'Club Brugge heeft international beet'

1256
'Club Brugge heeft international beet'

De wintermercato is voor open verklaard en bij de Belgische clubs wordt er weer heel wat transferactiviteit verwacht. Club Brugge staat alvast dicht bij een nieuwe versterking want volgens Het Laatste Nieuws komt Mauricio Cuevas straks de huidige landskampioen vervoegen.


De 18-jarige rechtsachter is een echte vrijetrapspecialist want vorig seizoen scoorde hij vier stuks via een stilstaande fase. En onder die doelpunten zaten er ook echte pareltjes tussen. De vrijetrapspecialist zal eerst aansluiten bij Club NXT, waar de Amerikaan met Mexicaanse roots zich kan aanpassen aan zijn nieuwe omgeving.

Cuevas wordt in de Verenigde Staten omschreven als een groot talent maar op 18-jarige leeftijd telt hij al 21 officiële duels bij LA Galaxy II, dat in de tweede Amerikaanse divisie uitkomt. Daar gooide hij hoge ogen en Cuevas werd er beschouwd als een veelbelovende youngster. In maart dit jaar lijstte het vermaarde CIES Football Observatory hem zelfs bij de vijftien meest talentvolle 18-jarigen ter wereld. Ondertussen telt Cuevas ook al 6 caps bij de Amerikaanse U17.

STRAKS INTERNATIONAL VOOR MEXICO?

Cuevas wordt dus een knappe transfer voor Club Brugge, en op termijn hoopt ment in Brugge dat hij een grote sportieve meerwaarde wordt in het Jan Breydelstadion. En ook zijn internationale carrière kan definitief vertrokken zijn. Mundo Deportivo meldt namelijk dat Cuevas nauwlettend gevolgd wordt door de sportieve staff van de Mexicaanse nationale ploeg, die aangevoerd wordt door Gerardo ‘Tata’ Martino. Cuevas werd geboren in California maar hij heeft ook de Mexicaanse nationaliteit. Vandaag telt hij 6 interlands voor de Amerikaanse U17.

LEES OOK: 'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Wordt Cuevas een aanwinst voor Club?

Meest recent

Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

16
16
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

317
317
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

18
18
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

14
14
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

72
72
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

11
11
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

28
28
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

117
117
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

116
116
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

82
82
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

316
316
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

537
537
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

59
59
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

71
71
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

249
249
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

44
44
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

69
69
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

71
71
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

92
92
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

97
97
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

6
6
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

233
233
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

114
114
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

195
195
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

96
96

Meer sportnieuws