Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

143 stemmen
Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

Ronaldinho was ooit de beste speler ter wereld. De Braziliaan won in zijn carrière de Gouden Bal, de Champions League en het WK. Zowat de grootste prijzen die je kan winnen als voetballer.


Vandaag de dag is het Kylian Mbappé die aan de top staat. De Franse sneltrein van nog altijd maar 23 maakt al even het mooie weer bij Paris Saint-Germain. Met de Franse topclub won hij al meerdere titels en bekers, maar nog nooit de Champions League. Toch wel een gemis op het palmares van zowel de speler als de club. Maar misschien komt het er ooit nog van voor beide partijen. Met Lionel Messi hebben ze onlangs alvast een grote extra troef aan boord gehaald in de Franse hoofdstad, waar ook Ronaldinho ooit het mooie weer maakte.

RONALDINHO SPREEKT OVER TOEKOMST MBAPPÉ

Mbappé zou echter wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken. Zo trekt Real Madrid al geruime tijd aan zijn mouw. Ronaldinho laat zich op het YouTube-kanaal van de club uit over de toekomst van de Franse aanvaller. Hij denkt dat Mbappé nog een tijdje in het Parc des Princes te bewonderen zal zijn. "Alle spelers van de wereld willen bij Paris Saint-Germain spelen, de beste spelers van de wereld zitten bij PSG, dus zij zijn de beste club van de wereld. Dus ik kan me voorstellen dat Mbappé hier voor een lange tijd zal spelen", aldus de ex-Gouden Bal.

Ronaldinho zelf speelde van 2001 tot 2003 bij Paris Saint-Germain. Hij maakte er indruk met zijn dribbels en verkaste vervolgens naar het grote FC Barcelona. Dat betaalde 32,25 miljoen euro voor de dribbelaar. In de Catalaanse hoofdstad ontplofte Ronaldinho helemaal en won hij grote prijzen, zowel individueel als met zijn club.  


LEES OOK: 'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Zal Mbappé na dit seizoen vertrekken?

Meest recent

‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

61
61
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

104
104
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

36
36
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

37
37
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

62
62
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

114
114
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

165
165
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

218
218
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

448
448
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

108
108
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

918
918
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

311
311
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

108
108
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

490
490
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

291
291
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

239
239
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

355
355
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

468
468
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

127
127
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

628
628
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

252
252
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1115
1115
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

249
249
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

500
500

Meer sportnieuws