'AC Milan lonkt nadrukkelijk naar sterkhouder Genk'

door
'AC Milan lonkt nadrukkelijk naar sterkhouder Genk'

KRC Genk begon met hoge verwachtingen aan het seizoen en ging resoluut voor de landstitel, maar kon de verwachtingen tot dusver absoluut nog niet inlossen. De Limburgers staan op een teleurstellende negende plaats bij de jaarwisseling, zijn in de beker al uitgeschakeld en zagen ook al een einde komen aan hun Europees avontuur, nadat ze in de Europa League laatste werden in een poule met West Ham, Dinamo Zagreb en Rapid Wenen.


Het leidde in de Cegeka Arena al tot een trainerswissel, waarbij John van den Brom plaats moest maken voor Bernd Storck. Het lijkt ook niet uitgesloten dat er in januari spelers zullen vertrekken. Zeker één sterkhouder blijft alvast zeer gegeerd en kan in januari eindelijk de transfer krijgen waarop hij al een hele tijd aast. Volgens Corriere dello Sport lonkt AC Milan immers nadrukkelijk naar Jhon Lucumi.

De Rossoneri willen in januari hun verdediging versterken en sportieve bazen Paolo Maldini en Frederic Massara zouden daarvoor het profiel van Lucumi nadrukkelijk bestuderen. In principe wil Milan zijn nieuwe verdediger binnenhalen op huurbasis met aankoopoptie, maar in het geval van Lucumi zou een definitieve transfer tot de mogelijkheden behoren omdat de eisen van Genk niet al te hoog liggen.

NAPELS
De 23-jarige Colombiaan verlengde enkele maanden geleden nog zijn contract tot 2023, zodat Genk hem straks niet gratis de deur uit zou zien lopen. In ruil zal Lucumi wel de belofte gekregen hebben dat de club niet moeilijk zou doen bij een goed bod. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn waarde momenteel 13 miljoen euro en Genk zal wellicht vrede nemen met een bedrag in die richting. Al heeft Milan zeker nog geen gewonnen spel, want ook Napoli zou Lucumi blijven volgen.

LEES OOK: 'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

Zou AC Milan een goede optie zijn voor hem?

Meest recent

Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

3
3
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

28
28
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

151
151
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

49
49
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

42
42
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

84
84
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

128
128
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

81
81
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

48
48
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

62
62
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

140
140
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

142
142
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

28
28
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

123
123
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

211
211
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

68
68
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

312
312
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

193
193
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

188
188
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

128
128
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

89
89
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

120
120
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

48
48
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

284
284

Meer sportnieuws