'Liverpool maakt laag prijskaartje Origi bekend'

door
'Liverpool maakt laag prijskaartje Origi bekend'

Liverpool FC zal de komende weken met een flinke handicap moeten afwerken. De Reds zullen het namelijk een tijdje zonder hun steraanvallers Sadio Mané en Mohamed Salah moeten doen, die beiden actief zijn op de Africa Cup. Desondanks zou een vertrek van Divock Origi niet uitgesloten zijn.


De Rode Duivel, die momenteel op de terugweg is na een blessure, is één van de voornaamste alternatieven voor Mané en Salah. Liverpool zou echter overwegen om te anticiperen op hun afwezigheid met het aantrekken van een extra aanvaller. Luis Diaz van FC Porto wordt nadrukkelijk genoemd. En daarom zou de club toch bereid zijn om mee te werken aan een eventueel vertrek van Origi. Die is namelijk de laatste maanden van zijn contract ingegaan.

Er zou een optie zijn om die overeenkomst met een jaartje te verlengen, maar die treedt pas in werking indien hij een bepaald aantal wedstrijden in de Premier League speelt. Vermits hij in de competitie zelden aan de bak komt, is de kans klein dat deze optie gebruikt zal worden. En dus lijkt het voor de Reds hun laatste kans om nog iets aan de 26-jarige aanvaller te verdienen. Al is de vraagprijs behoorlijk laag. Volgens Sky Sports vraagt Liverpool 'slechts' 10 miljoen pond, oftewel een slordige 12 miljoen euro.

VOORKEUR PREMIER LEAGUE
Origi zou alvast kunnen rekenen op de interesse van een aantal Italiaanse ploegen. Al zouden deze clubs vooral mikken op een voorcontract met oog op een transfervrije overstap na het seizoen. Bovendien geniet de Serie A niet zijn persoonlijke voorkeur. De Rode Duivel zou namelijk liefst in de Premier League actief blijven. Afwachten dus of één van de Engelse clubs bereid is om tijdens de huidige mercato aan de voorwaarden van Liverpool te voldoen.

LEES OOK: De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Origi kan best een stapje terug zetten ...

Meest recent

‘Eerste diagnose Mignolet: Club Brugge in zak en as’

Het was een rollercoaster van jewelste voor Simon Mignolet tegen AS Monaco. De doelman veroorzaakte ...

38
38
Anderlecht verrast plots met straffe contractverlenging

RSC Anderlecht kent een woelig competitiebegin en ook de zomermercato werd uitvoerig onder de loep ...

40
40
Na scheiding met Deschacht: Coorevits breekt stilzwijgen

Zeven jaar geleden liep het huwelijk van voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht en Annelien ...

78
78
Rampscenario rivalen Club: "Als ze dat ook nog realiseren…"

Club Brugge wordt vaak het Bayern München van België genoemd, maar toch zijn ze nog niet ...

119
119
Weergaloze Doku schittert: Guardiola doet straffe onthulling

Manchester City won makkelijk met 2-0 van een tienkoppig Napoli. Pep Guardiola kreeg al snel kritiek ...

106
106
Sabbe en Mechele juichen: "We schrokken ons wel bijna dood"

Club Brugge won met 4-1 van AS Monaco. Bij de Bruggelingen stond de defensie ook weer pal. De ...

128
128
Finale klap: DAZN houdt JPL tot laatste snik in zijn greep

De Jupiler Pro League zit muurvast in DAZN’s model van verplichte bundels en exclusiviteit. ...

273
273
Degryse geniet van Brugs fenomeen: "Heer en meester"

Club Brugge heeft heel veel indruk gemaakt tegen AS Monaco. Ze wonnen na een ware demonstratie met ...

183
183
AS Monaco-coach is snoeihard na Brugse vernedering

AS Monaco kwam héél bleek voor de dag tegen Club Brugge. De Belgische bekerwinnaar was ...

142
142
Van Persie geniet van Belgische topclub: "Echt goed"

Wat een eerste speeldag van de Belgische clubs in de Champions League. Union SG en Club Brugge ...

236
236
Vanderhaeghe legt vinger op de wonde: 'grote RSCA-blunder'

RSC Anderlecht moet de komende week twee keer winnen: tegen Royal Antwerp FC en AA Gent in eigen ...

306
306
Schokgolf in Europa: dit verandert alles voor Club Brugge

Club Brugge zet met een dominante zege tegen AS Monaco een nieuwe Europese standaard neer. Dit is ...

526
526
Club Brugge verovert Europa: dit zegt de internationale pers

Club Brugge maakte bijzonder veel indruk tegen AS Monaco. Ze wisten de Fransen met 4-1 te verslaan ...

637
637
Duivelse De Bruyne-wissel: Conte legt uit

Napoli verloor kansloos van Manchester City. De Engelsen speelden meer dan een uur met een man ...

147
147
Hayen looft uitblinker: "Een voorbeeld voor iedereen"

Club Brugge overklaste AS Monaco en won met 4-1. Dat was nog zeer gevleid voor de Franse club. ...

143
143
Simic verrast: "Anderlecht ook vergevorderd met hen"

RSC Anderlecht verkocht Jan-Carlo Simic aan Al-Ittihad. Een transfer die héél erg ...

268
268
Club Brugge houdt hart nu al vast: "Als zij vertrekken…"

Club Brugge maakte weer heel veel indruk tegen AS Monaco. Blauw-Zwart blijft een centrale as hebben ...

455
455
Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

491
491
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

398
398
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

321
321
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

85
85
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

745
745
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

776
776
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

1522
1522
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

295
295

Meer sportnieuws