanden te overbruggen. Vorig weekend moest Xavi immers al teruggrijpen naar de tegenvallende Luuk de Jong, want Memphis Depay en Marvin Braithwaite liggen in de lappenmand.

LEES OOK: 'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Moet Barça een andere spits zoeken?

Meest recent

Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

1
1
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

44
44
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

31
31
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

53
53
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

71
71
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

68
68
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

63
63
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

140
140
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

29
29
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

206
206
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

145
145
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

115
115
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

135
135
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

126
126
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

100
100
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

274
274
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

372
372
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

52
52
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

205
205
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

187
187
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

233
233
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

193
193
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

101
101
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

250
250

Meer sportnieuws