Na Diego nu ook broer Hugo Maradona overleden

door
Na Diego nu ook broer Hugo Maradona overleden

Diego Armando Maradona overleed meer dan een jaar geleden aan de gevolgen van een hartstilstand. Daarmee verloor de voetbalwereld een van haar allergrootste iconen ooit. 


Het ongeluk blijft de familie Maradona nu achtervolgen. Nu is ook Hugo, de jongere broer van Diego, overleden. Dat lezen we op de website van Napoli. "Napoli rouwt om het overlijden van Hugo Maradona. De gedachten van clubpresident Aurelio De Laurentiis, vice-president Edoardo De Laurentiis, officials, coachingstaf, de spelers en de hele SSC Napoli-familie gaan uit naar de familie Maradona na het trieste overlijden van Hugo", lezen we. Hugo Maradona overleed aan een hartstilstand. Hij werd 52.

ARGENTINOS JUNIORS

Hugo Maradona was net als zijn broer Diego een voetballer. Beiden begonnen ze hun carrière in eigen land, bij Argentinos Juniors. In het vervolg van zijn loopbaan koos hij voor avonturen bij onder meer het Italiaanse Ascoli, het Spaanse Rayo Vallecano en het Oostenrijkse Rapid Wien. Daarna kwam hij als voetballer ook terecht in onder andere Venezuela, Canada en Japan. Na zijn actieve carrière was hij aan de slag als coach. Zo trainde hij de Puerto Rico Islanders.

Hugo Maradona zal natuurlijk altijd in een adem genoemd worden met broer Diego. Pluisje was een van de allergrootste - zoniet de grootste - voetballers ooit en deed de harten van voetbalfans over ter wereld sneller slaan. Hij schonk Napoli twee titels, een beker, een supercup en een UEFA-cup. Argentinië maakte hij zowat eigenhandig wereldkampioen op het WK van 1986. Daarna werd hij trainer. Hij stond aan het hoofd van onder meer het Argentijnse nationale elftal. 

 

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

0
0
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

10
10
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

38
38
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

165
165
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

110
110
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

36
36
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

195
195
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

37
37
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

87
87
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

241
241
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

97
97
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

90
90
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

186
186
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

104
104
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

378
378
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

152
152
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

333
333
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

267
267
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

472
472
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

246
246
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

220
220
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

173
173
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws