Renard haalt stevig uit naar Venanzi

244
Renard haalt stevig uit naar Venanzi

Olivier Renard werkt momenteel bij het Canadese Montréal. De ex-werknemer van Standard, KV Mechelen en Royal Antwerp FC werd door Dejan Veljkovic genoemd in zijn verklaringen. Renard zou zichzelf hebben verrijkt en Bruno Venanzi diende klacht in. Renard reageerde voor het eerst en trekt van leer.


"Ik heb van 10 februari 2020 tot nu niemand van het politie of justitie gehoord over deze zaak, ik hoor alles via de media. Ik vind het opvallend dat Venanzi klacht tegen mij indient. Er is maar één persoon die beslist wat er op de club gebeurt. Dat is Bruno Venanzi. Alle documenten, of het nu overeenkomsten of contracten zijn, worden opgesteld door Pierre Locht (juridisch adviseur), door Pierre Jacquet (algemeen secretaris) en nagelezen door Alexandre Grosjean (CEO). En er wordt geen document opgesteld zonder de toestemming van Bruno Venanzi”, zegt hij aan La Capitale.

EDMILSON

"De specialiteit van Bruno Venanzi is om te zeggen: "Ik ben het niet, hij is het". Of: "Misschien was ik naïef in dit dossier, ik lette niet op..." Het is nooit zijn schuld. Het was de schuld van Bob Claes, dan Daniel Van Buyten, Christophe Henrotay, Olivier Renard, Benjamin Nicaise, Michel Preud’homme… Standard is betrokken in drie dossiers (Henrotay, Veljkovic en Edmilson, nvdr.) en ze zochten naar een zondebok (Renard, nvdr.) om de aandacht af te leiden."

Over de zaak-Edmilson is Venanzi gerust, maar volgens Renard kan hij dat maar beter niet zijn. Volgens hem is het een zwaar dossier en hij vraagt zich af of justitie en de FIFA dit zomaar laten passeren. Volgens Renard, die toegeeft in dit dossier wél verhoord te zijn, is het heel duidelijk wie wat heeft gedaan. STVV moet nog 1,28 miljoen euro ontvangen en er zou sprake zijn geweest van valsheid in geschrifte.

LEES OOK: Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

Is de positie van Venanzi als voorzitter nog houdbaar?

Meest recent

Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

24
24
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

43
43
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

28
28
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

49
49
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

17
17
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

23
23
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

34
34
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

82
82
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

80
80
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

82
82
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

121
121
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

424
424
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

361
361
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

377
377
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

440
440
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

550
550
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

426
426
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

123
123
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

56
56
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

47
47
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

142
142
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

184
184
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

47
47
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

40
40
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

108
108

Meer sportnieuws