Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

door
Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

Virton sluit het jaar af op de laatste plaats in de 1B Pro League. De Luxemburgers wisten dit seizoen nog maar drie keer te winnen. Zij willen in 2022 het behoud veiligstellen en de mercato is er al volop aan de gang.


Virton nam niet zo lang geleden bovendien afscheid van trainer Christophe Grégoire. De ex-speler van RSC Anderlecht en AA Gent werd eind juli aangesteld als coach in Gaume, maar mocht eerder deze maand ophoepelen. Lang hebben ze niet getalmd bij Virton om een opvolger voor te stellen. De Franse Uruguayaan Pablo Correa kreeg de sportieve touwtjes in handen in de provincie Luxemburg. Hij stond in het verleden al aan het hoofd van onder meer AJ Auxerre en AS Nancy.

De nieuwe trainer van Virton sprak op de persconferentie waarop hij voorgesteld werd meteen over nieuwe transfers. Hij wil graag enkele aanwinsten binnenhalen, het liefst één per linie. Hij werd daarin bijgetreden door zijn sportief directeur Tom Van den Abbeele. Die had het over drie mogelijke versterkingen. En hij heeft de daad nu bij het woord gevoegd met al een eerste transfer.

FRANSE VERDEDIGER     

Op het officiële twitterkanaal van Virton zien we namelijk dat de club een Franse verdediger gestrikt heeft. De 30-jarige William Rémy komt de rangen versterken. Die verdiende in het verleden zijn strepen bij RC Lens, Dijon, Montpellier en Legia Warschau. De club voegt eraan toe dat hij meer dan 100 matchen gespeeld heeft in de Ligue 1/Ligue 2. Rémy zat vanaf begin dit jaar zonder club nadat zijn contract in Polen niet verlengd werd.

Daar komt nu ook nog eens de transfer van linksachter Prosper Mendy bij. Virton maakte bekend dat de ex-speler van Francs Borains, Badajoz en Stromsgodset een contract tekende. 

Een goede transfer van Virton?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

23
23
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

88
88
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

121
121
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

387
387
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

382
382
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

33
33
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

327
327
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

107
107
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

107
107
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

212
212
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

104
104
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

58
58
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

228
228
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

181
181
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

243
243
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

338
338
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

429
429
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

213
213
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

340
340
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

70
70
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

273
273

Meer sportnieuws