Simons ziet "heel veel kwaliteit" bij Standard

door
Simons ziet

Standard draait vierkant en de Rouches spelen zelfs een degradatiewedstrijd tegen Zulte Waregem. Daar is Timmy Simons de nieuwe hoofdcoach. Hij kwam met een opvallende mening over Standard.


Standard verloor in de beker met 3-1 van AA Gent en speelde zeker geen goede pot voetbal. Simons zag vreemd genoeg wel een pittig Standard. Dat liet hij weten aan de krant Het Laatste Nieuws. “We hebben de wedstrijd tegen Gent in de beker gezien. Er zat vuur in de ploeg van Standard en ze hebben individueel heel veel kwaliteiten, maar het zit op dit moment gewoon wat tegen. Ze zitten in een mindere periode qua resultaten, maar dat is altijd gevaarlijk. We moeten alert zijn”, aldus Simons.

RASKIN

Standard is al twee jaar op de dool en de ploeg verliest elke mercato zijn beste spelers. Na Zinho Vanheusden, Michel-Ange Balikwisha en Hugo Siquet blijven er nog maar weinig spelers over die veel veel hoger mogen mikken dan Standard. Iemand als Nicolas Raskin lijkt zo een beetje de laatste speler voor wie de Rouches nog veel geld zullen vangen. Jongens als Samuel Bastien, Selim Amallah en Jackson Muleka konden dit seizoen de hoge verwachtingen allerminst inlossen.

De kans is klein dat er in januari veel interesse gaat zijn in hen. Standard hoopt 2021 goed af te sluiten met een zege tegen Zulte Waregem, anders komt het degradatiespook steeds dichterbij… Naast het veld zoekt voorzitter Bruno Venanzi een financiële oplossing voor de penibele situatie van de Luikenaars.

LEES OOK: Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Haalt Elsner te weinig uit deze kern?

Meest recent

Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

3
3
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

52
52
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

96
96
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

59
59
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

38
38
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

41
41
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

35
35
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

173
173
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

314
314
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

239
239
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

484
484
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

40
40
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

430
430
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

106
106
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

82
82
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

313
313
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

181
181
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

253
253
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

154
154
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

407
407
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

303
303
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

436
436
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

171
171

Meer sportnieuws