'Musonda beslist over comeback in België'

794
'Musonda beslist over comeback in België'

Jarenlang werd hij bestempeld als één van de grootste talenten ooit uit het Belgische voetbal. Maar door bedenkelijke carrièrekeuzes en de nodige blessures, wacht Charly Musonda Jr. op zijn 25ste nog steeds op zijn definitieve doorbraak. Bovendien moet hij weldra op zoek naar een nieuwe club.


Als jeugdspeler van RSC Anderlecht liet Musonda bijna wekelijks de monden openvallen. Er leek dan ook een mooie toekomst voor hem weggelegd bij Paars-Wit. Maar hij en zijn entourage zwichtten uiteindelijk voor de lokroep van de Europese top. Zo trok hij al op erg jonge leeftijd naar Chelsea FC. Daar kon hij de volgende stap evenwel niet zetten. Musonda kwam bij de Blues slechts tot een handvol optredens bij de eerste ploeg. Uitleenbeurten aan Celtic en Vitesse werden evenmin een succes.

Na heel wat blessureleed en een aantal operaties, werkte Musonda de voorbije maanden aan een zoveelste comeback. Maar die zal er bij Chelsea niet komen. Zo geraakte enkele weken geleden bekend dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden. De technischvaardige aanvaller zal na het seizoen dus als transfervrije speler op zoek moeten naar een nieuwe club. Volgens La Dernière Heure is een terugkeer naar ons land echter niet aan de orde.

HOPEN OP TOPCOMPETITIE
De Waalse krant meldt dat Musonda ondanks de vele tegenvallers nog steeds mikt op een club uit een topcompetitie. Voorlopig denkt hij er niet aan om weer aan de slag te gaan in de lager aangeschreven Jupiler Pro League. Ook een rentree bij Anderlecht lijkt dus geen optie. Al liet CEO Peter Verbeke eerder al verstaan dat Musonda niet bepaald op de paars-witte verlanglijst staat.

LEES OOK: 'Schok bij Club: Barcelona komt opnieuw aankloppen'

Musonda heeft zijn eigen carrière vergooid ...

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

De selectie en staff van RSC Anderlecht vertoeven momenteel in Kazachstan voor het Europese duel op ...

229
229
Witsel zet kribbel: nieuwe club voorziet mooie surprise

Axel Witsel krijgt er maar geen genoeg van. Op zijn 37ste gaat de Belgische WK-ganger nog een nieuw ...

28
28
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

459
459
UCL: Nederlands sprookje aan zijden draadje, Celtic haalt uit

Woensdagavond werden de resterende heenmatchen in de laatste voorronde van de Champions League ...

101
101
Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

65
65
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

223
223
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

295
295
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

957
957
Twijfels bij Club Brugge: grote verandering in basiself?

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

917
917
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

202
202
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

124
124
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

162
162
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

957
957
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

115
115
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

128
128
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

80
80
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

676
676
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

125
125
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

48
48
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

74
74
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

688
688
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

602
602
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

641
641
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

88
88
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1245
1245

Meer sportnieuws