Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

door
Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

Ronaldinho was ooit de beste speler ter wereld. De Braziliaan won in zijn carrière de Gouden Bal, de Champions League en het WK. Zowat de grootste prijzen die je kan winnen als voetballer.


Vandaag de dag is het Kylian Mbappé die aan de top staat. De Franse sneltrein van nog altijd maar 23 maakt al even het mooie weer bij Paris Saint-Germain. Met de Franse topclub won hij al meerdere titels en bekers, maar nog nooit de Champions League. Toch wel een gemis op het palmares van zowel de speler als de club. Maar misschien komt het er ooit nog van voor beide partijen. Met Lionel Messi hebben ze onlangs alvast een grote extra troef aan boord gehaald in de Franse hoofdstad, waar ook Ronaldinho ooit het mooie weer maakte.

RONALDINHO SPREEKT OVER TOEKOMST MBAPPÉ

Mbappé zou echter wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken. Zo trekt Real Madrid al geruime tijd aan zijn mouw. Ronaldinho laat zich op het YouTube-kanaal van de club uit over de toekomst van de Franse aanvaller. Hij denkt dat Mbappé nog een tijdje in het Parc des Princes te bewonderen zal zijn. "Alle spelers van de wereld willen bij Paris Saint-Germain spelen, de beste spelers van de wereld zitten bij PSG, dus zij zijn de beste club van de wereld. Dus ik kan me voorstellen dat Mbappé hier voor een lange tijd zal spelen", aldus de ex-Gouden Bal.

Ronaldinho zelf speelde van 2001 tot 2003 bij Paris Saint-Germain. Hij maakte er indruk met zijn dribbels en verkaste vervolgens naar het grote FC Barcelona. Dat betaalde 32,25 miljoen euro voor de dribbelaar. In de Catalaanse hoofdstad ontplofte Ronaldinho helemaal en won hij grote prijzen, zowel individueel als met zijn club.  


LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Zal Mbappé na dit seizoen vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

2
2
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

7
7
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

27
27
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

46
46
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

178
178
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

163
163
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

38
38
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

234
234
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

224
224
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

171
171
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

288
288
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

243
243
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

28
28
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

224
224
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

43
43
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

108
108
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

229
229
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

191
191
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

152
152
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

200
200
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

393
393
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

537
537
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

837
837
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

187
187

Meer sportnieuws