Na Diego nu ook broer Hugo Maradona overleden

door
Na Diego nu ook broer Hugo Maradona overleden

Diego Armando Maradona overleed meer dan een jaar geleden aan de gevolgen van een hartstilstand. Daarmee verloor de voetbalwereld een van haar allergrootste iconen ooit. 


Het ongeluk blijft de familie Maradona nu achtervolgen. Nu is ook Hugo, de jongere broer van Diego, overleden. Dat lezen we op de website van Napoli. "Napoli rouwt om het overlijden van Hugo Maradona. De gedachten van clubpresident Aurelio De Laurentiis, vice-president Edoardo De Laurentiis, officials, coachingstaf, de spelers en de hele SSC Napoli-familie gaan uit naar de familie Maradona na het trieste overlijden van Hugo", lezen we. Hugo Maradona overleed aan een hartstilstand. Hij werd 52.

ARGENTINOS JUNIORS

Hugo Maradona was net als zijn broer Diego een voetballer. Beiden begonnen ze hun carrière in eigen land, bij Argentinos Juniors. In het vervolg van zijn loopbaan koos hij voor avonturen bij onder meer het Italiaanse Ascoli, het Spaanse Rayo Vallecano en het Oostenrijkse Rapid Wien. Daarna kwam hij als voetballer ook terecht in onder andere Venezuela, Canada en Japan. Na zijn actieve carrière was hij aan de slag als coach. Zo trainde hij de Puerto Rico Islanders.

Hugo Maradona zal natuurlijk altijd in een adem genoemd worden met broer Diego. Pluisje was een van de allergrootste - zoniet de grootste - voetballers ooit en deed de harten van voetbalfans over ter wereld sneller slaan. Hij schonk Napoli twee titels, een beker, een supercup en een UEFA-cup. Argentinië maakte hij zowat eigenhandig wereldkampioen op het WK van 1986. Daarna werd hij trainer. Hij stond aan het hoofd van onder meer het Argentijnse nationale elftal. 

 

LEES OOK: Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Meest recent

Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

6
6
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

16
16
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

174
174
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

21
21
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

262
262
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

350
350
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

120
120
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

170
170
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

516
516
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

693
693
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

335
335
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

108
108
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

282
282
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

262
262
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

608
608
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

340
340
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

705
705
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

685
685
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

807
807
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

151
151
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

595
595
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1474
1474
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

799
799
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

248
248
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

486
486

Meer sportnieuws