Renard haalt stevig uit naar Venanzi

244 stemmen
Renard haalt stevig uit naar Venanzi

Olivier Renard werkt momenteel bij het Canadese Montréal. De ex-werknemer van Standard, KV Mechelen en Royal Antwerp FC werd door Dejan Veljkovic genoemd in zijn verklaringen. Renard zou zichzelf hebben verrijkt en Bruno Venanzi diende klacht in. Renard reageerde voor het eerst en trekt van leer.


"Ik heb van 10 februari 2020 tot nu niemand van het politie of justitie gehoord over deze zaak, ik hoor alles via de media. Ik vind het opvallend dat Venanzi klacht tegen mij indient. Er is maar één persoon die beslist wat er op de club gebeurt. Dat is Bruno Venanzi. Alle documenten, of het nu overeenkomsten of contracten zijn, worden opgesteld door Pierre Locht (juridisch adviseur), door Pierre Jacquet (algemeen secretaris) en nagelezen door Alexandre Grosjean (CEO). En er wordt geen document opgesteld zonder de toestemming van Bruno Venanzi”, zegt hij aan La Capitale.

EDMILSON

"De specialiteit van Bruno Venanzi is om te zeggen: "Ik ben het niet, hij is het". Of: "Misschien was ik naïef in dit dossier, ik lette niet op..." Het is nooit zijn schuld. Het was de schuld van Bob Claes, dan Daniel Van Buyten, Christophe Henrotay, Olivier Renard, Benjamin Nicaise, Michel Preud’homme… Standard is betrokken in drie dossiers (Henrotay, Veljkovic en Edmilson, nvdr.) en ze zochten naar een zondebok (Renard, nvdr.) om de aandacht af te leiden."

Over de zaak-Edmilson is Venanzi gerust, maar volgens Renard kan hij dat maar beter niet zijn. Volgens hem is het een zwaar dossier en hij vraagt zich af of justitie en de FIFA dit zomaar laten passeren. Volgens Renard, die toegeeft in dit dossier wél verhoord te zijn, is het heel duidelijk wie wat heeft gedaan. STVV moet nog 1,28 miljoen euro ontvangen en er zou sprake zijn geweest van valsheid in geschrifte.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

🚀

Is de positie van Venanzi als voorzitter nog houdbaar?

Meest recent

'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

39
39
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

8
8
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

14
14
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

37
37
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

195
195
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

31
31
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

295
295
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

548
548
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

99
99
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

83
83
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

256
256
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

102
102
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

38
38
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

76
76
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

179
179
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

348
348
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

34
34
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

208
208
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

45
45
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

395
395
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

516
516
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

409
409
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

795
795
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

282
282

Meer sportnieuws