Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

68
Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

Virton sluit het jaar af op de laatste plaats in de 1B Pro League. De Luxemburgers wisten dit seizoen nog maar drie keer te winnen. Zij willen in 2022 het behoud veiligstellen en de mercato is er al volop aan de gang.


Virton nam niet zo lang geleden bovendien afscheid van trainer Christophe Grégoire. De ex-speler van RSC Anderlecht en AA Gent werd eind juli aangesteld als coach in Gaume, maar mocht eerder deze maand ophoepelen. Lang hebben ze niet getalmd bij Virton om een opvolger voor te stellen. De Franse Uruguayaan Pablo Correa kreeg de sportieve touwtjes in handen in de provincie Luxemburg. Hij stond in het verleden al aan het hoofd van onder meer AJ Auxerre en AS Nancy.

De nieuwe trainer van Virton sprak op de persconferentie waarop hij voorgesteld werd meteen over nieuwe transfers. Hij wil graag enkele aanwinsten binnenhalen, het liefst één per linie. Hij werd daarin bijgetreden door zijn sportief directeur Tom Van den Abbeele. Die had het over drie mogelijke versterkingen. En hij heeft de daad nu bij het woord gevoegd met al een eerste transfer.

FRANSE VERDEDIGER     

Op het officiële twitterkanaal van Virton zien we namelijk dat de club een Franse verdediger gestrikt heeft. De 30-jarige William Rémy komt de rangen versterken. Die verdiende in het verleden zijn strepen bij RC Lens, Dijon, Montpellier en Legia Warschau. De club voegt eraan toe dat hij meer dan 100 matchen gespeeld heeft in de Ligue 1/Ligue 2. Rémy zat vanaf begin dit jaar zonder club nadat zijn contract in Polen niet verlengd werd.

Daar komt nu ook nog eens de transfer van linksachter Prosper Mendy bij. Virton maakte bekend dat de ex-speler van Francs Borains, Badajoz en Stromsgodset een contract tekende. 

LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Een goede transfer van Virton?

Meest recent

OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Oud-Heverlee Leuven heeft in de Jupiler Pro League een nieuwe pokerslag geïncasseerd. OHL leek ...

27
27
Westerlo stunt tegen Standard: Charaï looft reactie

Westerlo won met 4-2 van Standard Luik. De Rouches waren nochtans goed aan het seizoen begonnen, ...

13
13
Mevrouw De Bruyne verrast met hartverscheurend verhaal

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

43
43
Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

40
40
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

89
89
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

75
75
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

70
70
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

239
239
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

104
104
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

346
346
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

176
176
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

393
393
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

312
312
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

464
464
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

307
307
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

107
107
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

91
91
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

48
48
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

202
202
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

150
150
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

239
239
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

238
238
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

383
383
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

79
79
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

69
69

Meer sportnieuws