Lukaku krijgt extra veeg uit de pan: "Onacceptabel"

door
Lukaku krijgt extra veeg uit de pan:

Romelu Lukaku heeft zichzelf in de nesten gewerkt bij Chelsea FC. De spits gaf enkele weken geleden een pittig interview met Sky Italia, dat afgelopen vrijdag ook integraal werd uitgezonden. Daarin uitte hij onder meer zijn onvrede over zijn situatie bij de Londense club en benadrukte hij nadrukkelijk zijn liefde voor ex-ploeg Internazionale.


De uitspraken van Lukaku sloegen meteen in als een bom op Stamford Bridge. En uiteindelijk bleef het interview ook niet zonder gevolgen. Zo zit de Rode Duivel niet in de wedstrijdkern voor de topper van zondagavond tegen Liverpool FC. Verschillende bronnen melden dat dit een sanctie is vanwege zijn kritische uitspraken. Al moet dat nieuws nog officieel bevestigd worden. In ieder geval geen al te slimme zet van de aanvaller, die de impact van zo'n interview toch correct had moeten inschatten.

Analist Nigel de Jong vindt ook de timing compleet verkeerd. "Chelsea heeft nu geen onrust nodig, dat weet Lukaku ook", stelt de Nederlander bij beIN Sports. "Dit is het soort nieuws waar iedereen naar hunkert, zodat er verhalen rondom Chelsea gebouwd kunnen worden. Intern zullen Tuchel en Lukaku in gesprek gaan. Daarin zal hij benoemen dat dit onacceptabel is en dit is niet goed voor de titelaspiraties."

OPEN EN EERLIJK
Het pannel van beIN Sports benadrukt wel dat het een heel open en ook eerlijk interview was. Bovendien vindt sportanker Richard Keys het ongepast dat hierop kritiek komt van bepaalde journalisten en analisten. "Het doet mij lachen dat bepaalde collega's in dit beroep zeggen dat hij dit interview nooit had mogen geven. Maar dit is ons levensbloed. Je moet hem net aanmoedigen om dit te doen, zo is er voldoende stof om over te praten", aldus Keys.

LEES OOK: Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Lukaku had beter moeten weten ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

4
4
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

33
33
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

26
26
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

151
151
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

223
223
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

87
87
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

109
109
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

38
38
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

61
61
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

108
108
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

59
59
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

212
212
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

86
86
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

197
197
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

134
134
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

82
82
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

348
348
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

412
412
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

395
395

Meer sportnieuws