'Musonda beslist over comeback in België'

794 stemmen
'Musonda beslist over comeback in België'

Jarenlang werd hij bestempeld als één van de grootste talenten ooit uit het Belgische voetbal. Maar door bedenkelijke carrièrekeuzes en de nodige blessures, wacht Charly Musonda Jr. op zijn 25ste nog steeds op zijn definitieve doorbraak. Bovendien moet hij weldra op zoek naar een nieuwe club.


Als jeugdspeler van RSC Anderlecht liet Musonda bijna wekelijks de monden openvallen. Er leek dan ook een mooie toekomst voor hem weggelegd bij Paars-Wit. Maar hij en zijn entourage zwichtten uiteindelijk voor de lokroep van de Europese top. Zo trok hij al op erg jonge leeftijd naar Chelsea FC. Daar kon hij de volgende stap evenwel niet zetten. Musonda kwam bij de Blues slechts tot een handvol optredens bij de eerste ploeg. Uitleenbeurten aan Celtic en Vitesse werden evenmin een succes.

Na heel wat blessureleed en een aantal operaties, werkte Musonda de voorbije maanden aan een zoveelste comeback. Maar die zal er bij Chelsea niet komen. Zo geraakte enkele weken geleden bekend dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden. De technischvaardige aanvaller zal na het seizoen dus als transfervrije speler op zoek moeten naar een nieuwe club. Volgens La Dernière Heure is een terugkeer naar ons land echter niet aan de orde.

HOPEN OP TOPCOMPETITIE
De Waalse krant meldt dat Musonda ondanks de vele tegenvallers nog steeds mikt op een club uit een topcompetitie. Voorlopig denkt hij er niet aan om weer aan de slag te gaan in de lager aangeschreven Jupiler Pro League. Ook een rentree bij Anderlecht lijkt dus geen optie. Al liet CEO Peter Verbeke eerder al verstaan dat Musonda niet bepaald op de paars-witte verlanglijst staat.

LEES OOK: 'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Musonda heeft zijn eigen carrière vergooid ...

Meest recent

FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

3
3
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

83
83
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

73
73
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

106
106
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

52
52
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

139
139
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

507
507
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

180
180
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

950
950
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

187
187
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

75
75
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

205
205
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

318
318
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

287
287
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

86
86
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

68
68
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

82
82
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

84
84
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

154
154
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

93
93
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

296
296
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

152
152
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

633
633
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

139
139

Meer sportnieuws