Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

68 stemmen
Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

Virton sluit het jaar af op de laatste plaats in de 1B Pro League. De Luxemburgers wisten dit seizoen nog maar drie keer te winnen. Zij willen in 2022 het behoud veiligstellen en de mercato is er al volop aan de gang.


Virton nam niet zo lang geleden bovendien afscheid van trainer Christophe Grégoire. De ex-speler van RSC Anderlecht en AA Gent werd eind juli aangesteld als coach in Gaume, maar mocht eerder deze maand ophoepelen. Lang hebben ze niet getalmd bij Virton om een opvolger voor te stellen. De Franse Uruguayaan Pablo Correa kreeg de sportieve touwtjes in handen in de provincie Luxemburg. Hij stond in het verleden al aan het hoofd van onder meer AJ Auxerre en AS Nancy.

De nieuwe trainer van Virton sprak op de persconferentie waarop hij voorgesteld werd meteen over nieuwe transfers. Hij wil graag enkele aanwinsten binnenhalen, het liefst één per linie. Hij werd daarin bijgetreden door zijn sportief directeur Tom Van den Abbeele. Die had het over drie mogelijke versterkingen. En hij heeft de daad nu bij het woord gevoegd met al een eerste transfer.

FRANSE VERDEDIGER     

Op het officiële twitterkanaal van Virton zien we namelijk dat de club een Franse verdediger gestrikt heeft. De 30-jarige William Rémy komt de rangen versterken. Die verdiende in het verleden zijn strepen bij RC Lens, Dijon, Montpellier en Legia Warschau. De club voegt eraan toe dat hij meer dan 100 matchen gespeeld heeft in de Ligue 1/Ligue 2. Rémy zat vanaf begin dit jaar zonder club nadat zijn contract in Polen niet verlengd werd.

Daar komt nu ook nog eens de transfer van linksachter Prosper Mendy bij. Virton maakte bekend dat de ex-speler van Francs Borains, Badajoz en Stromsgodset een contract tekende. 

Een goede transfer van Virton?

Meest recent

KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

0
0
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

16
16
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

101
101
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

50
50
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

93
93
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

285
285
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

84
84
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

240
240
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

359
359
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

233
233
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

704
704
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

345
345
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

265
265
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

278
278
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

542
542
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

93
93
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

288
288
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

267
267
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

329
329
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1257
1257
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

573
573
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

263
263

Meer sportnieuws