Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

143
Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

Ronaldinho was ooit de beste speler ter wereld. De Braziliaan won in zijn carrière de Gouden Bal, de Champions League en het WK. Zowat de grootste prijzen die je kan winnen als voetballer.


Vandaag de dag is het Kylian Mbappé die aan de top staat. De Franse sneltrein van nog altijd maar 23 maakt al even het mooie weer bij Paris Saint-Germain. Met de Franse topclub won hij al meerdere titels en bekers, maar nog nooit de Champions League. Toch wel een gemis op het palmares van zowel de speler als de club. Maar misschien komt het er ooit nog van voor beide partijen. Met Lionel Messi hebben ze onlangs alvast een grote extra troef aan boord gehaald in de Franse hoofdstad, waar ook Ronaldinho ooit het mooie weer maakte.

RONALDINHO SPREEKT OVER TOEKOMST MBAPPÉ

Mbappé zou echter wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken. Zo trekt Real Madrid al geruime tijd aan zijn mouw. Ronaldinho laat zich op het YouTube-kanaal van de club uit over de toekomst van de Franse aanvaller. Hij denkt dat Mbappé nog een tijdje in het Parc des Princes te bewonderen zal zijn. "Alle spelers van de wereld willen bij Paris Saint-Germain spelen, de beste spelers van de wereld zitten bij PSG, dus zij zijn de beste club van de wereld. Dus ik kan me voorstellen dat Mbappé hier voor een lange tijd zal spelen", aldus de ex-Gouden Bal.

Ronaldinho zelf speelde van 2001 tot 2003 bij Paris Saint-Germain. Hij maakte er indruk met zijn dribbels en verkaste vervolgens naar het grote FC Barcelona. Dat betaalde 32,25 miljoen euro voor de dribbelaar. In de Catalaanse hoofdstad ontplofte Ronaldinho helemaal en won hij grote prijzen, zowel individueel als met zijn club.  


LEES OOK: Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Zal Mbappé na dit seizoen vertrekken?

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

37
37
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

16
16
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

164
164
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

75
75
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

122
122
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

250
250
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

112
112
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

104
104
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

482
482
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

139
139
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

93
93
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

114
114
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

79
79
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

306
306
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

56
56
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

124
124
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

236
236
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws