Renard haalt stevig uit naar Venanzi

244 stemmen
Renard haalt stevig uit naar Venanzi

Olivier Renard werkt momenteel bij het Canadese Montréal. De ex-werknemer van Standard, KV Mechelen en Royal Antwerp FC werd door Dejan Veljkovic genoemd in zijn verklaringen. Renard zou zichzelf hebben verrijkt en Bruno Venanzi diende klacht in. Renard reageerde voor het eerst en trekt van leer.


"Ik heb van 10 februari 2020 tot nu niemand van het politie of justitie gehoord over deze zaak, ik hoor alles via de media. Ik vind het opvallend dat Venanzi klacht tegen mij indient. Er is maar één persoon die beslist wat er op de club gebeurt. Dat is Bruno Venanzi. Alle documenten, of het nu overeenkomsten of contracten zijn, worden opgesteld door Pierre Locht (juridisch adviseur), door Pierre Jacquet (algemeen secretaris) en nagelezen door Alexandre Grosjean (CEO). En er wordt geen document opgesteld zonder de toestemming van Bruno Venanzi”, zegt hij aan La Capitale.

EDMILSON

"De specialiteit van Bruno Venanzi is om te zeggen: "Ik ben het niet, hij is het". Of: "Misschien was ik naïef in dit dossier, ik lette niet op..." Het is nooit zijn schuld. Het was de schuld van Bob Claes, dan Daniel Van Buyten, Christophe Henrotay, Olivier Renard, Benjamin Nicaise, Michel Preud’homme… Standard is betrokken in drie dossiers (Henrotay, Veljkovic en Edmilson, nvdr.) en ze zochten naar een zondebok (Renard, nvdr.) om de aandacht af te leiden."

Over de zaak-Edmilson is Venanzi gerust, maar volgens Renard kan hij dat maar beter niet zijn. Volgens hem is het een zwaar dossier en hij vraagt zich af of justitie en de FIFA dit zomaar laten passeren. Volgens Renard, die toegeeft in dit dossier wél verhoord te zijn, is het heel duidelijk wie wat heeft gedaan. STVV moet nog 1,28 miljoen euro ontvangen en er zou sprake zijn geweest van valsheid in geschrifte.

LEES OOK: Wilmots komt met ferme tegenvaller voor Standard

Is de positie van Venanzi als voorzitter nog houdbaar?

Meest recent

Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

0
0
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

45
45
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

25
25
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

123
123
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

41
41
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

53
53
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

75
75
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

499
499
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

21
21
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

41
41
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

60
60
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

199
199
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

115
115
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

133
133
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

218
218
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

71
71
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

120
120
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

32
32
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

128
128
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

143
143
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

94
94
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

412
412
'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

Bernardo Silva heeft Manchester City transfervrij verlaten. De middenvelder kan daardoor gratis bij ...

137
137
Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

SK Beveren promoveerde naar de Jupiler Pro League, maar achteraf kwam er nieuws dat de Amerikaanse ...

432
432
Anderlecht geeft vier jonge talenten kans bij A-kern

RSC Anderlecht zit nog steeds op een berg talent, zoals we jullie al eerder meedeelden. Zoals ...

234
234

Meer sportnieuws