'Twee zomeraanwinsten verlaten Standard al in januari'

door
'Twee zomeraanwinsten verlaten Standard al in januari'

Standard gaat de kern verder afslanken in januari. Bij Het Nieuwsblad ving men in de wandelgangen op dat de Rouches in de wintermercato mogelijk twee zomeraanwinsten al doorsturen. Zij konden nooit overtuigen in Luik.


De krant meldt de geruchten de ronde doen dat Daouda Peeters en Hamza Raifa mogelijk vroegtijdig terugkeren naar Juventus. De twee werden gehuurd van de Oude Dame, maar waren nooit een echte meerwaarde. Raifa moest voor de nodige creativiteit zorgen, maar de aanvallende middenvelder kwam in elf optredens amper 391 minuten in actie. Hij leverde één assist af, Onder Luka Elsner is hij steeds meer uit beeld verdwenen en hij haalt meer niet dan wel de wedstrijdselectie.

Van Peeters werd veel verwacht, maar de defensieve middenvelder liet ook geen geweldige indruk achter. De 22-jarige ex-speler van Club Brugge speelde aanvankelijk nog regelmatig, maar indrukwekkend was dat niet. De speler viel bovendien ook nog eens uit met een zenuwbacterie en daardoor lag hij meteen maanden buiten strijd. Standard zou de Belg dus ook willen terugsturen naar Juventus. In Turijn hebben zij ook geen toekomst meer.

UITTOCHT

Standard zou dus hopen om hen van de hand te doen, maar mogelijk zijn er nog vertrekkers. De Rouches hebben nood aan geld en het is niet uitgesloten dat er spelers voor miljoenen euro's van de hand worden gedaan. Gojko Cimirot, Kostas Laifis en Nicolas Raskin zijn namen die de ronde doen, vooral die laatste is een interessante speler voor buitenlandse clubs. Standard wist eerder Hugo Siquet voor 5 miljoen euro te verkopen aan Freiburg. Aan ingaande zijde zal de club wellicht enkel een beroep gaan doen op huurspelers.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Logisch dat Standard hen wil terugsturen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

15
15
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

316
316
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

26
26
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

16
16
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

132
132
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

125
125
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

100
100
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

42
42
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

164
164
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

34
34
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

128
128
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

540
540
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

308
308
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

284
284
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

253
253
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

79
79
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

466
466
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

303
303
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

102
102
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

142
142
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

434
434

Meer sportnieuws