'Xavi wil absoluut oude bekende Real Madrid'

door
'Xavi wil absoluut oude bekende Real Madrid'

FC Barcelona lijkt grootse plannen te hebben op de transfermarkt. Het tastte al zeer diep in de buidel om Ferran Torres weg te plukken bij Manchester City, maar daar zal het niet bij blijven. Er lijken nog enkele aanwinsten in de pijplijn te zitten en daarbij gaat Barça vooral de Spaanse toer op. Na Cesar Azpilicueta en José Gaya zouden ze immers nog een derde Spaanse international op hun lijstje gezet hebben.


Volgens AS dringt trainer Xavi in hoogsteigen persoon immers aan op de komst van niemand minder dan Alvaro Morata. Een transfer zou in Spanje voor de nodige deining zorgen, want de 29-jarige spits heeft natuurlijk een nadrukkelijk verleden bij aartsrivaal Real Madrid. Morata doorliep de jeugdopleiding bij de Koninklijke en speelde er ook twee periodes in het A-elftal, in de seizoenen 2013/14 en 2016/17.

Tegenwoordig komt Morata ook al voor de tweede keer in zijn carrière uit voor Juventus, dat het tegenwoordig financieel ook niet al te breed heeft. Van die situatie zou Barça willen profiteren. Alleen lijkt het niet evident te gaan worden om tot een deal voor Morata te komen, want dan zal er ook een akkoord gevonden moeten worden met Atletico Madrid. De Spaanse kampioen is nog altijd de moederclub van Morata en verhuurt hem met aankoopoptie aan Juve. De banden tussen die clubs zijn wel goed na de recente transfers van Luis Suarez en Antoine Griezmann.

CONTACT
De eerste contacten tussen Barça en Morata zouden alvast gelegd zijn, waarbij het Xavi zelf zou zijn die het initiatief genomen heeft. Er is echter nog een ander obstakel voor een transfer van de spits, die ook nog voor Chelsea uitkwam. Barça moet immers eerst nog enkele spelers verkopen en zijn loonmassa doen zakken vooraleer het de financiële ruimte heeft om Morata aan zijn selectie toe te voegen.

LEES OOK: Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zou Morata een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

102
102
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

21
21
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

50
50
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

74
74
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

166
166
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

133
133
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

632
632
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

116
116
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

77
77
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

111
111
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

146
146
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

45
45
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

266
266
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

46
46
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

381
381
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

21
21
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

299
299
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

205
205
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

554
554
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

224
224
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

251
251
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

408
408
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

118
118
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

773
773
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

439
439

Meer sportnieuws