Lukaku krijgt extra veeg uit de pan: "Onacceptabel"

253 stemmen
Lukaku krijgt extra veeg uit de pan:

Romelu Lukaku heeft zichzelf in de nesten gewerkt bij Chelsea FC. De spits gaf enkele weken geleden een pittig interview met Sky Italia, dat afgelopen vrijdag ook integraal werd uitgezonden. Daarin uitte hij onder meer zijn onvrede over zijn situatie bij de Londense club en benadrukte hij nadrukkelijk zijn liefde voor ex-ploeg Internazionale.


De uitspraken van Lukaku sloegen meteen in als een bom op Stamford Bridge. En uiteindelijk bleef het interview ook niet zonder gevolgen. Zo zit de Rode Duivel niet in de wedstrijdkern voor de topper van zondagavond tegen Liverpool FC. Verschillende bronnen melden dat dit een sanctie is vanwege zijn kritische uitspraken. Al moet dat nieuws nog officieel bevestigd worden. In ieder geval geen al te slimme zet van de aanvaller, die de impact van zo'n interview toch correct had moeten inschatten.

Analist Nigel de Jong vindt ook de timing compleet verkeerd. "Chelsea heeft nu geen onrust nodig, dat weet Lukaku ook", stelt de Nederlander bij beIN Sports. "Dit is het soort nieuws waar iedereen naar hunkert, zodat er verhalen rondom Chelsea gebouwd kunnen worden. Intern zullen Tuchel en Lukaku in gesprek gaan. Daarin zal hij benoemen dat dit onacceptabel is en dit is niet goed voor de titelaspiraties."

OPEN EN EERLIJK
Het pannel van beIN Sports benadrukt wel dat het een heel open en ook eerlijk interview was. Bovendien vindt sportanker Richard Keys het ongepast dat hierop kritiek komt van bepaalde journalisten en analisten. "Het doet mij lachen dat bepaalde collega's in dit beroep zeggen dat hij dit interview nooit had mogen geven. Maar dit is ons levensbloed. Je moet hem net aanmoedigen om dit te doen, zo is er voldoende stof om over te praten", aldus Keys.

LEES OOK: Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Lukaku had beter moeten weten ...

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

66
66
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

76
76
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

87
87
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

506
506
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

266
266
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

132
132
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

131
131
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

189
189
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

177
177
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

507
507
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

599
599
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

642
642
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

319
319
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

176
176
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

697
697

Meer sportnieuws