Na Diego nu ook broer Hugo Maradona overleden

0 stemmen
Na Diego nu ook broer Hugo Maradona overleden

Diego Armando Maradona overleed meer dan een jaar geleden aan de gevolgen van een hartstilstand. Daarmee verloor de voetbalwereld een van haar allergrootste iconen ooit. 


Het ongeluk blijft de familie Maradona nu achtervolgen. Nu is ook Hugo, de jongere broer van Diego, overleden. Dat lezen we op de website van Napoli. "Napoli rouwt om het overlijden van Hugo Maradona. De gedachten van clubpresident Aurelio De Laurentiis, vice-president Edoardo De Laurentiis, officials, coachingstaf, de spelers en de hele SSC Napoli-familie gaan uit naar de familie Maradona na het trieste overlijden van Hugo", lezen we. Hugo Maradona overleed aan een hartstilstand. Hij werd 52.

ARGENTINOS JUNIORS

Hugo Maradona was net als zijn broer Diego een voetballer. Beiden begonnen ze hun carrière in eigen land, bij Argentinos Juniors. In het vervolg van zijn loopbaan koos hij voor avonturen bij onder meer het Italiaanse Ascoli, het Spaanse Rayo Vallecano en het Oostenrijkse Rapid Wien. Daarna kwam hij als voetballer ook terecht in onder andere Venezuela, Canada en Japan. Na zijn actieve carrière was hij aan de slag als coach. Zo trainde hij de Puerto Rico Islanders.

Hugo Maradona zal natuurlijk altijd in een adem genoemd worden met broer Diego. Pluisje was een van de allergrootste - zoniet de grootste - voetballers ooit en deed de harten van voetbalfans over ter wereld sneller slaan. Hij schonk Napoli twee titels, een beker, een supercup en een UEFA-cup. Argentinië maakte hij zowat eigenhandig wereldkampioen op het WK van 1986. Daarna werd hij trainer. Hij stond aan het hoofd van onder meer het Argentijnse nationale elftal. 

 

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Meest recent

België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

55
55
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

246
246
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

60
60
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

56
56
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

191
191
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

69
69
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

25
25
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

59
59
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

143
143
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

292
292
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

29
29
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

192
192
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

39
39
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

362
362
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

497
497
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

395
395
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

727
727
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

264
264
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

372
372
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

178
178
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

613
613
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

670
670
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

466
466
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

706
706

Meer sportnieuws