Lukaku krijgt extra veeg uit de pan: "Onacceptabel"

door
Lukaku krijgt extra veeg uit de pan:

Romelu Lukaku heeft zichzelf in de nesten gewerkt bij Chelsea FC. De spits gaf enkele weken geleden een pittig interview met Sky Italia, dat afgelopen vrijdag ook integraal werd uitgezonden. Daarin uitte hij onder meer zijn onvrede over zijn situatie bij de Londense club en benadrukte hij nadrukkelijk zijn liefde voor ex-ploeg Internazionale.


De uitspraken van Lukaku sloegen meteen in als een bom op Stamford Bridge. En uiteindelijk bleef het interview ook niet zonder gevolgen. Zo zit de Rode Duivel niet in de wedstrijdkern voor de topper van zondagavond tegen Liverpool FC. Verschillende bronnen melden dat dit een sanctie is vanwege zijn kritische uitspraken. Al moet dat nieuws nog officieel bevestigd worden. In ieder geval geen al te slimme zet van de aanvaller, die de impact van zo'n interview toch correct had moeten inschatten.

Analist Nigel de Jong vindt ook de timing compleet verkeerd. "Chelsea heeft nu geen onrust nodig, dat weet Lukaku ook", stelt de Nederlander bij beIN Sports. "Dit is het soort nieuws waar iedereen naar hunkert, zodat er verhalen rondom Chelsea gebouwd kunnen worden. Intern zullen Tuchel en Lukaku in gesprek gaan. Daarin zal hij benoemen dat dit onacceptabel is en dit is niet goed voor de titelaspiraties."

OPEN EN EERLIJK
Het pannel van beIN Sports benadrukt wel dat het een heel open en ook eerlijk interview was. Bovendien vindt sportanker Richard Keys het ongepast dat hierop kritiek komt van bepaalde journalisten en analisten. "Het doet mij lachen dat bepaalde collega's in dit beroep zeggen dat hij dit interview nooit had mogen geven. Maar dit is ons levensbloed. Je moet hem net aanmoedigen om dit te doen, zo is er voldoende stof om over te praten", aldus Keys.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Lukaku had beter moeten weten ...

Meest recent

Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

0
0
Club Brugge-bestuur verschaft uitleg bij ontslag Hayen

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

25
25
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

231
231
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

175
175
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

549
549
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

73
73
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

507
507
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

388
388
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

122
122
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

822
822
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

342
342
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

782
782
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

769
769
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

307
307
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

496
496
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

203
203
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

360
360
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

822
822
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

542
542
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

563
563
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

221
221
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

918
918
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

609
609

Meer sportnieuws