Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

door
Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

Virton sluit het jaar af op de laatste plaats in de 1B Pro League. De Luxemburgers wisten dit seizoen nog maar drie keer te winnen. Zij willen in 2022 het behoud veiligstellen en de mercato is er al volop aan de gang.


Virton nam niet zo lang geleden bovendien afscheid van trainer Christophe Grégoire. De ex-speler van RSC Anderlecht en AA Gent werd eind juli aangesteld als coach in Gaume, maar mocht eerder deze maand ophoepelen. Lang hebben ze niet getalmd bij Virton om een opvolger voor te stellen. De Franse Uruguayaan Pablo Correa kreeg de sportieve touwtjes in handen in de provincie Luxemburg. Hij stond in het verleden al aan het hoofd van onder meer AJ Auxerre en AS Nancy.

De nieuwe trainer van Virton sprak op de persconferentie waarop hij voorgesteld werd meteen over nieuwe transfers. Hij wil graag enkele aanwinsten binnenhalen, het liefst één per linie. Hij werd daarin bijgetreden door zijn sportief directeur Tom Van den Abbeele. Die had het over drie mogelijke versterkingen. En hij heeft de daad nu bij het woord gevoegd met al een eerste transfer.

FRANSE VERDEDIGER     

Op het officiële twitterkanaal van Virton zien we namelijk dat de club een Franse verdediger gestrikt heeft. De 30-jarige William Rémy komt de rangen versterken. Die verdiende in het verleden zijn strepen bij RC Lens, Dijon, Montpellier en Legia Warschau. De club voegt eraan toe dat hij meer dan 100 matchen gespeeld heeft in de Ligue 1/Ligue 2. Rémy zat vanaf begin dit jaar zonder club nadat zijn contract in Polen niet verlengd werd.

Daar komt nu ook nog eens de transfer van linksachter Prosper Mendy bij. Virton maakte bekend dat de ex-speler van Francs Borains, Badajoz en Stromsgodset een contract tekende. 

Een goede transfer van Virton?

Meest recent

Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

16
16
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

17
17
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

11
11
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

31
31
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

82
82
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

71
71
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

41
41
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

205
205
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

76
76
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

61
61
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

179
179
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

135
135
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

814
814
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

222
222
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

424
424
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

501
501
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

381
381
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

121
121
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

208
208
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

217
217
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

266
266
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

107
107
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

249
249
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

627
627
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

81
81

Meer sportnieuws