'Xavi duidt Barça-aanwinst voor volgend seizoen aan'

door
'Xavi duidt Barça-aanwinst voor volgend seizoen aan'

FC Barcelona trapt de tweede helft van zijn seizoen aanstaande zondag op gang met een competitiematch tegen RCD Mallorca. In aanloop naar dat duel lijken de Catalanen al een eerste keer toe te slaan op de mercato. Zo zou Ferran Torres maandag nog worden voorgesteld als nieuwste aanwinst.


De jonge Spanjaard komt definitief over van Manchester City. Barça zou zo'n 55 miljoen euro betalen plus 10 miljoen euro aan variabelen. Gezien de financiële problemen wordt dat bedrag allicht in schijven verspreid. Bij SPORT weet men dat Torres zondag geland is op Catalaanse bodem. Maandagochtend zou hij zich dan weer in een lokaal ziekenhuis hebben gemeld voor het afleggen van zijn medische en fysieke testen. Indien de proeven succesvol zijn, zou de transfer officieel wereldkundig worden gemaakt.

Coach Xavi Hernandez krijgt dus zo de aanwinst waar hij al een tijdje op aast. Maar de transferhonger bij de voormalige middenvelder is hiermee allerminst gestild. Zo zou Xavi nog een speler van Manchester City hoog op zijn verlanglijstje hebben staan. Volgens Eurosport blijft het vizier immers ook op Raheem Sterling gericht. De trainer van Barça is al langer een fan van de Engelse international, die bij City niet altijd meer zeker is van een basisplaats.

ZOMERTRANSFER
Sterling zelf zou zo'n overstap alvast zien zitten. Al zal die er deze winter niet meer van komen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano wordt Torres de enige flankaanvaller die Barça in januari zal aantrekken. Naar volgend seizoen toe krijgen we echter een ander verhaal. Sterling gaat in de zomer ook zijn laatste contractjaar in bij City en dus kunnen de Catalanen hem dan mogelijk voor een schappelijke prijs binnen hengelen.

LEES OOK: 'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

Barça doet binnen de drie jaar weer mee voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

19
19
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

97
97
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

83
83
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

77
77
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

78
78
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

137
137
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

174
174
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

44
44
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

202
202
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

132
132
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

241
241
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

103
103
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

194
194
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

41
41
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

270
270
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

377
377
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1368
1368
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

263
263
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

166
166
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

125
125
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

126
126
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

135
135
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

224
224
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

279
279
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

244
244

Meer sportnieuws