'Xavi wil absoluut oude bekende Real Madrid'

door
'Xavi wil absoluut oude bekende Real Madrid'

FC Barcelona lijkt grootse plannen te hebben op de transfermarkt. Het tastte al zeer diep in de buidel om Ferran Torres weg te plukken bij Manchester City, maar daar zal het niet bij blijven. Er lijken nog enkele aanwinsten in de pijplijn te zitten en daarbij gaat Barça vooral de Spaanse toer op. Na Cesar Azpilicueta en José Gaya zouden ze immers nog een derde Spaanse international op hun lijstje gezet hebben.


Volgens AS dringt trainer Xavi in hoogsteigen persoon immers aan op de komst van niemand minder dan Alvaro Morata. Een transfer zou in Spanje voor de nodige deining zorgen, want de 29-jarige spits heeft natuurlijk een nadrukkelijk verleden bij aartsrivaal Real Madrid. Morata doorliep de jeugdopleiding bij de Koninklijke en speelde er ook twee periodes in het A-elftal, in de seizoenen 2013/14 en 2016/17.

Tegenwoordig komt Morata ook al voor de tweede keer in zijn carrière uit voor Juventus, dat het tegenwoordig financieel ook niet al te breed heeft. Van die situatie zou Barça willen profiteren. Alleen lijkt het niet evident te gaan worden om tot een deal voor Morata te komen, want dan zal er ook een akkoord gevonden moeten worden met Atletico Madrid. De Spaanse kampioen is nog altijd de moederclub van Morata en verhuurt hem met aankoopoptie aan Juve. De banden tussen die clubs zijn wel goed na de recente transfers van Luis Suarez en Antoine Griezmann.

CONTACT
De eerste contacten tussen Barça en Morata zouden alvast gelegd zijn, waarbij het Xavi zelf zou zijn die het initiatief genomen heeft. Er is echter nog een ander obstakel voor een transfer van de spits, die ook nog voor Chelsea uitkwam. Barça moet immers eerst nog enkele spelers verkopen en zijn loonmassa doen zakken vooraleer het de financiële ruimte heeft om Morata aan zijn selectie toe te voegen.

LEES OOK: FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

Zou Morata een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

55
55
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

24
24
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

126
126
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

25
25
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

58
58
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

74
74
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

271
271
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

136
136
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

449
449
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

426
426
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

98
98
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

159
159
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

191
191
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

195
195
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

315
315
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1179
1179
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

335
335
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

493
493
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

373
373
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

517
517
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

665
665
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

456
456
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

940
940
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

368
368

Meer sportnieuws