'Club Brugge heeft international beet'

door
'Club Brugge heeft international beet'

De wintermercato is voor open verklaard en bij de Belgische clubs wordt er weer heel wat transferactiviteit verwacht. Club Brugge staat alvast dicht bij een nieuwe versterking want volgens Het Laatste Nieuws komt Mauricio Cuevas straks de huidige landskampioen vervoegen.


De 18-jarige rechtsachter is een echte vrijetrapspecialist want vorig seizoen scoorde hij vier stuks via een stilstaande fase. En onder die doelpunten zaten er ook echte pareltjes tussen. De vrijetrapspecialist zal eerst aansluiten bij Club NXT, waar de Amerikaan met Mexicaanse roots zich kan aanpassen aan zijn nieuwe omgeving.

Cuevas wordt in de Verenigde Staten omschreven als een groot talent maar op 18-jarige leeftijd telt hij al 21 officiële duels bij LA Galaxy II, dat in de tweede Amerikaanse divisie uitkomt. Daar gooide hij hoge ogen en Cuevas werd er beschouwd als een veelbelovende youngster. In maart dit jaar lijstte het vermaarde CIES Football Observatory hem zelfs bij de vijftien meest talentvolle 18-jarigen ter wereld. Ondertussen telt Cuevas ook al 6 caps bij de Amerikaanse U17.

STRAKS INTERNATIONAL VOOR MEXICO?

Cuevas wordt dus een knappe transfer voor Club Brugge, en op termijn hoopt ment in Brugge dat hij een grote sportieve meerwaarde wordt in het Jan Breydelstadion. En ook zijn internationale carrière kan definitief vertrokken zijn. Mundo Deportivo meldt namelijk dat Cuevas nauwlettend gevolgd wordt door de sportieve staff van de Mexicaanse nationale ploeg, die aangevoerd wordt door Gerardo ‘Tata’ Martino. Cuevas werd geboren in California maar hij heeft ook de Mexicaanse nationaliteit. Vandaag telt hij 6 interlands voor de Amerikaanse U17.

LEES OOK: Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Wordt Cuevas een aanwinst voor Club?

Meest recent

Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

1
1
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

39
39
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

176
176
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

54
54
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

106
106
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

131
131
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

114
114
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

82
82
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

323
323
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

39
39
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

145
145
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

74
74
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

365
365
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

322
322
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

199
199
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

527
527
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

220
220
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

163
163
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

251
251
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

286
286
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

141
141

Meer sportnieuws