Xavi gooit transferplannen Barça op tafel

137 stemmen
Xavi gooit transferplannen Barça op tafel

Voor FC Barcelona zit de korte winterstop er inmiddels al op. De Catalanen trappen hun campagne in La Liga zondagavond alweer op gang met een bezoek aan RCD Mallorca, de huidige nummer 15 in het klassement. Ondertussen is het bestuur ook nog druk in de weer op de winterse mercato.


Begin deze week haalde Barça met Ferran Torres alvast zijn eerste winteraanwinst in huis. Maar de gevallen grootmacht heeft nog meer plannen. Zowel in de defensie als in de aanvalslinie zou coach Xavi er nog wat vers bloed bij willen. Aan potentiële targets alvast geen gebrek. Toch zal de volgende aanwinst niet meteen voor morgen zijn.

Op zijn persbabbel van zaterdag bevestigde Xavi namelijk dat er eerst verkocht zal moeten worden. "We zijn bezig met uitgaande transfers", werd de trainer geciteerd bij VI. "De transfermarkt is sinds zaterdag geopend en we zullen veel dingen moeten beoordelen. Om spelers binnen te halen, zullen er eerst spelers moeten vertrekken, dat is duidelijk."

SPITS + VERDEDIGER
Xavi zou onder meer een extra spits willen aantrekken en ook enkele verdedigers staan op de lijst. De namen van Alvaro Morata, César Azpilicueta en José Gaya doen alvast de ronde. Maar daar wou de trainer niet op in gaan. "Laten we het hier vooral hebben over de spelers die hier zijn. Ferran Torres en Dani Alves zijn aanwinsten die ons erg zullen gaan helpen. Ik spreek niet graag over spelers die bij andere clubs spelen."

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Waar heeft Barça momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

4
4
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

15
15
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

198
198
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

157
157
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

96
96
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

175
175
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

60
60
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

357
357
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

140
140
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

351
351
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

473
473
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1178
1178
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

127
127
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

460
460
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws