'Xavi wil absoluut oude bekende Real Madrid'

door
'Xavi wil absoluut oude bekende Real Madrid'

FC Barcelona lijkt grootse plannen te hebben op de transfermarkt. Het tastte al zeer diep in de buidel om Ferran Torres weg te plukken bij Manchester City, maar daar zal het niet bij blijven. Er lijken nog enkele aanwinsten in de pijplijn te zitten en daarbij gaat Barça vooral de Spaanse toer op. Na Cesar Azpilicueta en José Gaya zouden ze immers nog een derde Spaanse international op hun lijstje gezet hebben.


Volgens AS dringt trainer Xavi in hoogsteigen persoon immers aan op de komst van niemand minder dan Alvaro Morata. Een transfer zou in Spanje voor de nodige deining zorgen, want de 29-jarige spits heeft natuurlijk een nadrukkelijk verleden bij aartsrivaal Real Madrid. Morata doorliep de jeugdopleiding bij de Koninklijke en speelde er ook twee periodes in het A-elftal, in de seizoenen 2013/14 en 2016/17.

Tegenwoordig komt Morata ook al voor de tweede keer in zijn carrière uit voor Juventus, dat het tegenwoordig financieel ook niet al te breed heeft. Van die situatie zou Barça willen profiteren. Alleen lijkt het niet evident te gaan worden om tot een deal voor Morata te komen, want dan zal er ook een akkoord gevonden moeten worden met Atletico Madrid. De Spaanse kampioen is nog altijd de moederclub van Morata en verhuurt hem met aankoopoptie aan Juve. De banden tussen die clubs zijn wel goed na de recente transfers van Luis Suarez en Antoine Griezmann.

CONTACT
De eerste contacten tussen Barça en Morata zouden alvast gelegd zijn, waarbij het Xavi zelf zou zijn die het initiatief genomen heeft. Er is echter nog een ander obstakel voor een transfer van de spits, die ook nog voor Chelsea uitkwam. Barça moet immers eerst nog enkele spelers verkopen en zijn loonmassa doen zakken vooraleer het de financiële ruimte heeft om Morata aan zijn selectie toe te voegen.

POLL: Zou Morata een aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

15
15
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

88
88
Jan Vertonghen laat supporters watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

44
44
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

158
158
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

70
70
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

90
90
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

188
188
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

95
95
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

260
260
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

187
187
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

140
140
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

222
222
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

231
231
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

172
172
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

92
92
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

140
140
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

125
125
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

171
171
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws