Blessin vernietigend voor KVO, Storck opgetogen

door
Blessin vernietigend voor KVO, Storck opgetogen

Een zwak KV Oostende heeft het jaar afgesloten met een zware thuisnederlaag. KRC Genk was met 0-4 meer dan een maatje te groot. De Limburgers pakken zo zeven punten in hun laatste drie duels.


De wedstrijd aan de kust lag al snel in een beslissende plooi. Ugbo zette in de zesde minuut de 0-1 al op het bord. Ito zorgde in de twaalfde minuut zelfs al voor 0-2. De 0-3-ruststand kwam er na een doelpunt van Muñoz tien minuten voor de koffiepauze. Genk deed er in de tweede helft nog eentje bij. De vierde treffer kwam op naam van Hrosovsky. Zo gaan de Limburgers met een goed gevoel het nieuwe jaar in.

DUITSE COACHES REAGEREN

KVO-coach Alexander Blessin was na de wedstrijd niet te spreken over zijn ploeg. Vooral voor de getoonde mentaliteit kon hij geen begrip opbrengen. "We speelden vandaag met een heel jong team en dan kan je duels verliezen of een slechte pass geven. Maar het gedrag op het veld was niet oké. Bij een ervaren team als Genk zag je hoe ze steeds terugsprintten, terwijl wij alles al joggend deden. Dan breng je gewoon te weinig", tekende Sporza op.

Bij die andere Duitste trainer, Bern Storck, hoorden we heel wat andere geluiden. Hij was net heel opgetogen over de prestatie van zijn ploeg. "Vanaf de eerste minuut waren we zeer geconcentreerd en gaven we weinig ruimte aan Oostende. We hebben de kwaliteiten en dat zag je ook aan het aantal kansen dat we creëerden. Ik ben heel gelukkig en moet mijn ploeg feliciteren", aldus Storck.

LEES OOK: ‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Speelt Genk nog POI?

Meest recent

Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

138
138
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

84
84
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

454
454
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

44
44
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

38
38
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

96
96
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

43
43
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

67
67
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

332
332
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

209
209
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

76
76
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

212
212
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

34
34
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

108
108
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

220
220
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

176
176
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

387
387
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

233
233
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

94
94
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

255
255
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

362
362
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

123
123
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

68
68

Meer sportnieuws