'Twee zomeraanwinsten verlaten Standard al in januari'

265 stemmen
'Twee zomeraanwinsten verlaten Standard al in januari'

Standard gaat de kern verder afslanken in januari. Bij Het Nieuwsblad ving men in de wandelgangen op dat de Rouches in de wintermercato mogelijk twee zomeraanwinsten al doorsturen. Zij konden nooit overtuigen in Luik.


De krant meldt de geruchten de ronde doen dat Daouda Peeters en Hamza Raifa mogelijk vroegtijdig terugkeren naar Juventus. De twee werden gehuurd van de Oude Dame, maar waren nooit een echte meerwaarde. Raifa moest voor de nodige creativiteit zorgen, maar de aanvallende middenvelder kwam in elf optredens amper 391 minuten in actie. Hij leverde één assist af, Onder Luka Elsner is hij steeds meer uit beeld verdwenen en hij haalt meer niet dan wel de wedstrijdselectie.

Van Peeters werd veel verwacht, maar de defensieve middenvelder liet ook geen geweldige indruk achter. De 22-jarige ex-speler van Club Brugge speelde aanvankelijk nog regelmatig, maar indrukwekkend was dat niet. De speler viel bovendien ook nog eens uit met een zenuwbacterie en daardoor lag hij meteen maanden buiten strijd. Standard zou de Belg dus ook willen terugsturen naar Juventus. In Turijn hebben zij ook geen toekomst meer.

UITTOCHT

Standard zou dus hopen om hen van de hand te doen, maar mogelijk zijn er nog vertrekkers. De Rouches hebben nood aan geld en het is niet uitgesloten dat er spelers voor miljoenen euro's van de hand worden gedaan. Gojko Cimirot, Kostas Laifis en Nicolas Raskin zijn namen die de ronde doen, vooral die laatste is een interessante speler voor buitenlandse clubs. Standard wist eerder Hugo Siquet voor 5 miljoen euro te verkopen aan Freiburg. Aan ingaande zijde zal de club wellicht enkel een beroep gaan doen op huurspelers.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Logisch dat Standard hen wil terugsturen?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

0
0
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

3
3
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

23
23
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

37
37
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

41
41
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

113
113
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

219
219
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

842
842
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

183
183
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

91
91
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

175
175
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

275
275
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

544
544
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

539
539
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

422
422
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

956
956
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

225
225
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

287
287
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

443
443
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

59
59
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

599
599
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

236
236
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186

Meer sportnieuws