Xavi gooit transferplannen Barça op tafel

door
Xavi gooit transferplannen Barça op tafel

Voor FC Barcelona zit de korte winterstop er inmiddels al op. De Catalanen trappen hun campagne in La Liga zondagavond alweer op gang met een bezoek aan RCD Mallorca, de huidige nummer 15 in het klassement. Ondertussen is het bestuur ook nog druk in de weer op de winterse mercato.


Begin deze week haalde Barça met Ferran Torres alvast zijn eerste winteraanwinst in huis. Maar de gevallen grootmacht heeft nog meer plannen. Zowel in de defensie als in de aanvalslinie zou coach Xavi er nog wat vers bloed bij willen. Aan potentiële targets alvast geen gebrek. Toch zal de volgende aanwinst niet meteen voor morgen zijn.

Op zijn persbabbel van zaterdag bevestigde Xavi namelijk dat er eerst verkocht zal moeten worden. "We zijn bezig met uitgaande transfers", werd de trainer geciteerd bij VI. "De transfermarkt is sinds zaterdag geopend en we zullen veel dingen moeten beoordelen. Om spelers binnen te halen, zullen er eerst spelers moeten vertrekken, dat is duidelijk."

SPITS + VERDEDIGER
Xavi zou onder meer een extra spits willen aantrekken en ook enkele verdedigers staan op de lijst. De namen van Alvaro Morata, César Azpilicueta en José Gaya doen alvast de ronde. Maar daar wou de trainer niet op in gaan. "Laten we het hier vooral hebben over de spelers die hier zijn. Ferran Torres en Dani Alves zijn aanwinsten die ons erg zullen gaan helpen. Ik spreek niet graag over spelers die bij andere clubs spelen."

LEES OOK: 'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

Waar heeft Barça momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

67
67
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

72
72
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

183
183
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

38
38
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

122
122
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

299
299
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

112
112
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

187
187
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

99
99
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

147
147
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

73
73
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

736
736
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

88
88
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

220
220
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

328
328
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

325
325
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

244
244
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

241
241
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

271
271
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

467
467
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

550
550
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

89
89
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

303
303
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

180
180

Meer sportnieuws