Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

68 stemmen
Virton geeft fans een tweede transfer als kerstgeschenk

Virton sluit het jaar af op de laatste plaats in de 1B Pro League. De Luxemburgers wisten dit seizoen nog maar drie keer te winnen. Zij willen in 2022 het behoud veiligstellen en de mercato is er al volop aan de gang.


Virton nam niet zo lang geleden bovendien afscheid van trainer Christophe Grégoire. De ex-speler van RSC Anderlecht en AA Gent werd eind juli aangesteld als coach in Gaume, maar mocht eerder deze maand ophoepelen. Lang hebben ze niet getalmd bij Virton om een opvolger voor te stellen. De Franse Uruguayaan Pablo Correa kreeg de sportieve touwtjes in handen in de provincie Luxemburg. Hij stond in het verleden al aan het hoofd van onder meer AJ Auxerre en AS Nancy.

De nieuwe trainer van Virton sprak op de persconferentie waarop hij voorgesteld werd meteen over nieuwe transfers. Hij wil graag enkele aanwinsten binnenhalen, het liefst één per linie. Hij werd daarin bijgetreden door zijn sportief directeur Tom Van den Abbeele. Die had het over drie mogelijke versterkingen. En hij heeft de daad nu bij het woord gevoegd met al een eerste transfer.

FRANSE VERDEDIGER     

Op het officiële twitterkanaal van Virton zien we namelijk dat de club een Franse verdediger gestrikt heeft. De 30-jarige William Rémy komt de rangen versterken. Die verdiende in het verleden zijn strepen bij RC Lens, Dijon, Montpellier en Legia Warschau. De club voegt eraan toe dat hij meer dan 100 matchen gespeeld heeft in de Ligue 1/Ligue 2. Rémy zat vanaf begin dit jaar zonder club nadat zijn contract in Polen niet verlengd werd.

Daar komt nu ook nog eens de transfer van linksachter Prosper Mendy bij. Virton maakte bekend dat de ex-speler van Francs Borains, Badajoz en Stromsgodset een contract tekende. 

Een goede transfer van Virton?

Meest recent

Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

42
42
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

30
30
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

50
50
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

104
104
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

81
81
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

35
35
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

388
388
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

59
59
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

36
36
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

219
219
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

93
93
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

163
163
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

391
391
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

340
340
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

88
88
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

59
59
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

189
189
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

171
171
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

62
62
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

447
447
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

332
332
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

316
316
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

83
83
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

335
335
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

387
387

Meer sportnieuws