Renard haalt stevig uit naar Venanzi

244 stemmen
Renard haalt stevig uit naar Venanzi

Olivier Renard werkt momenteel bij het Canadese Montréal. De ex-werknemer van Standard, KV Mechelen en Royal Antwerp FC werd door Dejan Veljkovic genoemd in zijn verklaringen. Renard zou zichzelf hebben verrijkt en Bruno Venanzi diende klacht in. Renard reageerde voor het eerst en trekt van leer.


"Ik heb van 10 februari 2020 tot nu niemand van het politie of justitie gehoord over deze zaak, ik hoor alles via de media. Ik vind het opvallend dat Venanzi klacht tegen mij indient. Er is maar één persoon die beslist wat er op de club gebeurt. Dat is Bruno Venanzi. Alle documenten, of het nu overeenkomsten of contracten zijn, worden opgesteld door Pierre Locht (juridisch adviseur), door Pierre Jacquet (algemeen secretaris) en nagelezen door Alexandre Grosjean (CEO). En er wordt geen document opgesteld zonder de toestemming van Bruno Venanzi”, zegt hij aan La Capitale.

EDMILSON

"De specialiteit van Bruno Venanzi is om te zeggen: "Ik ben het niet, hij is het". Of: "Misschien was ik naïef in dit dossier, ik lette niet op..." Het is nooit zijn schuld. Het was de schuld van Bob Claes, dan Daniel Van Buyten, Christophe Henrotay, Olivier Renard, Benjamin Nicaise, Michel Preud’homme… Standard is betrokken in drie dossiers (Henrotay, Veljkovic en Edmilson, nvdr.) en ze zochten naar een zondebok (Renard, nvdr.) om de aandacht af te leiden."

Over de zaak-Edmilson is Venanzi gerust, maar volgens Renard kan hij dat maar beter niet zijn. Volgens hem is het een zwaar dossier en hij vraagt zich af of justitie en de FIFA dit zomaar laten passeren. Volgens Renard, die toegeeft in dit dossier wél verhoord te zijn, is het heel duidelijk wie wat heeft gedaan. STVV moet nog 1,28 miljoen euro ontvangen en er zou sprake zijn geweest van valsheid in geschrifte.

LEES OOK: Euvrard verrast iedereen met transfernieuws bij Standard

Is de positie van Venanzi als voorzitter nog houdbaar?

Meest recent

'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

17
17
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

72
72
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

115
115
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

226
226
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

193
193
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

203
203
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

148
148
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

97
97
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

69
69
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

249
249
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

122
122
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

731
731
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

161
161
Van Gucht zorgt voor nieuwe storm met bizar liefdesspektakel

Voor Ruben Van Gucht kwam eind vorige week een einde aan een razend drukke periode. Eerst was hij ...

169
169
Hubert vol lof over smaakmaker: "Een echte winnaar"

Union SG won de supercup van Club Brugge. Pas na de wissels in de tweede helft kwam de bekerwinnaar ...

58
58
Is Club Brugge klaar? Leko met verrassend oordeel

Club Brugge verloor de supercup, toch een tegenvallertje. Coach Ivan Leko sprak na de nederlaag via ...

590
590
Euvrard verrast iedereen met transfernieuws bij Standard

Standard heeft zijn voorbereiding afgesloten met een 1-0-zege tegen het Duitse Bielefeld. Trainer ...

250
250
Tresoldi reageert na alle transferperikelen

Club Brugge verloor zijn eerste officiële match van het seizoen. Union SG won na het nemen van ...

489
489
Godts naar PSG? Cruijff en makelaar spelen open kaart

Trekt Mika Godts naar PSG? De onderhandelingen lijken weldra op te starten. Godts werd alvast gezien ...

111
111
Adriano Bertaccini smelt na hartverwarmend eerbetoon

Adriano Bertaccini kan niet alleen rekenen op de steun van de Anderlecht-fans. Ook naast het veld ...

240
240
Heeft Anderlecht plots twee spelers vastgelegd?

RSC Anderlecht maakt zich klaar voor het treffen met PAOK Saloniki, maar ook RSCA Futures is bezig ...

221
221
'Club Brugge en KRC Genk naderen: topdeal in de maak'

Club Brugge is bezig met een serieus transferoffensief. Het zou zomaar kunnen dat de Bruggelingen de ...

1071
1071
Van Crombrugge oogst veel kritiek na openhartig verhaal

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit momenteel op een 'dood' spoor. De voormalige ...

279
279
KV Mechelen heeft volgende miljoenendeal helemaal beet

De kassa rinkelt alweer bij KV Mechelen. De Maneblussers hebben vandaag de uitgaande transfer van ...

98
98
Lommel SK flikt het weer en shopt bij Manchester City

Lommel SK schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. De Limburgse eersteklasser ...

59
59

Meer sportnieuws