'Musonda beslist over comeback in België'

794
'Musonda beslist over comeback in België'

Jarenlang werd hij bestempeld als één van de grootste talenten ooit uit het Belgische voetbal. Maar door bedenkelijke carrièrekeuzes en de nodige blessures, wacht Charly Musonda Jr. op zijn 25ste nog steeds op zijn definitieve doorbraak. Bovendien moet hij weldra op zoek naar een nieuwe club.


Als jeugdspeler van RSC Anderlecht liet Musonda bijna wekelijks de monden openvallen. Er leek dan ook een mooie toekomst voor hem weggelegd bij Paars-Wit. Maar hij en zijn entourage zwichtten uiteindelijk voor de lokroep van de Europese top. Zo trok hij al op erg jonge leeftijd naar Chelsea FC. Daar kon hij de volgende stap evenwel niet zetten. Musonda kwam bij de Blues slechts tot een handvol optredens bij de eerste ploeg. Uitleenbeurten aan Celtic en Vitesse werden evenmin een succes.

Na heel wat blessureleed en een aantal operaties, werkte Musonda de voorbije maanden aan een zoveelste comeback. Maar die zal er bij Chelsea niet komen. Zo geraakte enkele weken geleden bekend dat zijn aflopende contract niet verlengd zal worden. De technischvaardige aanvaller zal na het seizoen dus als transfervrije speler op zoek moeten naar een nieuwe club. Volgens La Dernière Heure is een terugkeer naar ons land echter niet aan de orde.

HOPEN OP TOPCOMPETITIE
De Waalse krant meldt dat Musonda ondanks de vele tegenvallers nog steeds mikt op een club uit een topcompetitie. Voorlopig denkt hij er niet aan om weer aan de slag te gaan in de lager aangeschreven Jupiler Pro League. Ook een rentree bij Anderlecht lijkt dus geen optie. Al liet CEO Peter Verbeke eerder al verstaan dat Musonda niet bepaald op de paars-witte verlanglijst staat.

LEES OOK: 'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

Musonda heeft zijn eigen carrière vergooid ...

Meest recent

Godts helpt PSG nog aan comeback, zege voor Milan-Belgen

Dit weekend werd in de meeste grote competities de openingsspeeldag afgewerkt. Zondag was het ook de ...

13
13
Allegri kijkt met open mond naar De Bruyne: "Buitengewoon"

Dit weekend werd ook in de Serie A het seizoen op gang getrapt en daarbij was meteen een hoofdrol ...

19
19
'Sensatie bij Lommel: Nederland ligt al op de loer'

Lommel heeft dit seizoen een verrassend sterke start genomen. Het pronkt na drie speeldagen met een ...

21
21
Matige prestatie Club: Leko velt zijn oordeel

Na drie speeldagen blijft Club Brugge foutloos in de Jupiler Pro League, al was daar zondag toch wat ...

191
191
Dams verovert met dit gebaar meteen alle Blauw-Zwarte harten

Matteo Dams is nog maar net officieel speler van Club Brugge, maar de nieuwe linksachter heeft zich ...

148
148
'RB Leipzig gaat vol voor komst Rode Duivel'

De voorbije jaren bleek RB Leipzig een veilige haven voor jonge Belgen. Ze beginnen ook dit seizoen ...

31
31
Zes op zes: De Spor zet zijn droomstart in 1B verder

We zouden dit seizoen weleens een verrassing kunnen krijgen in de Challenger Pro League. Na twee ...

135
135
Croky Cup davert: Vannieuwkerke smult, stevige verrassingen

De Croky Cup schakelt een versnelling hoger. We zijn ondertussen aan speeldag vijf toe en vanaf de ...

296
296
Met hulp van VAR: Club trekt derby tegen Club naar zich toe

Club Brugge pronkt ook na drie speeldagen nog met een foutloos rapport in de Jupiler Pro League. Het ...

372
372
Reünie in de maak voor Club? "Ik hoop het echt"

Club Brugge is zondag tegen Cercle Brugge op zoek naar een negen op negen in de Jupiler Pro League. ...

152
152
Club Brugge stunt: topper offert fortuin op om te tekenen

Club Brugge heeft een opvallende transfer afgerond. De speler kiest voor blauw-zwart, maar moet ...

432
432
Penalty redt Liverpool in 99ste; fluitconcerten bij Atlético

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag maar nipt een zure nederlaag vermeden. Op Newcastle ...

56
56
'Volgende vertrekker Anderlecht: makelaar krijgt opdacht'

RSC Anderlecht wil vlak voor het sluiten van de zomerse mercato nog een aantal spelers van de hand ...

652
652
Talisman doet het voor Club: "Bij beste spitsen van Europa"

Het zwaartepunt van de Jupiler Pro League lag zondagavond in Brugge. Daar streden Club Brugge en ...

135
135
Guiagon kondigt afscheid aan: Charleroi vangt miljoenensom

De Jupiler Pro League is andermaal een smaakmaker kwijt. Parfait Guiagon bevestigde zondagavond via ...

67
67
Durosinmi stomverbaasd bij Genk: "Wist niet wat ik zag"

Recordaankoop Rafiu Durosinmi heeft zijn start bij KRC Genk niet gemist. De Nigeriaanse spits ...

281
281
Leko hakt Diakhon-knoop door, één wissel bij Cercle

Titelverdediger Club Brugge is sterk aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Die ...

100
100
Westerlo in vieze papieren: Lommel verwent eigen publiek

Lommel SK heeft zondagnamiddag indruk gemaakt. De Limburgse promovendus haalde op eigen veld stevig ...

145
145
'Club Brugge kijkt op: nieuwe transfertwist Tresoldi'

Club Brugge rekent ook zondagavond tegen Cercle Brugge op Nicolo Tresoldi om het verschil te maken. ...

453
453
Man City ontsnapt in extra tijd; De Cuyper eist glansrol op

Tijdens de openingsspeeldag van de Premier League is Manchester City goed weggekomen. Pas in de ...

69
69
'Antwerp vliegt mercato op vlak na waanzinnige comeback'

Antwerp FC heeft zaterdag een flink staaltje veerkracht laten zien. In de slotminuten boog de ploeg ...

703
703
Zulte Waregem verbaast vriend en vijand: "Nu doortrekken"

Zulte Waregem kan terugblikken op een geslaagd weekend. Essevee bevestigde zaterdagnamiddag zijn ...

200
200
Extra versterking Standard? Wilmots speelt open kaart

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

285
285
Als volleerde spits! De Cuyper imponeert in PL-opener

Dit weekend wordt de openingsspeeldag in de Premier League afgewerkt. Voor de Belgen was die ...

191
191
'Man City strikt 'nieuwe Rodri': deal van 100 miljoen'

Rodri werd deze week officieel gepresenteerd bij FC Barcelona. Manchester City speelde zo ...

97
97

Meer sportnieuws