'Liverpool maakt laag prijskaartje Origi bekend'

834 stemmen
'Liverpool maakt laag prijskaartje Origi bekend'

Liverpool FC zal de komende weken met een flinke handicap moeten afwerken. De Reds zullen het namelijk een tijdje zonder hun steraanvallers Sadio Mané en Mohamed Salah moeten doen, die beiden actief zijn op de Africa Cup. Desondanks zou een vertrek van Divock Origi niet uitgesloten zijn.


De Rode Duivel, die momenteel op de terugweg is na een blessure, is één van de voornaamste alternatieven voor Mané en Salah. Liverpool zou echter overwegen om te anticiperen op hun afwezigheid met het aantrekken van een extra aanvaller. Luis Diaz van FC Porto wordt nadrukkelijk genoemd. En daarom zou de club toch bereid zijn om mee te werken aan een eventueel vertrek van Origi. Die is namelijk de laatste maanden van zijn contract ingegaan.

Er zou een optie zijn om die overeenkomst met een jaartje te verlengen, maar die treedt pas in werking indien hij een bepaald aantal wedstrijden in de Premier League speelt. Vermits hij in de competitie zelden aan de bak komt, is de kans klein dat deze optie gebruikt zal worden. En dus lijkt het voor de Reds hun laatste kans om nog iets aan de 26-jarige aanvaller te verdienen. Al is de vraagprijs behoorlijk laag. Volgens Sky Sports vraagt Liverpool 'slechts' 10 miljoen pond, oftewel een slordige 12 miljoen euro.

VOORKEUR PREMIER LEAGUE
Origi zou alvast kunnen rekenen op de interesse van een aantal Italiaanse ploegen. Al zouden deze clubs vooral mikken op een voorcontract met oog op een transfervrije overstap na het seizoen. Bovendien geniet de Serie A niet zijn persoonlijke voorkeur. De Rode Duivel zou namelijk liefst in de Premier League actief blijven. Afwachten dus of één van de Engelse clubs bereid is om tijdens de huidige mercato aan de voorwaarden van Liverpool te voldoen.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Origi kan best een stapje terug zetten ...

Meest recent

De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

3
3
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

9
9
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

45
45
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

155
155
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

57
57
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

42
42
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

148
148
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

50
50
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

52
52
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

99
99
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

83
83
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

35
35
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

54
54
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

321
321
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

195
195
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

255
255
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

178
178
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

261
261
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

196
196
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

388
388
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

256
256
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

260
260

Meer sportnieuws