Simons ziet "heel veel kwaliteit" bij Standard

door
Simons ziet

Standard draait vierkant en de Rouches spelen zelfs een degradatiewedstrijd tegen Zulte Waregem. Daar is Timmy Simons de nieuwe hoofdcoach. Hij kwam met een opvallende mening over Standard.


Standard verloor in de beker met 3-1 van AA Gent en speelde zeker geen goede pot voetbal. Simons zag vreemd genoeg wel een pittig Standard. Dat liet hij weten aan de krant Het Laatste Nieuws. “We hebben de wedstrijd tegen Gent in de beker gezien. Er zat vuur in de ploeg van Standard en ze hebben individueel heel veel kwaliteiten, maar het zit op dit moment gewoon wat tegen. Ze zitten in een mindere periode qua resultaten, maar dat is altijd gevaarlijk. We moeten alert zijn”, aldus Simons.

RASKIN

Standard is al twee jaar op de dool en de ploeg verliest elke mercato zijn beste spelers. Na Zinho Vanheusden, Michel-Ange Balikwisha en Hugo Siquet blijven er nog maar weinig spelers over die veel veel hoger mogen mikken dan Standard. Iemand als Nicolas Raskin lijkt zo een beetje de laatste speler voor wie de Rouches nog veel geld zullen vangen. Jongens als Samuel Bastien, Selim Amallah en Jackson Muleka konden dit seizoen de hoge verwachtingen allerminst inlossen.

De kans is klein dat er in januari veel interesse gaat zijn in hen. Standard hoopt 2021 goed af te sluiten met een zege tegen Zulte Waregem, anders komt het degradatiespook steeds dichterbij… Naast het veld zoekt voorzitter Bruno Venanzi een financiële oplossing voor de penibele situatie van de Luikenaars.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Haalt Elsner te weinig uit deze kern?

Meest recent

Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

6
6
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

4
4
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

40
40
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

84
84
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

135
135
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

87
87
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

215
215
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

72
72
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

136
136
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

113
113
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

73
73
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

203
203
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

207
207
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

173
173
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

554
554
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

163
163
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

226
226
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

591
591
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

59
59
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

235
235
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

143
143
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

176
176
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

78
78
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

382
382

Meer sportnieuws