'Xavi duidt Barça-aanwinst voor volgend seizoen aan'

door
'Xavi duidt Barça-aanwinst voor volgend seizoen aan'

FC Barcelona trapt de tweede helft van zijn seizoen aanstaande zondag op gang met een competitiematch tegen RCD Mallorca. In aanloop naar dat duel lijken de Catalanen al een eerste keer toe te slaan op de mercato. Zo zou Ferran Torres maandag nog worden voorgesteld als nieuwste aanwinst.


De jonge Spanjaard komt definitief over van Manchester City. Barça zou zo'n 55 miljoen euro betalen plus 10 miljoen euro aan variabelen. Gezien de financiële problemen wordt dat bedrag allicht in schijven verspreid. Bij SPORT weet men dat Torres zondag geland is op Catalaanse bodem. Maandagochtend zou hij zich dan weer in een lokaal ziekenhuis hebben gemeld voor het afleggen van zijn medische en fysieke testen. Indien de proeven succesvol zijn, zou de transfer officieel wereldkundig worden gemaakt.

Coach Xavi Hernandez krijgt dus zo de aanwinst waar hij al een tijdje op aast. Maar de transferhonger bij de voormalige middenvelder is hiermee allerminst gestild. Zo zou Xavi nog een speler van Manchester City hoog op zijn verlanglijstje hebben staan. Volgens Eurosport blijft het vizier immers ook op Raheem Sterling gericht. De trainer van Barça is al langer een fan van de Engelse international, die bij City niet altijd meer zeker is van een basisplaats.

ZOMERTRANSFER
Sterling zelf zou zo'n overstap alvast zien zitten. Al zal die er deze winter niet meer van komen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano wordt Torres de enige flankaanvaller die Barça in januari zal aantrekken. Naar volgend seizoen toe krijgen we echter een ander verhaal. Sterling gaat in de zomer ook zijn laatste contractjaar in bij City en dus kunnen de Catalanen hem dan mogelijk voor een schappelijke prijs binnen hengelen.

LEES OOK: "Real Madrid, Barcelona... Ze wilden me weghalen bij RSCA"

Trending:

Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Barça doet binnen de drie jaar weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'Renard verrast: Anderlecht blijft middenvelders stapelen'

RSC Anderlecht trok met een bijzonder ruime kern op oefenkamp naar Nederland, waar Besnik Hasi het ...

30
30
'Club Brugge all-in: oude bekende Anderlecht in aantocht'

De bankrekening wordt opnieuw serieus aangedikt bij Club Brugge, dat deze zomer wel zowat een halve ...

153
153
'Bommetje in Genk: steunpilaar dringt aan op transfer'

KRC Genk wilde de selectie graag zoveel mogelijk intact houden, maar nadat Christopher Bonsu Baah de ...

202
202
Anderlecht verwelkomt nieuwkomer: medische testen gepland

Besnik Hasi wil het oefenkamp in Renesse gebruiken om te snoeien in de al te ruime selectie van RSC ...

272
272
‘Club Brugge heeft z’n zinnen gezet op nieuwe prooi’

Langs uitgaande zijde rondt Club Brugge de ene deal na de andere af, en dus wordt er stilaan ook ...

278
278
Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

216
216
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

488
488
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

142
142
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

221
221
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

137
137
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

244
244
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

155
155
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

211
211
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

160
160
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

238
238
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

958
958
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

403
403
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

462
462
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

521
521
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

125
125
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

267
267
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

810
810
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

268
268
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

506
506
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

787
787

Meer sportnieuws