Lukaku verbluft Engeland: "Zette Chelsea in vuur en vlam"

147 stemmen
Lukaku verbluft Engeland:

In de Engelse titelstrijd liet Chelsea FC tijdens de voorbije weken dure steken vallen. Maar zondagavond op het veld van Aston Villa kon de meest recente Champions League-winnaar aanknopen met een overwinning. De Blues haalden het met 1-3 en daar had Romelu Lukaku een groot aandeel in.


De Rode Duivel was eind vorige week pas teruggekeerd op training na zijn corona-besmetting. Logischerwijs begon hij dan ook op de bank. Maar in de tweede helft werd de spits toch tussen de lijnen gebracht. Met succes. Zo tekende Lukaku zelf voor de 1-2 en in het slot van de wedstrijd versierde hij ook nog eens een strafschop. In de Engelse pers weerklinkt de lofzang dan ook luid. Analist Jamie Redknapp is eveneens lovend.

Zo ziet de ex-coach in Lukaku een potentiële kampioenenmaker. "Lukaku heeft Chelsea eigenhandig teruggebracht in de titelrace", klonk het bij Sky Sports. "Hij was de ontbrekende vonk die het elftal weer in vuur en vlam zette. Vanaf het moment dat hij op het veld stond, maakte hij het verschil. Alles viel samen en Lukaku voegde een groot stuk zelfvertrouwen toe."

GEEN FAVORIET
Chelsea staat wel alweer zes punten achter op leider Manchester City. Volgens Redknapp zijn de Blues dan ook geen favorieten. "City en Liverpool zijn naar mijn mening beter. Chelsea moet hopen dat Manchester City zich verslikt. Mochten zij alsnog een grote rol gaan spelen in deze titelstrijd, dan zal het aandeel van Lukaku enorm zijn. Met hem, en spelers als N'Golo Kanté, op het veld is Chelsea een heel ander en véél beter team."

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Chelsea wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Genk casht miljoenen: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

20
20
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

162
162
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

19
19
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

62
62
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

76
76
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

19
19
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

66
66
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

479
479
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

88
88
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

176
176
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

252
252
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

64
64
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

133
133
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

111
111
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

180
180
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

105
105
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

139
139
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

364
364
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

164
164
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

162
162
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

97
97
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

176
176

Meer sportnieuws