Lukaku krijgt extra veeg uit de pan: "Onacceptabel"

door
Lukaku krijgt extra veeg uit de pan:

Romelu Lukaku heeft zichzelf in de nesten gewerkt bij Chelsea FC. De spits gaf enkele weken geleden een pittig interview met Sky Italia, dat afgelopen vrijdag ook integraal werd uitgezonden. Daarin uitte hij onder meer zijn onvrede over zijn situatie bij de Londense club en benadrukte hij nadrukkelijk zijn liefde voor ex-ploeg Internazionale.


De uitspraken van Lukaku sloegen meteen in als een bom op Stamford Bridge. En uiteindelijk bleef het interview ook niet zonder gevolgen. Zo zit de Rode Duivel niet in de wedstrijdkern voor de topper van zondagavond tegen Liverpool FC. Verschillende bronnen melden dat dit een sanctie is vanwege zijn kritische uitspraken. Al moet dat nieuws nog officieel bevestigd worden. In ieder geval geen al te slimme zet van de aanvaller, die de impact van zo'n interview toch correct had moeten inschatten.

Analist Nigel de Jong vindt ook de timing compleet verkeerd. "Chelsea heeft nu geen onrust nodig, dat weet Lukaku ook", stelt de Nederlander bij beIN Sports. "Dit is het soort nieuws waar iedereen naar hunkert, zodat er verhalen rondom Chelsea gebouwd kunnen worden. Intern zullen Tuchel en Lukaku in gesprek gaan. Daarin zal hij benoemen dat dit onacceptabel is en dit is niet goed voor de titelaspiraties."

OPEN EN EERLIJK
Het pannel van beIN Sports benadrukt wel dat het een heel open en ook eerlijk interview was. Bovendien vindt sportanker Richard Keys het ongepast dat hierop kritiek komt van bepaalde journalisten en analisten. "Het doet mij lachen dat bepaalde collega's in dit beroep zeggen dat hij dit interview nooit had mogen geven. Maar dit is ons levensbloed. Je moet hem net aanmoedigen om dit te doen, zo is er voldoende stof om over te praten", aldus Keys.

LEES OOK: 'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Lukaku had beter moeten weten ...

Meest recent

Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

95
95
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

74
74
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

52
52
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

83
83
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

139
139
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

222
222
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

403
403
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

208
208
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

314
314
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

830
830
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

378
378
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

374
374
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

170
170
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

79
79
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

231
231
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

462
462
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

351
351
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

171
171
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

128
128
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

266
266
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

392
392
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

87
87
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

666
666
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

492
492

Meer sportnieuws