'Club-drietal in de wolken met komst Schreuder'

1513 stemmen
'Club-drietal in de wolken met komst Schreuder'

Club Brugge staat woensdagnamiddag voor een eerste grote test met oog op de tweede seizoenshelft. Zo werkt de landskampioen tijdens de winterstage een oefenwedstrijd af tegen het Duitse Karlsruher SC. Voor Alfred Schreuder wordt dat meteen zijn officieuze debuut als nieuwe hoofdcoach van Blauw-Zwart.


Maandag werd de Nederlander aangesteld als opvolger van Philippe Clement. Hij liet er vervolgens geen gras over groeien en reisde zijn nieuwe spelersgroep meteen achterna. Dinsdag leidde Schreuder dan weer zijn eerste veldtrainingen. Logischerwijs observeerde hij vooral, maar de T1 probeerde ook al meteen zijn eigen accenten te leggen. En een aantal spelers zijn blijkbaar erg tevreden met de nieuwe hoofdcoach.

Ook journalist Maarten Wijffels van Algemeen Dagblad volgde de eerste trainingen onder Schreuder. Toen hij bij Noa Lang polste naar de nieuwe trainer, zag die meteen een brede grijns verschijnen bij de Brugse smaakmaker. Volgens Wijffels heeft Lang erg veel zin de samenwerking. De speler en coach kennen mekaar dan ook van tijdens hun gezamenlijke periode bij Ajax. Schreuder weet dus hoe hij de Oranje-international moet aanpakken: met een combinatie van vrijheid en de nodige verantwoordelijkheden.

DOST EN VORMER
Maar niet enkel Lang zou tevreden zijn met de trainerskeuze. Zo stelt AD dat ook Ruud Vormer en Bas Dost zich in de handen wrijven. Het duo was tijdens de laatste maanden van Clement allerminst zeker van een basisstek. Zeker met Vormer was de relatie erg vertroebeld geraakt. Onder het bewind van hun landgenoot hopen zij alvast op nieuwe kansen. Het wordt dan ook uitkijken naar welke basisploeg Schreuder tussen de lijnen zal brengen tegen Karlsruher.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Indien iedereen fit, staat Vormer dan in uw basisploeg bij Club?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

4
4
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

67
67
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

19
19
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

214
214
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

242
242
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

300
300
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

116
116
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

90
90
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

153
153
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

706
706
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

420
420
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

359
359
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

260
260
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

35
35
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

730
730
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

579
579
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

454
454
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

388
388
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

160
160
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws