'Twee zomeraanwinsten verlaten Standard al in januari'

door
'Twee zomeraanwinsten verlaten Standard al in januari'

Standard gaat de kern verder afslanken in januari. Bij Het Nieuwsblad ving men in de wandelgangen op dat de Rouches in de wintermercato mogelijk twee zomeraanwinsten al doorsturen. Zij konden nooit overtuigen in Luik.


De krant meldt de geruchten de ronde doen dat Daouda Peeters en Hamza Raifa mogelijk vroegtijdig terugkeren naar Juventus. De twee werden gehuurd van de Oude Dame, maar waren nooit een echte meerwaarde. Raifa moest voor de nodige creativiteit zorgen, maar de aanvallende middenvelder kwam in elf optredens amper 391 minuten in actie. Hij leverde één assist af, Onder Luka Elsner is hij steeds meer uit beeld verdwenen en hij haalt meer niet dan wel de wedstrijdselectie.

Van Peeters werd veel verwacht, maar de defensieve middenvelder liet ook geen geweldige indruk achter. De 22-jarige ex-speler van Club Brugge speelde aanvankelijk nog regelmatig, maar indrukwekkend was dat niet. De speler viel bovendien ook nog eens uit met een zenuwbacterie en daardoor lag hij meteen maanden buiten strijd. Standard zou de Belg dus ook willen terugsturen naar Juventus. In Turijn hebben zij ook geen toekomst meer.

UITTOCHT

Standard zou dus hopen om hen van de hand te doen, maar mogelijk zijn er nog vertrekkers. De Rouches hebben nood aan geld en het is niet uitgesloten dat er spelers voor miljoenen euro's van de hand worden gedaan. Gojko Cimirot, Kostas Laifis en Nicolas Raskin zijn namen die de ronde doen, vooral die laatste is een interessante speler voor buitenlandse clubs. Standard wist eerder Hugo Siquet voor 5 miljoen euro te verkopen aan Freiburg. Aan ingaande zijde zal de club wellicht enkel een beroep gaan doen op huurspelers.

LEES OOK: Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Logisch dat Standard hen wil terugsturen?

Meest recent

Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

2
2
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

61
61
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

25
25
'Salah vertrekt met slaande deuren: eerste bod onderweg'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

44
44
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

523
523
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

324
324
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

166
166
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1103
1103
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

487
487
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

258
258
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

887
887
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

1838
1838
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

747
747
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

1158
1158
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

1091
1091
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

1764
1764
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

2448
2448
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

2218
2218
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1243
1243
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

29
29
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

919
919
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

279
279
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

220
220
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

98
98
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

167
167

Meer sportnieuws