'Chelsea opent portemonnee voor Duivels-killer'

door
'Chelsea opent portemonnee voor Duivels-killer'

Chelsea lijkt de titel dit seizoen te mogen vergeten. Dat gaf coach Thomas Tuchel zelf aan na het late gelijkspel tegen Brighton. De achterstand op leider Manchester City bedraagt al 8 punten ondertussen.


De Blues blijven ook naast het veld niet gespaard van tegenslagen. Zo zagen ze eerder Ben Chillwell uitvallen en zullen ze waarschijnlijk niet meer op hem kunnen rekenen voor de rest van het seizoen. Daardoor lijkt Chelsea deze winter al op zoek te moeten gaan naar een nieuwe pion voor de linksachterpositie. Verschillende namen werden al genoemd, maar volgens Calciomercato staat een kracht van AC Milan helemaal bovenaan het lijstje.

Het Italiaanse medium meldt namelijk dat Chelsea Theo Hernandez zou willen weghalen bij AC Milan. De 24-jarige Fransman staat in Lombardije nog onder contract tot 30 juni 2024. De Rossoneri zouden boter bij de vis willen en minstens 60 miljoen euro willen vangen voor de Franse international. Volgens Transfermarkt is hij dan weer 48 miljoen euro waard.

KILLER VAN DE RODE DUIVELS

De naam Theo Hernandez zal ongetwijfeld een belletje doen rinkelen. De linksachter was in het Nations League-duel tegen Frankrijk in de Final Four namelijk de boeman van dienst voor onze nationale ploeg. De Duivels waren in de eerste helft op een 2-0-voorsprong geklommen via Carrasco en Lukaku, maar de Fransen zetten de scheve situatie nog helemaal recht na de pauze.

Benzema en Mbappé zorgden voor de aansluitingstreffer en de gelijkmaker. Hernandez zette de kroon op het werk met een harde trap in de 90ste minuut. De Fransen legden vervolgens de Spanjaarden over de knie in de finale, de Belgen verloren in de troostfinale van Italië. 

 

JOUW MENING TELT:
Zou dat een goede vervanger zijn?

Meest recent

Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

9
9
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

19
19
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

55
55
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

214
214
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

142
142
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

364
364
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

938
938
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

77
77
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

75
75
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

142
142
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

80
80
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

535
535
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

32
32
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

168
168
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

282
282
'Rapid Wenen plukt smaakmaker weg bij AA Gent'

AA Gent gaat mogelijk een van zijn aanvallende krachten verliezen. VoetbalNieuws weet dat Rapid ...

340
340
WK Clubs: Messi opgelucht na sensationele fase, Atlético in nesten

In de Verenigde Staten wordt momenteel het gloednieuwe WK voor clubteams afgewerkt. In Groep A kon ...

69
69
'Vanden Borre duikt plots op bij Belgische eersteklasser'

Anthony Vanden Borre was de voorbije jaren wat van de radar verdwenen. Maar de 29-voudige Rode ...

292
292
'Club zet zich schrap: nieuwe transferontwikkeling Jashari'

Ardon Jashari werd afgelopen seizoen door zijn collega's verkozen tot beste speler in de Jupiler Pro ...

774
774
'City gaat compleet los: vijfde (!) zomeraanwinst binnen'

Manchester City start woensdag zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het Marokkaanse ...

167
167
Doelmannenklucht bij Anderlecht: Coosemans verraden?

Anderlecht leeft in een doelmannenklucht: Colin Coosemans schitterde afgelopen seizoen, maar ...

691
691
'Genk vreest vervelende clausule: exit steunpilaar dreigt'

Bij KRC Genk staat de voorbereiding op het komende seizoen alweer voor de deur. Aanstaande vrijdag ...

544
544
'Toptarget maakt zwaar offer voor droomtransfer Barça'

FC Barcelona was afgelopen seizoen de oppermachtige ploeg in Spanje en wil die suprematie in de ...

217
217

Meer sportnieuws