Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

door
Ronaldinho laat licht schijnen op toekomst Mbappé

Ronaldinho was ooit de beste speler ter wereld. De Braziliaan won in zijn carrière de Gouden Bal, de Champions League en het WK. Zowat de grootste prijzen die je kan winnen als voetballer.


Vandaag de dag is het Kylian Mbappé die aan de top staat. De Franse sneltrein van nog altijd maar 23 maakt al even het mooie weer bij Paris Saint-Germain. Met de Franse topclub won hij al meerdere titels en bekers, maar nog nooit de Champions League. Toch wel een gemis op het palmares van zowel de speler als de club. Maar misschien komt het er ooit nog van voor beide partijen. Met Lionel Messi hebben ze onlangs alvast een grote extra troef aan boord gehaald in de Franse hoofdstad, waar ook Ronaldinho ooit het mooie weer maakte.

RONALDINHO SPREEKT OVER TOEKOMST MBAPPÉ

Mbappé zou echter wel eens snel andere oorden kunnen opzoeken. Zo trekt Real Madrid al geruime tijd aan zijn mouw. Ronaldinho laat zich op het YouTube-kanaal van de club uit over de toekomst van de Franse aanvaller. Hij denkt dat Mbappé nog een tijdje in het Parc des Princes te bewonderen zal zijn. "Alle spelers van de wereld willen bij Paris Saint-Germain spelen, de beste spelers van de wereld zitten bij PSG, dus zij zijn de beste club van de wereld. Dus ik kan me voorstellen dat Mbappé hier voor een lange tijd zal spelen", aldus de ex-Gouden Bal.

Ronaldinho zelf speelde van 2001 tot 2003 bij Paris Saint-Germain. Hij maakte er indruk met zijn dribbels en verkaste vervolgens naar het grote FC Barcelona. Dat betaalde 32,25 miljoen euro voor de dribbelaar. In de Catalaanse hoofdstad ontplofte Ronaldinho helemaal en won hij grote prijzen, zowel individueel als met zijn club.  


LEES OOK: 'Van hemel naar hel: Bayern-nachtmerrie voor Kompany'

Zal Mbappé na dit seizoen vertrekken?

Meest recent

Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

10
10
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

56
56
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

109
109
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

57
57
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

32
32
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

145
145
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

106
106
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

76
76
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

469
469
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

164
164
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

104
104
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

533
533
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

123
123
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

367
367
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

199
199
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

256
256
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

126
126
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

200
200
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

69
69
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

53
53
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

580
580
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

218
218
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

294
294
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

807
807
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

423
423

Meer sportnieuws